Marie11. 10. 2021

Dobrý den, starám se doma o dceru (40 let), která je asi v posledním stadiu rakoviny. Má za sebou 3 operace jater, poslední na jaře 2020 metodou alps v IKEM, a od července 2020 na chemoterapii. Stav se ale stále zhoršuje. V nemocnici na Pleši už radioléčbu nezahájili, už by proces nezvrátil. Dcera je u mě doma, bere opiáty ale myslím, že odborná paliativní léčba by pomohla zmírnit tuto náročnou etapu pro ni i pro mě, jako její maminku. Ale chtěla bych ji mít u sebe doma. Bydlíme v Berouně. Děkuji za radu.

Dobrý den, kontaktujte prosím v Nemocnici v Hořovicích paní doktorku Zálešákovou, která má na starosti paliativní péči a bude se snažit zajistit vám optimální pomoc. Můžete se objednat k ní do ambulance, kterou má každý čtvrtek, buď na lince 14 500 či přímo na tel. 311 55 22 09. S pozdravem MUDr. J. Ziková