prohlédnout si oddělení ×

Kontakt na oddělení

311 745 221 / 311 745 331

Interní oddělení s jednotkou intenzivní péče

Interní oddělení s jednotkou intenzivní péče poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči ambulantní a hospitalizační ve vymezeném rozsahu oboru. V péči o svěřené nemocné úzce spolupracuje s dalšími odbornými pracovišti, zejména Nemocnicí Hořovice, Kardiocentrem v Praze Na Homolce, Fakultní nemocnicí Motol a IKEM. Moderně vybavené oddělení disponuje 45 lůžky v jedno až třílůžkových pokojích, s polohovacími lůžky, sociálním zařízením, televizorem a připojením k wi-fi. Je akreditováno pro výuku lékařů v oboru. Dokumenty k akreditaci

Jednotka intenzivní péče (JIP)

Jednotka intenzivní péče (JIP) je součásti interního oddělení, má 7 plně monitorovaných lůžek. JIP poskytuje zdravotní péčí o vážně nemocné interní pacienty, kteří jsou ohroženi selháním základních životních funkcí, nebo kterým selhává jedna nebo více životně důležitých orgánových funkcí. Využívá moderní přístrojové vybavení.

Revmatologická ambulance

Kontakt na ordinaci: 311 745 272

Důležité informace

Ambulance nabízí specializovanou péči o revmatické onemocnění. Ve spolupraci s Revmatologickým ústavem se řeší složitá onemocnění pojiva, komplikované formy revmatoidní artritidy nebo jiná autoimunitní onemocnění. Jednoduché formy zánětlivých revmatických onemocnění včetně laboratorní, RTG a NMR diagnostiky řeší ordinace místně. Ve spolupráci s Rehabilitačním centrem nemocnice se pečuje především o degenerativní onemocnění pohybového aparátu. Ordinace řeší i otázky osteoporózy.

Ordinační doba

Lékař Den Hodiny
MUDr. Jaromír Janoušek St 13:00 – 15:00
Jiný termín dle dohody