prohlédnout si oddělení ×

Interní oddělení s jednotkou intenzivní péče

Interní oddělení s jednotkou intenzivní péče poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči ambulantní a hospitalizační ve vymezeném rozsahu oboru. V péči o svěřené nemocné úzce spolupracuje s dalšími odbornými pracovišti, zejména Nemocnicí Hořovice, Kardiocentrem v Praze Na Homolce, Fakultní nemocnicí Motol a IKEM. Moderně vybavené oddělení disponuje jedno až třílůžkovými pokoji, s polohovacími lůžky, sociálním zařízením, televizorem a připojením k wi-fi. Je akreditováno pro výuku lékařů v oboru. Dokumenty k akreditaci

Omlouváme se za dočasné omezení vstupu do pavilonu C v Rehabilitační nemocnici Beroun. Důvodem je oprava příjezdové komunikace k tomuto pavilonu, která započala v sobotu 8. června 2024. Vstup do pavilonu bude umožněn pouze z bočních stran.

Prosíme pacienty a návštěvníky, aby respektovali toto dočasné opatření a využívali pro vstup vyznačené boční vchody. Rekonstrukce vozovky by měla být dokončena do konce měsíce června. 


Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Jednotka intenzivní péče (JIP)

Jednotka intenzivní péče (JIP) je součásti interního oddělení, má 7 plně monitorovaných lůžek. JIP poskytuje zdravotní péčí o vážně nemocné interní pacienty, kteří jsou ohroženi selháním základních životních funkcí, nebo kterým selhává jedna nebo více životně důležitých orgánových funkcí. Využívá moderní přístrojové vybavení.

 

INTERNÍ ODDĚLENÍ

Interní oddělení s jednotkou intenzivní péče poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči ambulantní a hospitalizační ve vymezeném rozsahu oboru.

Endokrinologická ambulance

Kontakt na ordinaci: 311 745 272 / 14 499

Endokrinologická ambulance se zaměřuje na diagnostiku a terapii onemocnění žláz s vnitřní sekrecí (štítná žláza, podvěsek mozkový, nadledviny, přištítná tělíska, vaječníky, varlata).

Nejčastěji se zabýváme onemocněními štítné žlázy (zvýšená či snížená funkce, zánětlivá a nádorová onemocnění, zvětšení štítné žlázy). Provádíme preventivní vyšetření štítné žlázy u rizikových žen v těhotenství event. již v prekoncepčním období. Dispenzarizujeme kardiologické pacienty s thyreopatiemi při léčbě amiodaronem. Součástí vyšetření bývá odběr krve, moče a zpravidla využíváme i některou ze zobrazovacích metod, zejména ultrasonografii, dále RTG, počítačovou tomografii a magnetickou rezonanci.

 

Ordinující lékař:

MUDr. Andrea Kovačová

Umístění v nemocnici

Pavilon C