Pravidla návštěv

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci si vás dovolujeme informovat o upravených pravidlech návštěv v naší nemocnici.

Upravená pravidla jsou platná od 8. 11. 2021 do odvolání.
 

Každý návštěvník musí být vybaven respirátorem FFP2, který lze zakoupit na recepci Rehabilitační nemocnice Beroun, pavilon E. Dále vyžadujeme užití návleků na obuv. Návleky jsou k dispozici na příslušném oddělení. 

 

Návštěvu lze uskutečnit jen za podmínky, že osoby:

a) mají negativní RT-PCR starý nejvýše 72 hodin nebo POC antigenní test starý nejvýše 24 hodin, doloží o tom doklad v třídicí buňce u vrátnice RNB a následně sestře v příjmové ambulanci, či službu konající sestře na oddělení. Pacienti přicházející na rhb vyšetření na recepci pavilonu E.

b) Mají vystavený certifikát MZ ČR o provedeném očkování proti COVID-19, a od aplikace druhé dávky očkování uplynulo nejméně 14 dní a očkovaná osoba nejeví žádné příznaky onemocnění COVID-19 (v případě jednodávkového schématu očkování – po uplynutí 14 dní po prvním očkování), doloží o tom doklad v třídicí buňce u vrátnice RNB a následně sestře v příjmové ambulanci, či službu konající sestře na oddělení. Pacienti přicházející na rhb vyšetření na recepci pavilonu E.

c) Prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění COVID-19, uplynula u nich doba izolace podle platného mimořádného opatření MZ ČR a od prvního pozitivního PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 90 dní, doloží o tom doklad v třídicí buňce u vrátnice RNB a následně sestře v příjmové ambulanci, či službu konající sestře na oddělení. Pacienti přicházející na rhb vyšetření na recepci pavilonu E.

 

Antigenní test lze absolvovat v testovací buňce, umístěné na parkovišti Rehabilitační nemocnice Beroun (lze bez objednání, provozní doba buňky je pouze ve všední dny 8:00 – 12:00 hod a 12:30 - 16:00 hod). 

 

Děkujeme všem za respektování těchto pravidel a omezení, čímž nám pomůžete omezit ohrožení našich pacientů a personálu nemocnice.

Upozorňujeme, že návštěvy mohou být omezeny v případě epidemiologicky nepříznivé situace.

  
Návštěvníky prosíme, aby respektovali zdravotní stav a kondici pacientů a přizpůsobili tomu své chování i délku návštěvy.


Centrum duševní rehabilitace

Intenzivně pracujeme na výstavbě jedinečného Centra duševní rehabilitace.

Za způsobené nepříjemnosti se Vám velice omlouváme a děkujeme Vám za pochopení.