Monika14. 4. 2016

Dobrý den, před týdnem v pátek jsem navštívila neurologickou ambulanci se silnou bolestí pod lopatkou vystřelující do paže.Po ošetření MUDr.Novákovou jsem byla poslána na magnetickou rezonanci, kterou jsem absolvovala včera.Dnes jsem si volala o výsledky a bylo mi řečeno, že se mám obrátit na MUDr.Novákovou, která bude až za týden. Jsem v na neschopence, bolesti mám stále a sestrou ve Vaší ambulanci mi bylo řečeno, že nikdo jiný mě ošetřit nemůže. Tento postup se mi zdá skutečně zvláštní, týden budu sedět s bolestmi doma, mezitím mně dojdou léky a nic se se mnou dít nebude. Máte skutečně tak striktní zákaz ošetřovat pacienty, kteří byli u jiného kolegy?

Hezký den, výsledky sdělí v ambulanci jakýkoli neurolog. Léky, byly-li indikovány naším lékařem, vystaví v případě potřeby také ambulance v prvním patře. Pro ošetření akutních potíží je k dispozici centrální příjem nemocnice v přízemí. S pozdravem MUDr. T.Bruthans

MUDr. Mgr. Tomáš Bruthans