Eva30. 5. 2018

Dobrý den, na na podzim loňského roku jsem u vás byla hospitalizována s periferním vestibulárním syndromem. Od té doby se již několikrát vrátily obtíže. Ne však v té míře, se kterou jsem byla převzata do péče. Nicméně změna polohy do lehu a naopak (opět pouze na pravou stranu) mě pozvolna začíná znepokojovat, zda by se nemohlo jednat o něco vážnějšího. Při hospitalizaci byla provedena ruzna vyšetření - magnetická rezonance, CT, EEG a vše v pořádku. Je normální, že se obtíže stále vracejí? Předem mockrát děkuji.

Hezký den, normální je, pokud je pacient řádně léčen a dodržuje režimová doporučení, že se potíže nevracejí. Doporučuji navštívit lékaře, který se problematikou zabývá a případ revidovat. Zdraví T.Bruthans

MUDr. Mgr. Tomáš Bruthans