Petra30. 4. 2019

Dobrý den, můžu se zeptat ohledně maminky 56 let, v pátek se jí udělalo špatně s velkou bolesti hlavy, byla převezena sanitkou do nemocnice, udělalo se jí vyšetření ct hlavy, zjištěna praskla cevka v hlavě, od toho pátku do dneška ji neustále bolí strašně hlava, dostává prášky od bolesti, které nezabírají, hlava ji prý nesnesitelné bolí, od pátku do dneška (utery) se jí už žádné ct vyšetření nedělalo, je to normální, aby ji stále takhle bolela hlava? Děkuji za odpověď.

Hezký den, ne normální to jistě není. Maminka má přece v mozku "prasklou cévku". Z této informace bohužel nelze učinit jakékoli diagnostické závěry a tudíž ani doporučení. Léčba bolesti je ale plně v rukou ošetřujícího lékaře. Má být vedena tak, aby měl pacient úlevu a zbytečně netrpěl. S pozdravem T.Bruthans

MUDr. Mgr. Tomáš Bruthans