Barbora8. 4. 2019

Dobrý den, můj dotaz je směřován na stomatologii - zubní ambulanci. Je u Vás možné v akutním případě ošetřit i neregistrovaného pacienta? Teď konkrétně, zlomila jsem si zub (jedničku vlevo nahoře) a předpokládám, že na pohotovosti to vyřeší pouze provizorně - ale ráda bych kompletní ošetření (vypadám teď velmi úsměvně) a čeká mě přednáška před velkým počtem lidí. Můj lékař mě objednal až na konec června. Uvažuji o změně zubního lékaře, tudíž bych se u Vás rovnou zaregistrovala, pokud jsou přibíráni noví pacienti. Děkuji.

Dobrý den, co se týče neregistrovaných pacientů, jsme schopni ošetřit v ranních hodinách akutní stavy - bolesti, otoky atd. po předchozí domluvě. Bohužel se ale obávám, že na našem pracovišti dřívější termín než u Vašeho registrujícího lékaře nebudeme schopni nabídnout, pokud by Vás některý lékař z kapacitních důvodů byl vůbec schopen přijmout do stavu. Děkuji za pochopení. S pozdravem MUDr. A. Spal