Anna26. 3. 2019

Dobrý den, jsem v 18tt (17+3) a nejsem spokojená u své stávající gynekoložky. Připadá mi že péči zanedbává a celkově už se u ní necítím dobře. Chtěla bych proto přejít k někomu novému. Teď bydlím v Hořovicích a tak bych i z důvodů dopravy ráda přešla do Nemocnice. Poradíte mi prosím, na jaké číslo mám volat? (Vím že se to obvykle nedělá, takový ten nepsaný kodex mezi lékaři, že těhotné se kolegům nepřetahují, ale vážně už se tam necítím dobře a začínám mít strach o zdravý vývoj našeho miminka ). Moc děkuji za odpověď a přeji krásný den.

Dobrý den, pokud chcete změnit gynekologa a ráda byste si vybrala některého z našich lékařů, objednejte se k němu telefonicky do ambulance přes recepci nemocnice. S pozdravem MUDr. V. Pavlů

MUDr. Věra Pavlů