Tomáš11. 12. 2020

Dobrý den je mi 14 let a mám takoví nestandartní dotaz příští týden mám jít do nemocnice sice ne do vaší na operaci kolene ale mám takový choulostivý problém a to ten že jsem se teď po čertech kteří mě vystrašili výc než obvykle začal v noci počůrávat . Od té dobi nebila ani jedna noc suchá tak mi maminka mi koupila plenky drynites . Zajímalo by mě jak to v nemocnicích chodi? Jak řeší sestřičky takovéto problémi? Musí se to při přijmu hlásit že spim v plence? A co si vše mám sebou vzít? Děkuji moc za odpověď Tomáš.

Dobrý den, v první řadě bych se přestala obávat čertů, pak je možnost, že obtíže ustanou ještě před termínem operace. Pokud bude pomočování pokračovat i v den operace, je tento fakt nutné nahlásit zdravotnímu personálu při příjmu do nemocnice. Dále doporučuji návštěvu dětského psychologa, který by Vám s obtížemi mohl pomoci. S pozdravem, Štefflová

MUDr. Dominika Štefflová