Dominik Schmidt2. 2. 2021

Dobrý den, Dne 19.2. mám naplánovaný chirurgický zákrok a je tu problém s ubytováním, jelikož jsem až z Havířova. Vždycky jsem to řešil tak, že jsme se s doprovodem ubytovali v nejbližším hotelu, nýbrž teď kvůli opatřením je to nemožné. Tak se chci zeptat, jestli je možnost se nějak ubytovat v nemocnici na 2 noci pro 2 lidi, nebo radši oddálit tento zákrok. Děkuji, s pozdravem Schmidt.

Vážený Dominiku, návštěvy jsou v nemocnicích zakázané, tudíž není ani možné ubytovat doprovod. Doporučuji Vám ozvat se na email: ibdchirurgie@nemocnice-horovice.cz . Pokud jste bez obtíží, jistě není potíž v objednání pozdějšího termínu, případně je možné zkusit se domluvit na vyšetření v ISCARE (Praha). S pozdravem M. Rychlý

MUDr. Matěj Rychlý