Tereza7. 12. 2021

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli si operaci musím zaplatit sama nebo mi jo pokryje zdravotní pojištění. Mám zlomený kotník na levé noze a v Krči mi řekli, že operace je nutná dostala bych do kotníku šrouby. Mám, ale strach z Krče a tak jsem se vás chtěla zeptat kolik by stála operace, ubytování a rehabilitace? Mam zravotní pojišťovnu ZPMV 211. Děkuji mnohokrát. Tereza V.

Dobrý den, operace v naší nemocici jsou hrazeny pojišťovnou, takže za nic nemusíte doplácet.V tomto pripade se ale jedna o úraz, který je lépe udělat ve vaší spádové nemocnici. Dokonce je vaše nemocnice Fakultni, takže není nutná obava, že by si neporadili ze standarním výkonem jakým je osteosyntéza hlezna. S pozdravem MUDr. M. Pastucha