Lukáš Dvořák25. 5. 2021

Dobrý den,byl sem cca před rokem hospitalizovany asi týden s akutním abcesem na kostrci. Abces byl rozriznut a zaveden dren a kapacky.po zahojeni vse rok ok,tehdy mi bylo řečeno ze pokud se udela znovu chce to nejake radikální řešení (operaci) ted se si udělal abces znovu ,o par cm vedle a byl mi jen rozriznut a nikdo radikalni reseni neresil kvuli pandemi. po 2 měsících se rána porad nezahojila a obden mi z ni teče krev a jakási tekutina . Bylo mi doporučeno kontaktovat nějakou poradnu ale nevím jakou,už je situace v takové fázi ze by se s tím dalo něco dělat? Děkuji za odpověď.

Vážený Lukáši, ano, v naší nemocnici již operujeme běžně, objednejte se tedy do koloproktologické ambulance k vyšetření a naplánování výkonu. S pozdravem M. Rychlý

MUDr. Matěj Rychlý