Veronika O.9. 9. 2019

DD, je možné se k vám objednat na vyjmutí ledvin. kamene, mám od 14.8. zavedeny stent, který špatně snasim,od hospitalizace mám již druhá ATB + jedny těsně před hospital.,celkove mi je hodně špatně a mám již i antidepresiva, měla jsem alerg. reakce na léky, vysoké horečky, 14 dni po operaci jsem močály krev, nyní opět klebs. pneum., termín druhé operace mi již posunuli z 13.11 na 30.9., ale dle frekvence to znamená ještě jedny ATB před, současný biseptol doberu 14.9. ,k urolog. klinice jsem ztratila důvěru, díky naprosté neinformovanosti a laxnosti, zřejmě díky přetížení a plnym stavům. Kamen je kontrastní a má 13x5 mm. Dnes mi na klinice Endala dělali test a jsem na spodní hranici vyčerpání, i přes probiotika jsou tělo a psychika silně vyčerpané . Budu vděčná za reakci. S přáním krásného dne Veronika O.

Dobrý den, na odstranění ledvinového kamene je samozřejmě možné se k nám objednat. Je však nutná návštěva naší urologické ambulance, kam se můžete objednat na tel. čísle 14500. Pokud byste o návštěvě uvažovala, poprosím Vás o veškerou urologickou dokumentaci z minulého pracoviště. S pozdravem Vavřík

MUDr. Tomáš Vavřík