Hana24. 11. 2020

Dobrý den, byla jsem v roce 2018 operována pro bolest palce u nohy, byla mi udělána artrotéza. Mám však ještě větší bolesti než před operací. Obrátila jsem se na FN Motol, závěr byl - cock up deformita palce po arthrodéze MTP I. Doporučení: korekční close wedge osteotomie s revizí sezamských kostí. V Motole je termín v nedohlednu, byla jsem objednána již v lednu 2020 a kvůli covidu se operace nerýsuje, dost velký nezájem o pacienta... Noha mě moc bolí, a tak bych se chtěla zeptat, zda je možné takovouto operaci (reoperaci) provést v Vaší nemocnici. Moc děkuji moc za odpověď.

Dobrý den, momentálně jsme v systému hromadného ohrožení osob a neprovádíme žádné operace, operace plánované jsou pozastaveny delší dobu, určitě se spíše obraťte na FN Motol, jejich kapacita bude po rozvolnění větší, jsme zahlceny vlastními případy. S pozdravem MUDr. M. Pastucha