Jste odborný pracovník ve zdravotnictví?

Jsem odborníkem ve smyslu zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, v platném znění, tedy jsem osobou oprávněnou předepisovat humánní léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat humánní léčivé přípravky.

Představení metody biologické kostní rekonstrukce

Místo konání:

Nemocnice Hořovice

Datum:

2. 12. 2022

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

Nemocnice Hořovice významným způsobem změnila a zmodernizovala činnost stomatologické sekce nemocnice a jejich ambulancí a provozů včetně zubní laboratoře. Modernizace se dotkla i přístrojového vybavení a zubních souprav. Naši lékaři mají při péči o pacienty nově k dispozici CBCT a panoramatický rentgen, Primescan a další. V laboratoři mají naši technici k dispozici sintrovací pec, frézu INLAB, LAB skener a další přístrojové vybavení.

Rádi bychom Vás tímto pozvali na prohlídku celé Stomatologické sekce Nemocnice Hořovice, kterou Vás provede zubní lékař MDDr. Antonín Spal. Součástí programu bude i vzdělávací akce, zaměřená na představení metody biologické kostní rekonstrukce. Prezentaci provede MDDr. Martin Rota, špičkový zubní lékař a majitel stomatologické kliniky, specializující se na stomatochirurgii a implantologii, který Vám představí také široké spektrum našich služeb či novinky a aktuálních trendy ve stomatologii.

Pořadatel
Nemocnice Hořovice

Datum konání
2. prosince 2022