Změna umístění parkovacího automatu

10. 7. 2020

S ohledem na lepší dostupnost parkovacího automatu jsme přistoupili k jeho přemístění. Parkovací automat nyní naleznete vedle hlavního vjezdu do nemocnice. Po úhradě parkovného máte až 30 minut na opuštění parkoviště.

Naše parkoviště přímo pod areálem Rehabilitační nemocnice Beroun má kapacitu 268 vozidel. Z toho 12 míst je vyhrazených pro invalidy a 3 místa pro maminky s kočárky.

Ceník parkování

Parkování pod areálem nemocnice

• do 60 minut stojí 20 Kč
  • nad 60 minut stojí 30 Kč/hodina

Parkování v areálu nemocnice

• do 30 minut zdarma
  • nad 30 minut do 60 minut stojí 50 Kč
  • nad 60 minut stojí 100 Kč/hodina

Výjimku mají pouze držitelé průkazu ZTP a ZTP/P, kteří mohou pobýt s vozem v areálu nemocnice 4 hodiny zdarma. Jejich vozidlo však musí mít zvláštní označení č. 07 a na vrátnici se musí prokázat průkazem. Parkování nad 4 hodiny je následně zpoplatněno částkou 100 Kč/hodina.

Od 22 hodin do 6 hodin jsou 3 hodiny bezplatné pro všechny.

Před nedávnem jsme vás s radostí informovali o instalaci stanice na dobíjení elektrokol, tuto stanici naleznete na parkovišti pod areálem. Článek si můžete přečíst zde.