Vychází letní vydání časopisu NÉA

27. 6. 2022

Víte, co všechno musí umět sestra na centrálních operačních sálech? Jak bude vypadat péče o pacienty v nově budovaném Centru duševní rehabilitace v berounské nemocnici? To a mnohem více si můžete přečíst v letním vydání časopisu NÉA.

Vážení kolegové, milý čtenáři,

dovolte mi, abych se s vámi podělil o nové číslo magazínu NÉA plné novinek v AKESO, na něž jsem opravdu pyšný.

Začnu hned tou největší událostí, kterou jsme žili v  uplynulých týdnech – otevřeli jsme v Berouně nádhernou školku pro skoro 50 dětí našich zaměstnanců. Vím, jak důležitá je péče o malé děti mladých rodičů, kteří se chtějí vrátit k práci, již mají rádi. Berounská školka se tak zařadila k dalším benefitům, kterými chci usnadnit svým kolegům pracovní i osobní život. Prohlédněte si fotky z interiéru i zahrady, opravdu to stojí za to. Tuhle školku nám budou závidět!

Přečtěte si také o naší bezplatné svozové dopravě na ozařování v Pardubicích, kterou jsme zavedli před rokem a o níž mi často píšou samotní pacienti. Nemohou si naše sympatické řidiče vynachválit. Oceňují, že jim v těžké situaci, kdy je pro ně velmi obtížné se dopravovat na velké vzdálenosti, aspoň trochu uleví. Každá pochvala směřovaná našim zaměstnancům a pracovištím mě nesmírně těší.

Další věcí, na které mi záleží, je technická vybavenost našich pracovišť, ať už jde o moderní lékařské  přístroje nebo IT zabezpečení. V tomto čísle představujeme například využití umělé inteligence na urgentním příjmu nebo veškeré informační technologie, díky kterým běží naše nemocnice.

Držíte v rukou číslo nabité informacemi a hlavně skvělými lidmi!

Přeji vám příjemné čtení a užijte si léto!

Ing. Sotirios Zavalianis
předseda představenstva