Novoroční přání zaměstnancům a pacientům našich nemocnic

1. 1. 2021

Novoroční přání Sotiriose Zavalianise, majitele AKESO holding.

Vážení kolegové, zaměstnanci zdravotnických zařízení holdigu AKESO, lékaři, sestry, zdravotníci i nezdravotničtí pracovníci a naši pacienti, celý rok 2020 jsme byli těžce zkoušení největší novodobou krizí globálního rozsahu. Krizí zdravotní, ekonomickou, společenskou i psychologickou. 

Někteří z nás přišli za uplynulý rok o své blízké. Mnoha lidem v našem okolí pandemie přinesla nebývalé zdravotní či existenční potíže. Na nás všech se pak více či méně silně podepsala psychicky.  

Vnímám však i pozitiva, která letošní rok přinesl. Ve většině z našich zaměstnanců jsem při překonávání složitých výzev objevil doposud netušené možnosti, obrovskou loajalitu, kreativitu, obětavost a odvahu. Jsem na ně nesmírně hrdý, na ně a jejich práci. 

Za sebe a celé AKESO vám všem mohu zaručit, že jsme silnější než kdykoliv předtím a že na rozdíl od mnohých, kteří letos řeší nečekané a vážné existenční problémy, můžeme nadále nabídnout našim zaměstnancům jistotu finanční stability, jistotu zaměstnání, prestižní a společensky vysoce ceněné práce, jistotu pomoci v nouzi, kamarády, kolegy či dokonce rodinu na celý život. 

Vám pacientům mohu zaručit, že i nadále budeme poskytovat zdravotní péči na nejvyšší možné úrovni tak, jak jste již v našich nemocnicích zvyklí, s primárním cílem poskytovat ji s lidskostí a vstřícností.

Přeji Vám všem pevné zdraví a mnoho sil do roku 2021.

Sotirios Zavalianis