AKESO holding uspořádal další ročník bowlingového turnaje

2. 12. 2022

Celkem 121 sportovkyň a sportovců se nedávno sešlo v Best Bowling Metropoli Zličín, aby se opětovně utkalo v bowlingovém turnaji.

Celý turnaj, který měl nejen skvělou sportovní úroveň, ale i velmi slušnou diváckou kulisu, nakonec v ženské kategorii vyhrála Ivana Amortová, zástupkyně ředitele pro zdravotní politiku AKESO holdingu. V mužské kategorii vyhráli se stejným počtem bodů lékař berounské nemocnice Petr Ďuriš a MUDr. Martin Sklenář, ředitel pro zdravotní politiku a úhrady AKESO holdingu. V kategorii týmů byl na prvním místě smíšený tým s názvem Dortíci, tvořený kolegy ze společnosti Construction Team a kolegů z Rehabilitační nemocnice Beroun.

Předvánoční turnaj v bowlingu se pro zaměstnance holdingu AKESO koná každý rok v listopadu. „V minulém roce nám bohužel udělali čáru přes rozpočet, když jsme nemohli z důvodů protiepidemiologických opatření setkávat v restauračních zařízeních. Lidem to chybělo a možná i proto se tu letos sešlo tolik hráčů a byla taková konkurence,“ postěžovala si se smíchem sestřička Martina z Rehabilitační nemocnice Beroun. „Každopádně teď máme laťku dost vysoko a do příštího turnaje budeme muset více trénovat,“ dodala sestřička.

Nejen těm nejlepším, ale všem kolegyním a kolegům gratulujeme k výborným výkonům a nadšení pro hru. Těšíme se na příští turnaj!

Galerie