Napsali jste nám

Do Rehabilitační nemocnice Beroun přicházejí maily a dopisy, v nichž pacienti, kteří zde byli hospitalizováni, někdy i jejich rodinní příslušníci či přátelé, vysoce kladně hodnotí profesionalitu, špičkové vybavení, vlídnost, lidský přístup, krásné, komfortní moderní prostředí nemocnice i jejího parku a mnohé další. Jsou pro všechny velkou odměnou. Rozhodli jsme se je zveřejňovat. Z velkého množství těch, které přišly v předchozích letech, jsme vybrali z každého roku několik těch nejhezčích

 

 

 

Dobrý den,
dne 30.7. jsem byla  v ordinaci na sonu štítné žlázy. Na krku jsem měla dva zlaté řetízky. Na jednom  byl přívěsek kočička. Musela jsem si je sundat.Položila jsem je v ordinaci na stolek a pak je dala do kabelky.Doma jsem zjistila, že přívěsek nemám.

Byla jsem velice smutná.Ve čtvrtek 2.8. jsem byla opět na vyšetření a v čekárně jsem se zeptala sestřičky,zda se tam nenalezl přívěsek. Šla se zeptat a když se vracela měla  sevřenou dlań, pak jsem uviděla můj přívěsek.Srdíčko se mi rozbušilo radostí.

Tento přívěsek jsem dostala od svého syna,který se mi před dvěma roky zabil na motorce. Neumíte si představit jakou radost mi udělal ten kdo našel a odevzdal. Máte moje poděkování a přeji Vám  a Vašim lidem hodně štěstí a spokojenosti .Moc bych si přála aby se pacienti stejně chovali k Vám. Ještě jednou moc děkuji a v prosím vyřiďte to ostatním.            
Spozdravem Dvořáková.

 

 

 

Dobrý den,

ráda bych vyjádřila poděkování ošetřovatelskému  personálu vašeho rehabilitačního zařízení, kde jsem měla možnost léčby po dobu 14 dnů v červnu 2018. Byla jsem velmi mile překvapena již při nástupu prvního  dne, kdy mi personál vysvětlil a ukázal, kde je jaká procedura, kam do jídelny, do bazénu  a odpovídal na mé otázky. Veškerý strach a obavy z nemocničního prostředí a režimu  mě brzy přešly, mé zapojení do léčby proběhlo bez problémů. Ráda bych vyzvedla práci a přístup paní MUDr. M. Majkovičové a fyzioterapeutky paní Šroubkové. Jejich profesionální a lidský  přístup mi pomohl nejen od bolesti, ale především mi dal nadějí, že i takzvaně "nezvratné a trvalé" změny v pohybovém aparátě se dají při správném přístupu a péči zmírnit či dokonce zpomalit jejich postup.
Pracovala jsem dlouho v nemocnici a LDN, přístup zaměstnanců vašeho rehabilitačního centra jsem velmi ocenila, neboť vím z praxe, že to není pravidlo. 
Ještě jednou velmi děkuji.
 
Mgr. Jitka M.

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko!

Minulých takřka sedm měsíců jsem prožil v nemocnici v Hořovicích a v Berouně. V té celých pět. Dost často  jsem se ze svého lůžka díval na nebe. Povětšinou bylo na nebi jen nebe. Kromě letadel brázdících letecký koridor nad Berounem. Často jsem si představoval kam asi letí, kde je jejich cílová destinace. Dumal jsem i o pasažérech na palubách. Při téhle hře s fantazií mi došlo, že i já jsem svým způsobem v letadle. Podstatnou část imaginárního letu jsem absolvoval s aerolinkami Oddělení následné péče. Z kokpitu letadla řídily moji štrapáci za zdravím lékařky Jana SEDLÁČKOVÁ a Pavla MALÁTKOVÁ. A kdo zajišťoval servis na palubě? Samozřejmě letušky a stevardi! Ať už patřili do "bílého", "žlutého" či "červeného týmu".Vždy, ve dne i v noci, na odborné úrovni a profesionálně, se starali o pohodový let zpovykaného pasažéra. Jejich jména? Martina BÍLÁ, Anna PRUŠOVÁ, Jana ČERNOUŠKOVÁ, Ludmila BARTOŠOVÁ, Jana MACHULKOVÁ, Lucie BAREŠOVÁ, Jaroslava POLÁČKOVÁ, Martin BÍLÝ, Eliška OLŠIAKOVÁ, Emilie BLÁHOVCOVÁ, Monika KROUŽILOVÁ, Eva PECINOVÁ, Markéta ČERNÁ, Miroslava POKORNÁ, Eva DOLANSKÁ, Pavel STÁDNÍK, Silvie ANDREJKOVÁ, Vendula URBÁŠKOVÁ, Marie SVOBODOVÁ, Tereza ZELENKOVÁ, Barbora TOT, Jolana POKORNÁ, Michaela VANĚČKOVÁ, Jiří SÝKORA, Klára OLÁHOVÁ, Eliška MRKÁČKOVÁ, Lucie LUKÁŠOVÁ, Jan TICHÝ, Monika TOPOLOVÁ, Jana KARÁSKOVÁ, Alena DAVIDOVÁ, Aneta LESÁKOVÁ, Marcela KRESLOVÁ, Marie CELINOVÁ, Michaela HOMEROVÁ, Nikola NÁPRSTKOVÁ, Michaela ŠRÉDLOVÁ. Učit mě pohybovat se v prostoru vysoko nad zemí perfektně zvládaly Irena SYROVÁTKOVÁ (!!!) a Lenka ŽAKOVÁ. Pomyslná křídla k tomuto účelu mi sestrojil Petr MOTTL. Abych měl zametenou a uklizenou cestu při pokusech o chůzi , tak to si vzala za své paní EVA (ach ta paměť na příjmení!). Bezproblémově  spojení paluby letadla a světa mimo ní, neustále hlídala a ladila na správnou frekvenci Jana KOČIŠOVÁ (!!!). Těm všem patří můj obrovský dík. Za to, že se mnou zvládli všemožné turbulence, průlety několika bouřemi. Že měli po ruce, kdykoli bylo zapotřebí, dobré slovo a úsměv! 
Po čtyřměsíčním letu přišlo  mezipřistání v Rehabilitačním centru. V letadle se kompletně vyměnila celá posádka. Místa u kniplů v kabině pilotů obsadily lékařky Magdalena HLADÍKOVÁ a Monika MAJKOVIČOVÁ. Změnili se členové týmů na palubě. Jana SMRŽOVÁ, Ludmila ŠPAČKOVÁ, Lenka ČERMÁKOVÁ, Ivan MIHOVKA, Alena DOCHTOROVÁ, Božena VESELÁ, Tereza HIPČOVÁ, Lucie KUREŠOVÁ, Renata KOŘÍNKOVÁ, Lenka SAMKOVÁ, Zuzana PALIVCOVÁ, Hana MEZEROVÁ, Ilona JANDOVÁ, Jan R. Zíka, Barbora ŠTĚFANOVÁ, Z koláče největší zodpovědnosti si velké porce ukously Kateřina ŠIKOLOVÁ, Monika BARTOŠOVÁ, Zdeňka SEIDLOVÁ a Dominika ZMRZLÁ. Děkuji mnohokrát za péči a starostlivost vám všem, báječní lidičkové!
Pak už jsem byl vysazen zpátky na zem, do běžného života. Vyzbrojený nadějí a vůlí vše zcela nové, pro běžného člověka samozřejmé, plus minus zvládnu. Optimismus mně určitě neopustí, věřím, i za pomoci  vzpomínek na všechny lékařky, sestry, sanitářky a sanitáře, fyzioterapeutky a ergoterapeutky, s nimiž mi bylo ctí se potkat!  
Vážená paní ředitelko! Přeji Vám i celé nemocnici hodně podobně spokojených cestujících a pasažérů! Bezpečný a klidný let a hladké přistání! 
Rudolf K.
 
PS Pokud jsem zkomolil pár jmen a nebo dokonce některá opomněl, velice se omlouvám. Díky všem "postiženým" za pochopení!!!

 

 

 

Vážená paní ředitelko Mgr. Petsini,


letos v květnu jsem nastoupil do Vašeho rehabilitačního centra po TEP
kyčelního kloubu za účelem mě jako pacienta připravit na běžný
civilní život . Chtěl jsem poděkovat zaměstnancům rehabilitačního centra
pod vedením pana primáře Horáčka za obětavý a citlivý přístup k
pacientům při pobytu v tomto rehabilitačním zařízení. Zejména bych se
chtěl zmínit o nadstandartním přístupu a jednání lékařů Mudr. paní
Husové, paní Benešové a Mudr. Bouše, dále o sestrách paní
Ingrové, Hypčové, Doktorové, sanitářkám paní
Veselé, Kubešové, Špačkové, Mezerové a sanitáři Ivanu Mihovko. Také
fyzioterapeutkám slečnám Bartošové, Šikolové a maserkám paní
Gierczakowské, Vachtové a Hakenové. Jejich péče a obětavost má příznivý
vliv na psychiku pacientů a ve svém důsledku na kvalitu rehabilitace. S
pozdravem spokojený pacient

Rudolf K.

 

 

 

Dobrý den,
dnes jsem absolvovala MR ve Vaší nemocnici - netušila jsem, jak mě to pozvedne. První věc bylo operativní vyhovění mé prosbě stihnout MR do termínu operace, což je při objednacích lhůtách na takové vyšetření zázračné! Co mě ale nesmírně zahřálo u srdce, byly dvě skvělé ženy pracující na MR! Jejich přístup k pacientům byl nesmírně lidský, optimistický, povzbuzující ... co více si můžete přát, zvláště v situaci, kdy Vám není hej. Obě tyto milé ženy přistupují k nemocným nikoliv jako k pacientům, ale především jako k lidem! Kdybych měla tu možnost, doporučila bych je, aby přednášely budoucím zdravotníkům...
Příští týden budu u Vás na operaci, tak se těším, že takový přístup bude i na dalších odděleních!
S díky Terezie K.

 

 

Vážení,

 

dovolte mi, abych se vyjádřil ke kvalitě Vámi vlastněné a vedené Rehabilitační nemocnice Beroun. Od 1/6 do 14/6 jsem měl tu čest, že jsem byl pacientem Vaší nemocnice – konkrétně jsem ležel na nadstandardu v budově I ve 2 patře.

Musím Vám sdělit, že Vaše zdravotnické zařízení je skutečně na špičkové úrovni – a to nejen z pohledu stavební kvality vlastních budov, ale i z pohledu veškerého vybavení – a hlavně z pohledu personálního obsazení. Byl jsem hospitalizován v řadě renomovaných pražských nemocnic a proto mohu s osobní znalostí věci konstatovat, že Vaše nemocnice je z hlediska prostředí i úrovně služeb na kvalitativně vyšší úrovni než drtivá většina z nich.

Chtěl bych prostřednictvím vedení Vaší nemocnice ještě jednou poděkovat všem z Rehabilitačního centra MUDr. Jana Calty, kteří se o nás pacienty tak obětavě a vysoce odborně starají – od lidského pana primáře MUDr. Ondřeje Horáčka, Ph.D. a všechny další lékaře, přes starostlivé sestry, odborně fundované fyzioterapeuty až po další personál tohoto centra. Po diskusích s ostatními pacienty není pochyb o tom, že toto špičkové Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty dělá Vaší nemocnici obrovskou reklamu po celé ČR.

Ještě jednou Vám děkuji za Vaše špičkové služby a jsem upřímně rád, že u nás v ČR existujete.

Se srdečným pozdravem

Ing. Libor Ř., Ph.D.

 

 

 

Dobrý den,
chtěla bych jen poděkovat celému perzonálu odd. jednodenní chirurgie za bezvadnou organizaci a velmi vstřícné a profesionální zacházení.
Vzláště bych vyzdvihla kvality operatéra MUDr. Miloslava Procházky, který mne zde s úspěchem operoval také v minulém roce po úrazu pravého kolena.
S úctou Věra P.

 

 

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za vynikající péči o paní Bohumilu D.,jak na Oddělení Interny i Následné péče..

Zaměstnancům odd.následné péče děkuji za profesionální i lidský přístup.

Jmenovitě děkuji ošetřující lékařce MUDr. Pavle Malátkové.

Obzvláště velké poděkování bych chtěla věnovat sociální pracovnici paní Janě Kočišové za ochotu, vřelý přístup a psychickou pomoc v řešení nastalé životní situaci.

Vždy nám ochotně dokázala poradit, vždy si na nás udělala čas i po své pracovní době.

Moc všem děkuji a přeji hezký den.

Markéta M.

dcera

V Berouně dne 30.5.2018

 

 

 

Dobrý den,
9.5. jsem u vás v RNB absolvovala plastiku zkříženého vazu. Výsledek zákroku ještě hodnotit nemohu, ale určitě bych chtěla poděkovat všem, kteří se o mě starali: lékařům, sestřičkám, sanitárním sestrám, fyzioterapii. Všichni byli moc milí, vstřícní, nic nebyl problém.
Také bych chtěla ocenit čistotu zdravotnického zařízení (toalety, čekárny) jak v RNB tak v Hořovicích.
Přála bych si, abyste byli vzorem pro ostatní nemocnice.
Děkuji a přeji hodně spokojených klientů.
Marie T.

 

 

Vážená hlavní sestro doufám,že pochvala je ve Vaši kompetenci a uděláte příslušné kroky.Jmenuji se Jitka H., jsem po TEP PK  a v centrumu rehabilitace jsem byla hospitalisovaná od 29.3-18.4.2018.Rehabilitační centrum je opravdu špičkové pracoviště a jmenovitě bych chtěla velice poděkovat bc.Monice Inemannové,která se snažila dostat mé koleno opět do normálu.Ležela jsem na D2,kde o mě pečovaly 3 sestry,které mohou být ostatním příkladem jsou to hlavně Zdenka Vacková,Zdena Horáčková a Daniel Brož.Vím o čem píši,nebot jsem pracovala 43 let ve zdravotnictví i ve vedoucí funkci.Veliký dík a chvála jednoduché to vždy není.,kéž by bylo takových pracovnic více.

 
S pozdravem

Jitka H.

 

 

Dobrý den, pane primáři,
dnes jsem skončila rehabilitaci ve Vaší nemocnici u paní magistry Kvapilové. Naučila jsem se nové. Sestřička byla šikovná a prima.
Chtěla jsem Vám poděkovat za vyšetření, doporučení a péči. Přeji krásné jaro a hodně pracovních úspěchů.
S pozdravem MUDr. Alena V. /Spíš si budete pamatovat, byla jsem u Vás v Praze s dcerou, které vloni praskla ploténka.../

 

 

 

Dobrý den, paní ředitelko,

 
ráda bych touto cestou poděkovala za péči a zároveň vyjádřila pochvalu pro několik vašich zaměstnanců. 
 
Moje maminka (paní Zdena K.) u vás nedávno byla na kolonoskopii a následném zákroku u paní doktorky Jolany Cendelínové. Setkala se u ní nejen s profesionalitou, ale i s velmi lidským přístupem, stejně jako u sestřiček (jedna z nich je paní Zbuzková, druhé jméno bohužel nevíme). 
 
Maminka mě pověřila, abych pochvalu zaslala, což já samozřejmě dělám moc ráda. Rovnou připojím i pochvalu pro další pracovníky. Do berounské nemocnice totiž docházíme už léta s naší dcerou (Barbora J. - je hypotonik, má poruchu autistického spektra a ADHD). Donedávna jsme chodili na ergoterapii k paní Koškové, na rehabilitační cvičení chodíme k paní Zýkové, několikrát jsme navštívili MUDr. Brabcovou. Všechny tyto dámy nám velmi pomohly či pomáhají, navíc ke špičkové péči přidávají i úsměv a lidskost. Totéž ale platí myslím o všech zaměstnancích, s nimiž se u vás setkáváme, včetně recepčních či paní v kavárně. 
 
S pozdravem a přáním hezkého dne
Petra J.

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

Chtěla bych tímto vyjádřit pochvalu Vašemu zaměstnanci fyzioterapeutovi Lukáši Kučerovi za velmi vstřícný a odborný přístup k pacientům. Absolvovala jsem pod jeho dohledem fyzioterapii a moc mi pomohl. Velice si cením lidského přístupu, pochopení a odborných znalostí.

Byla bych moc ráda, kdyby byl za své pracovní nasazení oceněn.

Moc děkuji.

S pozdravem

M. S. Rakovník

 

 

Dobrý den, vážený pane primáři.

Dovoluji si Vám poděkovat za pobyt ve vaší nemocnici, kde absolvovaná 14-ti denní rehabilitace mě opravdu kondičně velmi pomohla.

Předně Vám děkuji za maximální profesionalitu veškerého vašeho personálu a perfektní vybavení nemocnice. Nejvíce oceňuji práci fyzioterapeutů a balneo procedury, počínaje cvičením a relaxací v bazénu.

Díky pobytu u vás jsem si uvědomil důležité postupy pří mé rehabilitaci, udržování kondice i běžném životě s mým handicapem. S takovým komplexním přístupem, znalostmi a výkladem jsem se nikde jinde ještě nesetkal a právě to bylo to, co jsem očekával, že u vás najdu (oproti běžným rehabilitacím nebo lázním)

S důvěrou se proto budu na vás budu obracet a vašich služeb dále využívat.

Zůstávám s
​úctou​
ROSTISLAV CH.

 

 

Dobrý den,

včera dne 2.4.2018 jsem přivezla moji maminku Hanu B., nar. 7.6.1946 na interní příjem.

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu doktorovi Petrovi Ďurišovi za jeho opravdu

profesionální, příjemný a lidský přístup k mé mamince,která bohužel přes své nemoci trpí i Alzheimerovou chorobou. 

Velice si ho za jeho přístup vážím, a jsem ráda,že pan doktor je v berounské nemocnici.

 

Ještě jednou moc děkuji.

Lenka B.

dcera pí.Hany B.

 

 

 

 

 

Vážená paní Kupková,

dne 9.3. t.r. jsem se ve vaší nemocnici podrobila operaci levého ramene u MUDr. F. Hebelky. 
Vaším prostřednictvím bych ráda poděkovala nejenom jemu, ale i celému zdravotnickému personálu. S takhle příjemnými a ochotnými sestřičkami jsem se dosud nesetkala!
Přeji Vám hodně takovýchto spokojených pacientů.
Ještě jednou děkuji za vše, Petra O.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

byla jsem hospitalizována ( 9.2.- 22.2. 2018 ) ve Vašem rehabilitačním zařízení v Berouně. Touto cestou chci vyjádřit poděkování za perfektní péči, která mi zde byla poskytnuta. Od prvního dne, vlastně už během příjmu, jsem cítila zájem o mne, o pacienta. Nebyla  jsem po příjezdu z nemocnice (TEP kolene) zcela bez problémů. Děkuji veškerému personálu na Vašem oddělení "I"3.  Sestry ochotné, usměvavé, empatické, pečlivé. Ošetřující lékařka upravila můj rehabilitační program tak, aby plnil svůj účel a nevyčerpával mě. Také jí,  samozřejmě, patří moje poděkování. Trpěla jsem opakovaně migrénami a kvůli nízkému obsahu hemoglobinu velkou slabostí. Žádná z ošetřovatelek a sester nedala sebemenším náznakem najevo, že by konala nad rámec svých pracovních povinností. Stejné poděkování patří rehabilitačním pracovníkům a fyzioterapeutům. Profesionální ve všech směrech. Můj stav se lepšil den za dnem. Všem tedy patří můj velký dík. Nemohu opomenout práci paní uklízečky na tomto oddělení. Perfektní.
Přeji Vašemu zařízení (zde pracujícím lidem) jen samé spokojené klienty. 

S pozdravem Ludmila M.

 

 

 

 

 

Hezké odpoledne,

velice ráda bych Vám ještě touto cestou poděkovala za péči, kterou jste mi věnovali během mého 3týdenního pobytu (2. 1. 2018 - 22. 1. 2018) v Rehabilitačním centru (Rehabilitační nemocnice Beroun).

Léčila jsem se u Vás s roztroušenou sklerózou. Byla jsem se vším moc spokojena, všichni mi ochotně pomáhali a poskytovali mi prvotřídní léčbu.

Jmenovitě bych chtěla hlavně poděkovat:

Bc. Janě Kubíkové - fyzioterapeut

Bc. Petře Fenclové - Ergoterapie

Haně Foltýnové - zdravotní sestře

a samozřejmě MUDr. Dianě Husové - mé ošetřující lékařce.

Všem patří můj velký dík. Budu moc ráda, pokud moje poděkování výše jmenovaným vyřídíte. Velice si vážím jejich přístupu. Snad ještě nikdy jsem se s tímto jednáním nesetkala.

Během pobytu u Vás se mi má nemoc zlepšila a budu se moc těšit na další léčbu u Vás!!! 

Nedám té mé ošklivé nemoci šanci :). Snad se na podzim uvidíme.

S přáním příjemného dne a vše dobré v nadcházejících dnech

 

Hana H.

 

 

 


 

 

 

Dobrý den, dovolte mi alespoň touto cestou poděkovat za skvělý
přístup a péči o mého otce Jiřího K., všem sestram,
lékařům a především panu primarovi.

Děkuji Tomáš K.

 

 

Vážená paní Lefnerová,
v uplynulém měsíci jsem absolvovala fyzioterapii, elektroléčbu a masáže ve vašem rehabilitačním centru a byla jsem nadšená!
Jednak z prostředí krásně a přívětivě zrekonstruované nemocnice a hlavně z přístupu lidí - vašich zaměstnanců. Zejména bych ráda poděkovala všem fyzioterapeutům za jejich velmi profesionální, individuální a empatický přístup, obzvlášť Barboře Veličkové a Štěpánu Čechákovi. Nejen že mi jejich doporučené cviky a rady pomáhají fyzicky, ale i jejich lidský přístup a snaha pomoci jsou velmi příjemné a v dnešním zdravotnickém systému bohužel zatím ještě ojedinělé ... 
 
Přeji vám mnoho úspěchů do další práce a spokojených a nejlépe i vyléčených pacientů!
 
S pozdravem
 
Barbora N.
Rudná

 

 

Vážená paní ředitelko,
dvakrát jsem se s odstupem 2 let podrobila zákroku v artroskopickem centru a vždy jsem byla velmi spokojena. Při druhém zákroku dne 8.9.2017 jsem zaznamenala pro mě velmi příjemné změny -kalhotky před operací, písemné instrukce na rehabilitaci - ty mě velmi pomohly a pomáhají dodnes, možná jsou to pro někoho maličkosti, ale je vidět, že přemýšlíte, jak pacientům pomoci i jinak než léky. Moc děkuji noční sestřičce, která se o mě starala snad jako o svoji maminku, ale i ostatní sestřičky i sanitář a lékaři jsou na jedničku. Ještě jednou velké díky.
Alena D.

 

 

Vážená paní ředitelko,
ráda bych touto cestou poděkovala za umístění syna Michaela D. v Rehabilitačním centru v RN Beroun i za odbornou pomoc a péči o syna.
 
V září loňského roku odletěl syn do Latinské Ameriky, dostal se do vysoké nadmořské výšky v Ekvádoru a při opakovaném výstupu do 5000 m n.m. v Peru dostal akutní vysokohorskou nemoc.
Počátkem listopadu byl repatriován do Prahy a hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. 
Následně po jeho propuštění z ÚVN jsem hledala navazující rehabilitační zařízení, kde by syn mohl být umístěn. V rámci postižení se nejvíce projevuje dysatrie, nedostatky v drobné motorice, chudý pohybový vzorec, celkově zpomalený. 
Syn je vystudovaný fyzioterapeut, je mu 25 let. Vystudoval FZV na Univerzitě Palackého v Olomouci, následně rok pracoval na rehabilitačním odd. v Nemocnici Hradec Králové.
 
Do té doby jsem netušila, že najít volné místo v rehabilitačním zařízení není vůbec jednoduché. 
 
Ráda bych tedy i touto cestou poděkovala především p. primáři MUDr. Ondřeji Horáčkovi, Ph.D. a vyzdvihla jeho ochotu umístit syna v Rehabilitačním centru a poděkovala i za rychlou reakci. Ačkoliv se jedná o mladého člověka, byl každý den důležitý. Již od 12.prosince 2017 se podařilo syna zařadit do rehabilitačního programu, jeho stav se v době pobytu velmi rychle zlepšoval. Díky patří rovněž ošetřujícímu lékaři MUDr. Jiřímu Staňovi a to za profesionální a citlivý přístup. Dále personálu, který syna vedl při rehabilitačních cvičeních (ergoterapie, fyzioterapie, skupinové cvičení v bazénu, klinická logopedie atd.) - v těchto případech již neznám všechny odborné pracovníky jmenovitě. 
 
Celkový dojem podporují i špičkově vybavená pracoviště a zařízení pokojů s vlastním sociálním zázemím.
Rovněž i přístup pracovníků jednotlivých pracovišť k pacientům, možnost vycházek v parku, přístup pracovníků na hlavní recepci atd. 
 
Ještě jednou děkuji za umožnění pobytu a za péči o syna a zároveň gratuluji k získání všech výše uvedených pracovníků nebo spolupracujících do kolektivu RN Beroun.
 
S pozdravem a přáním hezkého dne
Ing. Jana D.

 

 

Chci jen napsat, že jsem již podruhé byla na magnetické rezonanci, opět později večer a i podruhé byl personál usměvavý, slušný, příjemný...co víc napsat? Děkuji a jen tak dál.
Lenka B.

 

 

          Vážená paní ředitelko !
  Předejte prosím poděkování všem pracovníkům odd. Následné péče ve vaší nemocnici Beroun.
  Na tomto odd. se pacientům dostává opravdu skvělá péče od lékařů, sester, fyzioterapeutu i ostatního pomocného
  personálu.
  Pan primář Stoilov vede pracovníky odd. správnou cestou a podařilo se mu vytvořit skvělý tým.
  Na tomto odd.odvádí také záslužnou práci soc. pracovnice paní Eva Nguyanová která svou vlídností pomáhá   pacientům   v jejich  nelehké situaci.

  Přeji Vám a všem zaměstnancům krásný adventní čas !

  Díky !   E. N.

 

 

 

Dobrý den,
velice ráda bych touto cestou poděkovala za péči o moji maminku Jitku
Ripplovou na oddělení Interny v Berounské nemocnici ve dnech 31.10. až
9.11.2017.
Velice děkuji za vynikající péči a velkou důslednost při diagnostice
zdravotních obtíží, komplikovaných souběhem dvou problémů.
Přístup lékařů Interny, celkové vedení všech vyšetření a diagnostiky
zdravotních problémů a jejich rychlé řešení vedly k výraznému zlepšení
zdravotního stavu a odeznění části bolestí spojených s neprůchodným
žlučovodem. Další pečlivá diagnostika a vyšetření vedly k identifikaci
zánětu meziobratlové ploténky, rychlému zahájení cílené antibiotické
léčby a přesunu maminky na oddělení neurologie. Opravdu velice oceňuji
odbornost lékařů a pečlivé "rozšifrování" zdrojů bolestivých zdravotních
obtíží maminky.
Péče sestřiček a sanitářů interny při manipulaci s maminkou, která měla
opravdu velké bolesti, byla velmi citlivá, vstřícná a pozorná.
Také vyšetření na magnetické rezonanci, dne 8.11. proběhlo s velkou
ohleduplností k bolestem zad. Personál mamince velmi citlivě pomohl
uložit se a vypodložit tak, aby vyšetření zvládla.
Nejen fyzická pomoc, ale celkový zájem a komunikace personálu byla
vedena velmi ohleduplně a pozitivně, což se celkově odrazilo na výrazném
zlepšení zdravotního stavu a naladění maminky do optimistického modu.
Ještě jednou děkuji za skvělou odbornou a velmi kvalitní péči.

S přáním pěkného dne

Jitka M., dcera

 

 

 

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi touto cestou poděkovat a vyjádřit můj obdiv za služby, kterých se mi dostalo ve vaší nemocnici. Byl jsem jedním z těch, kteří dostali tu možnost a chodil jsem na rehabilitace a s tím spojené úkony. Nechci vše podrobně popisovat, ale můj obdiv patří naprosto dokonalé organizaci a prostředí, které je vytvářeno velmi ochotnými, slušnými a příjemnými lidmi. Znovu se člověk přesvědčuje o tom, že vše je o lidech a jejich schopnostech. Neznám jiné zdravotní zařízení (naštěstí je zase tak často nevyhledávám), kde by to takto perfektně fungovalo. Kdybych měl tu možnost a mohl jim poradit, tak by se k vám měli chodit učit. Jsem přesvědčen o tom, že tento stav je výsledek kvalitního a profesionálního přístupu vedení nemocnice. 
Paní ředitelko, nepoznamenal jsem si jména všech pracovníků (oni by si to skutečně zasloužili všichni od recepce až po lékaře), ale když dovolíte chtěl bych jmenovitě poděkovat rehabilitační pracovnici Bc. Nové a zvláště paní MUDr. Vejrové za její osobní lidský a profesionální přístup. Pokud jste to dočetla až sem, tak jste mi udělala radost. Přeji Vám jen to dobré a ať se Vám daří. 
S pozdravem Jindřich K.

 

 

 18.10.2017

Dobry den pani reditelko,
je noc a moje pani klidne spi na luzku vedle mne.
Jsme v Chanii na Krete v nemocnici. Vydali jsme se na milovany ostrov 28.9.2017. V pondeli 2.10. postihla mou zenu mozkova prihoda.Od te doby jsme jiz 16.den v nemocnici. Ziju tady s ni, spal jsem u jejiho luzka na zemi (ted uz 4. noc na posteli), peru, zajistuji rehabilitaci, kreslime si, piseme pismenka a cislice, uz se umi podepsat,... Tak to tady v Recku chodi,rodina se stara o sveho nemocneho po strance socialni, nemocnice dava odbornou peci. Prevoz domu se resi jiz takovou dobu, protoze pani ma zuzenou krcni tepnnu a tak transport do vlasti neni jednoduchy. Moje Jindra je velka bojovnice jiz jsme vse rozhybali, bohuzel mluveni nam nejde, resp. tezce a pomalu. Jsem z toho zoufaly,konzultoval jsem svoje pokusy po telefonu s logopedem, ale potrebuji, ma pani potrebuje odbornou peci. Proto se obracim s prosbou nas Vas pani reditelko. Po prevozu bude pani nejakou dobu na cevni chirurgii v UVN ve Stresovicich. Pak bych si moc pral aby byla prijata na rehabilitaci k vam do Berouna. Prosim !

Miloslav P. a Jindra
Chania, Kreta.

 

7.11.2017

Dobrý den do Berouna!
Moje paní je u vás v péči, viditelně pookřála a zlepšuje se.
Mám velkou radost a moc vám všem děkuji!!!
Váš vděčný,
P. Miloslav, manžel.

Jste skvělí!!! :-)

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

velice ráda bych poděkovala za příkladnou péči, jaké se mi dnes dostalo na chirurgické ambulanci Rehabilitační nemocnice v Berouně. Děkuji za profesionalitu, laskavost a starostlivost MUDr. Pavlu Sedláčkovi a jeho pracovnímu týmu... usměvavým a obětavým sestřičkám. Dnes naplnili můj den sluncem a přesvědčením, že úsměv a vstřícnost léčí.

S přátelským pozdravem  Mgr. Ilona K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý večer, pane primáři,

 

Slíbil jsem hodnocení na konci svého pobytu a zde tedy je.

To, co jsem psal před týdnem, nechci opakovat, ale pokud bych měl, tedy superlativy pořád přetrvávají. Vše bylo naprosto úžasné. Ale chtěl jste i nějaké jmenovité vyjádření, takže:

·         Fyzioterapeuti paní Mgr. Ladislava Kvapilová a především pan Jiří Vítek, ten je fakt úžasný

·         Celá posádka oddělení Elektro, tam především slečna Eliška příjmení bohužel neznámL.

·         Oddělení masáže parafin; Klára Moutelíková a pan Oestereicher.

·         Sestřičky na 3. Patře; všechny moc milé usměvavé a ochotné.

·         Pomocné sestry; některé snad poněkud „ústnaté“, ale v mezích normy.

A teď snad jen pár spíše technických poznámek; možná by nebylo špatné, kdyby pacientům někdo vysvětlil břišní dýchání. Možná je to pitomost, ale sám jsem od první chvíle dost bojoval s tím pochopit, jaký je rozdíl mezi normálním a tímto dýcháním.

A úplně na závěr opravdové technikálie; v pokoji, kde jsem byl, nefungovalo topení, ani klimatizace.

U zlatého výtahu ve třetím a prvním patře moc nefungují tlačítka přivolání výtahu na chodbě a speciálně starší handicapovaní pacienti (o berlích na křeslech) mohou mít problém.

Ale na samý závěr; opravdu pro mne úžasná zkušenost s rehabilitační nemocnicí v Berouně, prostředí i léčebný program skvělé.

Mockrát děkuji ještě jednou za vše.

Ať se Vám vše daří.

Zdravím.

Petr V.

 

 

 

Dobrý den,

dovolte mi prosím, abych poděkovala celému týmu Artroskopického centra -  týmu na operačním sále. Omlouvám se, nezvládla jsem si zapamatovat konkrétní jména (kromě svého operatéra - MUDr. E. Šťastného), proto děkuji všem. Před zákrokem jsem měla velký strach, ale díky milé atmosféře na sále, kterou "způsobil" celý tým, má obava ustupovala až do usnutí. A následná péče na Oddělní jednodenní péče byla mimořádná, s takovou se pacient málokde setkává.  Artroskopickou operaci kolena jsem podstoupila 6.září t.r.

A další poděkování patří Rehabilitačnímu centru, konkrétně týmu na oddělení I2. A také nesmím zapomenout  na jídlo, které vůbec nepřipomínalo špitální stravu.

Přeji vám všem mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

S pozdravem

Iva P.

 

 

 

Dobrý den paní ředitelko,

ráda bych poděkovala Adéle Čížkové, vaší nutriční terapeutce, která se účastnila v sobotu 26. srpna Dnů zdraví v Hořovicích. Přivezla výbornou ochutnávku zdravého vaření, pomáhala nám na stanovišti ohledně zdravého životního stylu a měření BMI, konzultovala s návštěvníky.

Moc díky za její pomoc a spolupráci.

Hezký den

Kateřina V.

 

 

 

Dobrý den,

tento týden jsem strávil pět dní na druhém patře Rehabilitačního centra RNB. Letos jsem toho musel absolvovat více. V lednu robotická operace Na Homolce, V červnu TEP v Motole. Vždy v nadstandardu. Mohu tedy srovnávat. A právě proto chci ocenit přístup, profesionalitu a jednání všech lidí na druhém patře Rehabilitačního centra. Bylo to perfektní.

Díky

Ing. Vladimír M.

 

 

Vážený pane primáři.

Po TEP kyčle v Hořovicích jsem 18.7.2017 nastoupil do rehabilitačního centra RN Beroun.

Po dva týdny se o mne starali pracovníci Vašeho týmu a s jejich prací jsem byl velice spokojen.

Vystupování a vstřícnost zdravotních sester i sanitárek mi v době rekonvalescence vytvářely příjemnou atmosféru.

Především bych však chtěl vyzdvihnout profesionální a citlivý přístup mojí ošetřující lékařky MUDr. Chrisy Tavandžisové.

Její empatie, vlídné slovo  a předepsané léčebné procedury mi pomohly v krátké době efektivně překonat pooperační potíže.

Za příkladnou rovněž považuji péči fyzioterapeuta Bc. Michala Přibyla o moji „tělesnou schránku“.

Během procedur si vždy našel čas a správná slova k vysvětlení možných příčin mých potíží a doporučil vhodná cvičení.

 

Srdečně děkuji.

S přátelským pozdravem

Ing.Miloslav P.

 

 

 

 

 

Dobrý den, byla jsem s dcerou u vás na vyšetření u MUDr. Hany Cmíralové. Ráda bych touto cestou paní doktorce poděkovala za profesionální přístup, citlivé a zároveň vysoce odborné vyšetření. Následující rehabilitace probíhá na stejně vysoké úrovni ve velmi pěkném prostředí.
Děkuji

M.B.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praha 4.7.2017

 

  Dne 1.7.2017 jsem navštívila za účelem vyšetření na MR Vaší nemocnici. Byla jsem zde poprvé a tak i jen příjezd k nemocnici byl velkým překvapením. A to nejen umístěním a polohou připomínající nějaký rekreační nebo lázeňský areál, ale i stavem jednotlivých objektů viděných při příjezdu a i prováděnou sadovou úpravou před objektem „C“. Víc jsem neviděla, ale i to málo stačilo k tomu, abych viděla tu velkou snahu věnovanou údržbě a rozvoji areálu. Dále bych touto cestou chtěla poděkovat personálu na pracovišti MR, za jejich milý a vstřícný přístup před a i v průběhu vyšetření. Vím dobře co zde píši. V předchozích dnech a týdnech jsem s neutuchající bolestí bederní páteře a nefungujícími nohami absolvovala mnoho opakujících se vyšetření na odděleních jedné z pražských nemocnic, kam spádově patřím. Přístup službu konajících sester by šel, ale co se týká chování a přístupu ošetřujících lékařů k trpícímu pacientovi, tak to se prostě ani nedá popsat. Tomu by nikdo snad ani neuvěřil. Naprostý nezájem jakkoliv pomoci, styl neotravujte, vždyť vám nic není, patříte na jiné oddělení a tak jsem během pár hodin absolvovala vyšetření na třech odděleních (neurologie;interna; ortopedie ) a to ve třech objektech vzdálených poměrně daleko od sebe. Toto kolečko se během třech týdnů úporných bolestí ještě několikráte opakovalo s tím, že je vše v pořádku.

  A teď tady u Vás, prostě něco neskutečného, úplně jiný přístup, milé a vstřícné jednání, zájem pomoci. Pokud je tomu u vás tak i na jiných odděleních, tak to mají pacienti štěstí. Vím od sousedky, která byla u vás na  intenzivní rehabilitaci, to, že si Vámi poskytované služby nemůže vynachválit a také se zmiňuje o milém, vstřícném jednání personálu, o perfektním přístupu lékařů, sester, prostě všech se kterými byla kontaktována. Kéž by takový přístup byl všude.

Ještě jednou Vám a hlavně personálu na MR touto cestou děkuji.

 Děkuji, děkuji

(nyní čekám na návrat lékaře-neurologa z dovolené a že na základě výsledků vyšetření na MR se konečně zjistí, co mi je. Zatím mám veliké bolesti a už téměř nemohu chodit. Ten týden snad ještě vydržím a pak snad přijde nějaké to řešení co s tím)

  Č. Dana

 

 

Dobrý den pani ředitelko,

dnes jsem ukončila svůj 14denni pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení E2 (pokoj 2.20) a ráda bych touto cestou poděkovala za veškerou péči, která mě byla poskytnuta.

Velmi dobře na mě působil přístup ochotného, vstřícneho a milého ošetřujicího personálu ke všem pacientům, což nebýva tak samozřejmé. Myslím, že jde o skvělou týmovou práci na oddělení a vůbec z celého pobytu mám přijemný dojem.

Zvláště bych chtěla poděkovat Mudr. Kateřine Polišenské a Bc. Kristýně Holé.

S pozdravem

Jaroslava L., Praha

 

 

 

Dobrý den,
myslím, že bychom my pacienti měli psát nejen připomínky, ale i pochvaly.
Ráda bych proto touto cestou poděkovala sestřičkám Artroskopického centra - odd. jednodenní péče, kde jsem byla hospitalizována 1.června t.r.
Poděkovat a pochválit je za jejich profesionální kvality a hlavně za lidský a empatický přístup ke mně, jako k pacientovi. Úžasné byly sestřičky na denní službě i sestřička na noční službě. Poděkování patří i pomocnému personálu.
Děkuji mnohokrát a přeji celému oddělení klid k jejich práci a hodně spokojených pacientů.
Milena H., Praha 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko , strávil jsem u vás na RC 2 patře v pokoji č.36 tři týdny v uplné spokojenosti a dovolte abych touto cestou vyjádřil úctu a obdiv všem kdo o moje zdraví v čele s paní Dr.Falisovou pečovali, počínaje úžasným přístupem všech sester na tomto oddělení i vysokou profesionalitou fyzioterapeutů a krásným přístupem personálu na všech procedůrách . Moje spokojenost jde do té míry , že namísto doporučeného lázeňského pobytu, rád navštívím ještě jednou v měsíci září pohostinnost vaší rehabilitační nemocnice a určitě vás rád doporučím dalším blízkým lidem.

s úctou Jindřich K.

 

 

Vážená paní ředitelko!
Moc Vám a celému vedení nemocnice přeji pochvalné hodnocení práce lékařů,sester, fyzioterapů a pomocného personálu na jednotlivých odd. ale v nemocnici pracují také civilní zaměstnanci, kteří vykonávají svoji práci zodpovědně.
Mezi ně patří skvělá paní pokladí Naďa Vinčálková , která ve své kanceláři rozdává nejen dobrou náladu , vstřícnost, i radu s vyplněním formuláře. Prostě svoji profesionalitu uplatňuje na správném místě a pomáhá vytvářet image berounské nemocnice. Právem jí patří velký dík!
Přeji vám všem co nejvíce takových pracovníků !

Se srdečným pozdravem

E.N.

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko !


Přijměte prosím poděkování za vzornou péči o pí Helenu H., které se jí dostalo na odd. následné péče
v Rehabilitační nemocnici Beroun.
Vřelé díky patří nejen panu prímáři za vzorné vedení odd., ale všem lékařům, fyzioterapeutum, sestrám i pomocnému personálu, neboť práce s pacientem na tomto odd. není vůbec lehká.
Velké díky si zaslouží úžasná soc. pracovnice pí Eva Nguyenová, která svou vlídností a ochotou pomáhá pacientům překonávat nelehkou situaci do které se dostali, což je pro ně nesmírně důležité!

Přeji Vám jen takové skvělé pracovníky a budete mít jen spokojené pacienty !

Srdečně zdraví a hezké dny přeje Eva N.

 

 

 

 

Dobrý den,

ve dnech 24.4./11.5.2017 jsem absolvovala rehabilitaci po operaci kyčle ve Vašem zařízení.Chtěla bych touto cestou poděkovat za vysokou profesionalitu a empatický přístup všech pracovníků,kteří se na mé rehabilitaci podíleli.

Praha,12.5.2017

S pozdravem Hana S.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko

moje dcera musela prodělat magnetickou rezonanci z důvodu nálezu (na CT)  v oblasti mozku. Z pochopitelných důvodů jsme na vyšetření velmi spěchali a hledali jsme nejkratší možný termín. V Praze, kde bydlíme, jsem navštívil různá pracoviště MR, vždy však s výsledkem, že objednat se lze na termín cca za dva měsíce, což pro nás nebylo akceptovatelné. Na doporučení od neuroložky jsem zavolal i do Vaší nemocnice – a zázrak: mohli jsme přijít hned druhý den! (Voláno 24. 4. 2017, termín 25. 4. 2017, na jméno Michaela K.)

S návštěvou u Vás jsme byli naprosto spokojeni, vše proběhlo úžasně, přístup personálu byl perfektní, čekání prakticky žádné. Vše dokonalé, tak jak by si člověk představoval vždy. Navíc: nemocnice, o které jsme do této doby vůbec nevěděli, je jedním slovem nádherná! Jak jsem se zmínil, jsme z Prahy, pokud ale někdo z naší rodiny bude mít někdy nějaký zdravotní problém, který by se dal řešit u Vás, nebudeme řešit vzdálenost do Berouna a rádi využijeme Vašich služeb.

Ještě jednou velice děkuji za rychlost objednání (i to je samozřejmě důležité, pokud jde o něčí zdraví – nečekat v nejistotě na to, co Vám vlastně je!), prostě za všechno.

V mých očích a na základě mé zkušenosti jste nemocnice, jak má být, přeji, ať Vám to vydrží i nadále.

S pozdravem

Ing. Libor K.

 

 

Dobrý den, léčila jsem se od 15.4. do 19.4.2017 ve vaší nemocnici na internim oddělení. V péči mě měl MUDr.Janoušek a MUDr.Ondřej Hojka a tímto jim chci poděkovat za kvalitní péči a lidskost moc děkuji.

J.W. Beroun

 

Co nejsrdečněji děkuji artroskopickému centru za operaci a rehabilitačnímu centru za skvělou péči, kterou jsem u Vás dostala.

A.G.

 

 

Vážený pane primáři,
dovolte, abych touto cestou poděkoval Vám i celému kolektivu za
příkladnou péči, kterou jsem zažil při pobytu ve Vašem zařízení. Pokud
mohu posoudit, byla odborná péče (včetně ošetřovatelské) mimořádně
kvalitní, s žádnou neochotou (apod.) jsem se nesetkal, vše se odehrávalo
ve vstřícné a povzbudivé atmosféře. Rád budu Rehabilitační nemocnici
Beroun doporučovat.
Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré.
Prof. PhDr. Jan V.

 

 

Vážená pani ředitelko

dovolte mi,abych Vám tímto jménem svým, i celé naší rodiny,poděkoval za hospitalizaci na odd.následné péče.Na tomto oddělení byl v měsíci březnu a částečně i dubnu 2017 hospitalizován můj otec Jiří K.

Díky MUDr.Stilovi,CSc a jeho skvělému týmu,máme našeho tátu opět doma, a to v báječné kondici.

V běžném živote si mnozí z nás neuvědomujeme,jak těžká je práce lékařů, sestriček, rehabolitačních pracovníků a ostatního nemocničního personálu.

Velmi si vážime Vaši práce.

Moc děkujeme za vzornou a obětavou péči

S přáním příjemného dne Pavel K.

 

 

Dobrý den, 

dovolte mi poděkovat Vaší nemocnici za péči a ochotu Vašeho personálu ve Vašem oddělení jednodenní péče Artroskopického centra. V pondělí 10.4.2017 jsem prodělal na Vašem oddělení artroskopický zákrok v koleni. Byl jsem velmi příjemně překvapen příjemným prostředím Vaší nemocnice a velkou ochotou a laskavostí zdravotního personálu na tomto oddělení. 
Ještě jednou děkuji a přeji at´se Vám velmi dobře daří. 
S pozdravem pan S.

 


Vážená paní ředitelko,
chtěla bych Vám velmi poděkovat za špičkovou péči lékařů (především pana doktora Mudr.Freje, který mě operoval) a také sestřiček, které o mě s velkou trpělivostí pečovaly. Dojela jsem k vám, až ze Svobody nad Úpou (cca170km) a to jen z toho důvodu, že jsem slyšela na vaší kliniku jen samou chválu, ale především proto, že my tady v Trutnově nemáme tak úžasný personál jako máte vy. Není to samozřejmostí a máte být na co hrdá, protože výběr zaměstnanců je velmi náročný a je vidět, že Vás tato práce baví, záleží Vám na ní a zároveň si držíte vysokou "laťku", aby byl spokojený každý klient. Máte být na co hrdá :-)

S úctou a pozdravem Petra T.

 

 

Vážená paní ředitelko,

píšu Vám na přání mojí babičky, paní Věry Š.

Byla u Vás již 2x na rehabilitačním pobytu a byla absolutně spokojena se všemi procedurami, zázemím, ale nejvíce s profesionálním a velmi milým přístupem celého personálu (ošetřujících lékařů, sestřiček, zkrátka všech, kdo při pobytu o babičku pečoval).

Moc si přála, aby se k Vám její poděkování dostalo a zároveň i k ostatním lidem, kteří se k Vám do nemocnice chystají. Aby se nebáli a věděli, že tam o ně bude skvěle postaráno.

Jěště jednou tedy děkujeme a přejeme co nejvíce spokojených pacientů.

Lucie K., Beroun

V Berouně dne 13.4.2017

 

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat MUDr.M.Tiché,která byla mojí ošetřující lékařkou
ve vašem rehabilitačním zařízení od 27.3.2017 do 9.4.2017.
Její péče byla stoprocentní a jsem ji za to velice vděčná

Luka pod Medníkem 10.4,2017

S pozdravem   prof. Viera T.

 

 

 Dobrý den,včera jsem vyzvedávala manžela ve Vaší nemocnici,byli jsme oba překvapeni,jak může zdravotnické zařízení vypadat a příjemně působit i vzhledem na stresované klienty.Chtěla jsem poděkovat i za příjemný,milý přístup zaměstnanců již od vrátnice až po setřičky na pooperačním odd.jednodenní ortopedii.Manžel byl velice spokojen s péčí. V.P

 

 

Vážená paní ředitelko,

ráda bych poděkovala za úžasnou péči které se dostalo paní Heleně Hosmanové ( 82 roku ) na Rehabilitačním odd. vaší nemocnice, které je vzorně vedeno panem primářem MUDr. Horáčkem !
Ochota a vlídnost paní sekretářky Lady Mullerové je třeba náležitě ocenit,neboť  je to první setkání s pacientem.
Velké díky patří všem lékařům,  fyzioterapeutum,sestrám i pomocnému personálu. Není opravdu  lehké pracovat s rozbolavělým pacientem.
Nejvíce překvapil svým profesionálním přístupem skvělý , ošetřující lékař MUDr. Adam Bouše, který je velkým vzorem všem mladým lékařům !

Važte si prosím takovýchto pracovníků, jejich práce vytváří image celé Rehabilitační nemocnice Beroun !

Přeji Vám hodně zdaru a jenom spokojené pacienty !

Eva N.
                                                  

 

Dobry den.chtela jsem timto zpusebem podekovat celému oddeleni E3 zejména p,Martince Jonakove za uzasnou peci o nas pacienty ,na oddeleni jsem byla hospitalizovana od 7.3.2017.

Vam vsem patri jedno velke diky za vasi ochotu,peci, Vas usmev proste jste holky uzasny .

Dekuji a preji Vam dalších takových spokojenych pacientu jako jsem byla ja s pranim hezkého dne P.Monika -pokoj 3.11.

 

 

Dobrý den,
minulý čtvrtek jsem u Vás podstoupila artroskopii a chtěla bych
touto cestou pochválit personál na oddělení, byl naprosto
báječný, milý, nic není problém...Zárověň chci poděkovat
sálovému personálu a anesteziologovi - tomu člověk nemá šanci po
operaci poděkovat a je velmi důležitou osobou,která nebývá při
operacích vidět :-). Proto prosím touto cestou o poděkování panu
doktorovi.
Přeji mnoho spokojených pacientů.

pani L.J.

 

 

Dobrý den,
14.2. 2017 jsem byl ve vaší nemocnici operován MUDr. Kopečným (bakerova pseudocysta v koleni). Poprvé jsem zde byl již před dvěma lety. Vždy jsem se zde setkal s velmi příjemým vystupováním, a to nejen sester či ošetřovatelek, ale i lékařů. Je uklidňující a velmi příjemné, když se anestezioložka představí a řekne něco o účelu anestézie, lékaři podají ruku...
Ještě jednou děkuji za péči i srozumitelné a trpělivé vysvětlování:-)
Přeji vše dobré.

Mgr. L.V.

 

Vážená paní ředitelko ,
Ráda bych touto  formou poděkovala týmu doc. Mudr Karla Sochora Csc . za záchranu života a za velmi lidský přístup a péči interního oddělení B  a interního oddělení JIP . Je to báječný tým lidí , kteří jsou na vysoké profesionální úrovni ,ale i po lidské stránce , která je pro nás pacienty velmi důležitá . Moje poděkování patří nejen týmu lékařů , ale i zdravotních sester i ostatního pomocného personálu . Myslím si , že jen málem kdo dokáže opravdu ocenit jejich náročnou práci . Já si to plně uvědomuji a vážím si toho, co pro mě dělali . Chtěla bych za všechno z celého svého srdce poděkovat a prosím , vyřiďte ji můj dík .
 
 
V Králově Dvoře 29.1.2017                                                                S pozdravem a přáním hodně štěstí
                                                                                                               Pavlína S.( vděčná pacientka)

 

 

Vážená Paní ředitelko,

s ohledem na můj věk a zravotní stav využívám jako pacient vaše zdravotní zařízení .Byl jsem u Vás i několikrát zdárně hospitalizován.Setkal jsem se na jednotlivých pracovištích jenom s ochotou a pomocí.Obvzláště na interním oddělení pod vedením Primáře Dc.Mudr.Sochora a jeho mladého lékařského kolektivu, ale i u závodních lékařek, kam pravidelně docházím.Jsem postižený,vlasním průkaz ZTP proto obzvláště takový to přístup vašich zaměstnanců dokáži ocenit.Proto jsem se rozhodl Vás o všem informovat a poděkovat Vám že máte tu čest řídit takovýto kolektiv.Jen aby Vám to vydrželo i nadále! Přeji Vám hezké prožití Vánočních svátků a hodně zdraví.


J.P.,Koněprusy 83

 

 

 

 

Dobrý den,

Dovolte mi prosím upřímně poděkovat za vysoce profesionální přístup, odbornou pomoc a rychlé řešení závažné kardiální komplikace zdravotního stavu a ochotu ze stran zdravotního personálu Vašeho oddělení.

Můj 67 letý manžel Josef M., byl po nekontrolovatelném pádu s krvácejícím poraněnín čela a rtu převezen záchrannou službou ve čtvrtek 3.11.2016 v podvečer na Vaše oddělení.

V červnu letošního roku mu byla v nemocnici Na Homolce provedena náhrada aortální chlopně a plastika mitrální chlopně, CryoMAZE a amputace ouška levé síně.

Co asi v tom rozrušení prožíval si umíme všichni představit, proto při příjmu nedokázal o svém zdravotním stavu ani seznamu léků, které užívá, paní doktorku informovat.

Ale s lidským přístupem, vlídností a skvělou obětavou ochotou a péčí pana primáře doc. MUDr. Karla Sochora, CSc.,  MUDr. Pazderové a MUDr. Poláškové (omlouvám se, jestli jména komolím) jeho ošetření, vyšetření i rozhodnutí o dalším postupu bylo rychlé a operativní.

Hned večer po chirurgickém ošetření a RTG vyšetření v Berouně byl převezen na CT vyšetření hlavy do Nemocnice Hořovice a po návratu zpět bylo rozhodnuto: nutná implantace kardiostimulátoru. Jak mi sám později doma říkal, hned v noci konzultoval pan primář jeho zdravotní stav s kolegy z kardia v Nemocnici Na Homolce.

Ale proč to vše píšu? Měl u sebe sice mobilní telefon, ale vybitý a kontakt na rodinu neznal. A jaká byla radost paní doktorky, když se mi podařilo se s ní telefonicky spojit! Nadiktovala jsem jí seznam léků, které manžel užívá i tak laicky popsat jeho zdravotní stav. A  sama se nabídla, že mi bude o zdravotním stavu manžela i v noci telefonicky informovat.

A opravdu mi ještě po půlnoci paní doktorka telefonovala po návratu manžela z Hořovické nemocnice, že CT vyšetření je v pořádku. Domluvily jsme se, že ráno dodám na Vaše oddělení propouštěcí zprávy manžela z kardiochirurgie Nemocnice Na Homolce.

Ale paní doktorka byla rychlejší. Brzo ráno mi sama opět telefonovala, že manžel je indikován k implantaci kardiostimulátoru a převážen do Nemocnice Na Homolce.

Proto bych chtěla touto cestou poděkovat  personálu Vašeho oddělní za to, že děláte nejen svoji profesionální práci, ale přidáváte k ní i lidský přístup a pochopení pro potřebu druhých.

Službu té noci konajícím lékařům, kteří se věnovali pacientovi nad rámec svých běžných pracovních povinností, jejich ochoty, náročné práce a nadstandardních služeb si velmi vážím, jejich trpělivosti, vstřícného a laskavého lidského přístupu.

Nyní je manžel v pohodě, cítí se mnohem lépe a už se nemusíme obávat dalšího pádu (ten 3.11.2016 nebyl první).

Děkuji

Za rodinu Marie M. manželka

 

 

 

Dobrý den,
 
V pátek 11.11. jsem navštívil pana MUDr. Zdeňka Kopečného s bolavým ramenem.
 
Za poslední rok, kdy se trápím a navštívil jsem několik věhlasných lékařů mně pan Kopečný překvapil svým přístupem, uměním projít si řádně předešlé záznamy, doplnit vše vlastním vyšetřením, vysvětlit i pro lajka jako je většina nás pacientů co je příčinou bolesti a jak ji řešit.
 
Objednal jsem se na artroskopický zásah 29.11.2016 a věřím mu, že mi pomůže se opět dostat do formy a budu moci hýbat končetinou bez toho, abych bral prášky proti bolesti.
 
Prosím Vás o předání tohoto emailu a ještě jednou mu pěkně děkuji.
 
J.L.
Novosedly 17
Kájov

 

 

Nevím komu a kam přesně, ale chci touto cestou vyslovit poděkování a pochvalu za vstřícné a rychlé vyřízení mé žádosti o nahlédnutí do zdravotní dokumentace. Po vyplnění žádosti a uhrazení poplatku mi byl ihned doručen požadovaný operační protokol. Nejenže jsem podstoupil zákrok s jehož průběhem a výsledkem jsem maximálně spokojen a po dobu mého, naštěstí krátkého, pobytu ve vaší nemocnici mi byla věnována perfektní péče, ale i následná nutná administrativa byla perfektně vyřízena. Takto si představuji správnou funkčnost zdravotního zařízení. Moc děkuji veškerému personálu RNB za lidskost a profesionalitu.

S úctou
B.S.

 

 

 

Vážená paní ředitelko,
dovolte, abych v  návaznosti na podstoupení operace (dne 11. 10. 2016) a následné hospitalizace (ve dnech 12. 10. - 16. 10. 2016) ve Vámi vedené Rehabilitační nemocnici Beroun tímto pojmenoval svou mimořádně příjemnou zkušenost a spokojenost nejen s důstojným a kvalitním zázemím, ale především s vynikající prací zaměstnanců nemocnice. A to jak operačního týmu pod taktovkou doc. Havlase, tak i týmu sester a rehabilitačních pracovníků.
Setkání s nimi mi bylo velikým potešením  (byť současně doufám, že podobný typ návštěv již nebudu muset absolvovat).
S velikým poděkováním a pozdravením
J.K.

 Dobrý den,

chtěl bych tímto způsobem vyjádřit mé nadšení a spokojenost s
přístupem k pacientům ve Vaší nemocnici, zejména s
profesionálním a vřelým přístupem MUDr. Kolářové z interního
oddělení.
S mojí babičkou Olgou Č., jsme jeli do Berounské nemocnice
19. září na kardiologickou kontrolu. Její zdravotní stav se ale
během čekání na kontrolu tak změnil, že musela urychleně na
příjmovou ambulanci (budova C). Následně prošla řadou vyšetření
a nakonec v nemocnici musela i zůstat.

Moc mile mě proto překvapilo, že veškerý personál byl moc ochotný
a trpělivý. Největší dojem ve mně zanechala již zmiňovaná MUDr.
Kolářová, která měla mojí babičku v příjmové ambulanci na
starosti. Paní doktorka se o babičku celou dobu pečlivě starala a
ochotně odpovídala na všechny její dotazy.
Bylo až obdivuhodné, jak s ní dokáže komunikovat, sám vím, že
je to s babičkou občas v jejím věku velice těžké. Navíc měla
paní doktorka neustále pozitivní přístup, což se dnes už mnohdy
nevidí.

Ještě jednou moc děkuji za lidský přístup k pacientům od celého
personálu nemocnice.

S pozdravem

Roman Č.

V Praze, dne 5.10.2016

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat zaměstnancům Oddělení jednodenní péče Nemocnice v Berouně za jejich profesionální a lidský přístup. Vím, že jejich práce není lehká, přesto vládla na celém oddělení pohodová atmosféra.

Na vždy usměvavé a ochotné sestřičky, operující lékaře, milý sálový personál i pracovnice starající se o čistotu budu dlouho s úctou vzpomínat.

S pozdravem  Karel M.

 

 

 

Vážení,

dovolte mi vám poděkovat za skvělý lékařský přístup a urgentní předoperační vyšetření k plánovanému výkonu, které mi bylo poskytnuto ve Vašem zdravotnickém zařízení dne 17. srpna 2016 na Ortopedickém oddělení.


Vzhledem k negativním výsledkům předoperačního vyšetření jsem musela plánovaný operativní zákrok odložit, přesto vám náleží velké poděkování.

Předem děkuji za brzké vyřízení.

Těším se na brzké opětovné shledání.

S pozdravem Hana W.

 

 


 

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat za péči o našeho dědečka p. Josefa Merhauta nar. 1926, který byl u Vás na JIPce hospitalizován od 1.-5.července 2016, kdy zemřel. Děkuji za péči a milý přístup sestřiček z JIPu při jeho odcházení.. . Za celou rodinu děkuji..

 

 


 

Vážený pane primáři Horáčku,

byla jsem ve vaší rehab.nemocnici hospitalizovaná od 12.7 do 1.8.2016.

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za velmi profesionální a laskavý přístup .

V péči mě měla paní doktorka Falisová,neuvěřitelná lékařka,do Vaší nemocice jsem přijela jako zlomený člověk,který se nedokázal smířit tak jednoduše se svým stavem po operaci bederní páteře. Paní doktorka vždy vysvětlila,pomohla a opravdu zařídila co mohla,abych se cítila dobře. Na fyzioterapii jsem vystřídala vice fyzioterapeutů,byla doba dovolených,ale velké poděkování patří Janě Neumannové,uvolnila za první týden co se dalo,opravdu udělala neuvěřitelný kus práce na mém těle.! Vím,že dýchání je základ,ale ona se opravdu poprala svou silou s mými svaly,aby povolily a já začala cítit své tělo jako své,její cvičení bylo opravdu plnohodnotné!. V tělocvičně Miroslav Brůža,jeho hodiny byly super,a hned jsem věděla jak mě udělaly dobře právě tyto hodiny,všechny nás prošel ukázal ,povzbudil. Pane primáři vy sám víte,že máte nemocnici plnou skvělých spolupracovníků a já Vám moc děkuji,že tomu tak je . Po pobytu u Vás se cítím mnohem lépe než jsem přijela jak fyzicky ,tak na duši léčíte i přístupem k člověku a to je moc důležité, jsem i po HŽT ,každý den mě 2x někdo na vodoléčbě a bazénu nandaval punčochu s úsměvem a bez problémů.

Na závěr ještě jednou děkuji,

nikdo mě v Praze neinformoval,nepečoval ,nepomohl, tak jako v Rehabilitační nemocnici Beroun

 


 

Hezký den,

v měsíci červenci 2016 jsem byl v Rehabilitační Nemocnici v Berouně operován s kolenem ( menisky, chrupavka ).
Touto cestou jsem chtěl velice poděkovat všem doktorům, sestrám a zaměstnancům nemocnice za příkladný,
vysoce profesionální a obětavý přístup k pacientovi jako takovému a to již od MR, po předopera