Napsali jste nám

Do Rehabilitační nemocnice Beroun přicházejí maily a dopisy, v nichž pacienti, kteří zde byli hospitalizováni, někdy i jejich rodinní příslušníci či přátelé, vysoce kladně hodnotí profesionalitu, špičkové vybavení, vlídnost, lidský přístup, krásné, komfortní moderní prostředí nemocnice i jejího parku a mnohé další. Jsou pro všechny velkou odměnou a proto jsme se rozhodli je zveřejňovat. Avšak s ohledem na GDPR je plné znění k dispozici u PR Managera či v archivu nemocnice.

 

21. 05. 2022

Dobrý den, paní ředitelko, vrátila jsem se z 4 týdenního rehabilitačního pobytu v RNB po otevřené zlomenině kotníku. Byla jsem v péči paní primárky MUDr. Kolářové a ošetřující lékařky MUDr. Šťastné v budove I 3. Chtěla bych tímto vyjádřit velkou spokojenost a díky za všechny služby a léčení ve vaší nemocnici. Všechno fungovalo na vysoké úrovni, léčebné procedury byly perfektní, ubytování, strava i pomocné služby bezchybné. Pobyt v RNB mi velice pomohl. Vděčná pacientka A. S.

 

21. 05. 2022

Vážená paní ředitelko, rád bych touto cestou velmi poděkoval za nadstandardní a profesionální přístup personálu magnetické rezonance. Na vyšetření v Berounské nemocnici jsem byl 20.5. Prosím, jestli by bylo možné doručit pochvalu personálu, který byl vyšetření přítomen. Zapamatoval jsem si jméno paní doktorky (MUDr. Hříbová), bohužel jméno sestřičky a radiologického asistenta jsem zapomněl. Jsem rád, že v dnešní době existují příjemná a lidská pracoviště, jako je to vaše. Rád budu vaše zdravotnické zařízení doporučovat svým pacientů. S pozdravem a srdečným poděkováním, MUDr. L. G.

 

19. 05. 2022

Vážená paní ředitelko, předem mého emailu, dovolte pár faktů. Dne 30.4.2022 jsem byl v pozdních večerních hodinách přijat na pohotovosti interního oddělení Rehabilitační nemocnice Beroun pro komplikované dýchání, kašel a chrapot na průduškách. Následně jsem byl na rozhodnutí službu konajícího lékaře hospitalizován na interním oddělení RNB. V době od 30.4. 2022 do 7.5. 2022 jsem byl poté, na interním oddělení RNB, léčen pro spastickou bronchitidu.

Tímto bych chtěl oficiálně vyjádřit poděkování lékařům interního oddělení, především panu primáři doc. MUDr. Sochorovi a MUDr. Ďurišovi, ale i celému sesterskému týmu interního oddělení včetně sanitárních pracovnic a pracovníků. Jejich pracovní výkon byl velmi profesionální a nadstandardní. Jejich nadstandardní péče byla poskytována nejenom mé osobě, ale i dalším pacientům na pokoji, kde jsem byl hospitalizován.

Mohu konstatovat, že jsem byl spokojen s prostředím, a i se stravováním, pestrostí stravy a možnosti výběru ze dvou jídel. Závěrem, ještě jednou děkuji za poskytnutou péči a přeji Vám hodně elánu do další kvalitní péče o pacienty. 

S pozdravem

Ing. Martin Martinek

  

 03. 05. 2022

28. 04. 2022

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za lidský, milý přístup při dnešním vyšetření na MR ve Vaší nemocnici.Nejen panu doktorovi, ale i oběma sestřičkám.

Bohužel to není ve zdravotnictví v ČR samozřejmostí. Ještě jednou děkuji z celého srdce. Lišková

 

26. 04. 2022

 

25. 04. 2022

 

21. 04. 2022

17. 04. 2022

Po opakované akutní hospitalizaci na JIP a interním oddělení vaší nemocnice jsem po 22 letech v penzi mohla dobře posoudit a ocenit vysokou medicinskou a lidskou úroveň  péče o pacienty primáře Doc.MUDr K.Sochora CSc a spol, což mne velmi potěšilo a ráda bych jim i tímto způsobem znovu poděkovala. Jste výborní, takhle se má dělat medicina, děkuju prof.MUDr H. Z. DrSc

 11. 04. 2022

Dobrý deň prajem, dnes som bol u vás na vyšetrení na oddelení Sonografie. Máte tam super personál. Pani sestrička sa správala milo, všetko mi ochotne vysvetlila hneď na začiatku a nemusel som sa nič vypytovať, že čo a ako. Pán doktor bol tiež nadmieru ochotný, správal sa ku mne ako by som tam bol ako zákazník na wellnese. Klobúk dole. Ešte som sa s tým nestretol. Musím uznať že na Slovensku máme pred sebou ešte kus cesty, ohľadom vzťahu doktor a pacient. Poďakujte sa im za mňa prosím vás, lebo ani neviem či som sa im za to poďakoval ja. Bol som v milom šoku z toho. S pozdravom Váš spokojný pacient P. M. z Ružomberka. 

 

07. 04. 2022

Dobrý den, 28.3.2022 jsem byla u vás na operaci s ramenem. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem sestřičkám za profesionalitu, zájem, laskavost a lidskost, s jakou se o nás po operaci starají.

Díky, E.B.

 

06. 04. 2022

Dobrý den paní primářko,

rádi bychom poděkovali za přínosný pobyt v Rehabilitační nemocnici Beroun, kde jsme strávili 14 dnů v březnu 2022. Lékaři, sestry, sanitáři, fyzioterapeuti, ergoterapeutka i logopedka se nám snažili
pomoci ve všem, co naše těla i mysl potřebovala. Všichni byli velmi vstřícní, snažili se nám pomoci v jakékoliv situaci, byli velmi příjemní a milí. Opravdu můžeme říci, že tato nemocnice patří ke špičce v
rehabilitační péči. Úžasný je přístup všech lidí, kteří se na tomto procesu "uzdravení" pohybují. Děkujeme všem za péči a budeme rádi, když se budeme moci za čas na rehabilitaci vrátit.

manželé J. M. a E. H.

 

15. 03. 2022

 

21. 02. 2022

Dobrý den, vzhledem ke své právě čerstvé mimořádné zkušenosti s pobytem v rehabilitační nemocnici v Berouně bych vám ráda poděkovala a ocenila vaše aktivity ve zdravotnických službách. Do Berouna jsem přišla po osteotomii kolene a pravdou je, že mi byl Beroun doporučen jako jeden z nejlepších v České republice. Měla jsem tedy velká očekávání, která reálná zkušenost zcela předčila. Ráda bych ocenila nejen moderní prostředí a technologie využívané pro rehabilitace, na kterých se nešetří, ale i naprosto profesionální personál (s vysokou mírou odbornosti), který je schopen empatie a umí být trpělivý, umí naslouchat, ale také inspirovat a motivovat. Na své tři týdny pobytu nezapomenu a určitě se sem ještě v budoucnu vrátím.

Přeji vám mnoho dalších spokojených pacientů a další úspěšný rozvoj. S pozdravem, Mgr. et Ing. E. H.

 

31. 01. 2022

Vážení, 

dnes jsem byl na MR v berounské nemocnici. Bohužel mám klaustrofobii a i když jsem dříve absolvoval MR v Praze na Homolce, opět jsem se vyšetření velmi obával a počítal s tím, že jej třeba budu muset v průběhu přerušit a tak nedokončit. Od Vašich zaměstnankyň, pí Lucie Suché a Věry Olyšarové jsem byl s tak velkou profesionalitou a hlavně s nesmírně lidským přístupem instruován, že jsem poprvé MR prodělal bez jedinné psychické újmy. Kéž by ve zdravotnictví byli všichni takovýto. Moc a rád bych chtěl za jejich přístup poděkovat. Děkuji P. N. 

 

03. 01. 2022 

Vážená paní ředitelko,

před Štědrým dnem jsem se vrátil z kratšího rehabilitačního pobytu na lůžkovém oddělení (D1) vaší Rehabilitační nemocnice Beroun (RNB). Přestože jsem měl na RNB řadu výborných referencí, skutečnost překonala moje očekávání a za krátkou dobu jsem dosáhl výrazného zlepšení stavu. Přispěla k tomu organizace a řízení oddělení, vynikající přístrojové vybavení a zejména „kvalita“ personálu. Rozumím jí jednak vysokou odbornost lékařů a fyzioterapeutů a velmi lidský a vstřícný přístup celého personálu od lékařů, přes fyzioterapeuty, sestřičky až po pomocný personál. Vaším prostřednictvím bych rád poděkoval zejména paní primářce MUDr. Mileně Kolářové za řízení mé léčby a její doporučení, mojí ošetřující lékařce paní MUDr. Michaele Brabcové za její erudici a pečlivost, s níž každodenně promítala můj okamžitý stav do potřebných úprav rehabilitačního procesu, což mi umožnilo dosáhnout rychle výrazného zlepšení, panu fyzioterapeutovi Bc. Alešovi Nesvadbovi, který mě nejen „rozhýbal“ a doporučil mi řadu cviků, ale - podobně jako paní doktorka - mi doporučil i další postup po opuštění RNB. Z pomocného personálu pak paní paní Brainhofové za moje transporty. Sestřičky na oddělení byly velmi vstřícné. 

Děkuji a do nového roku vám osobně i všem vašim spolupracovníkům přeji pevné zdraví, spokojenost a úspěch v soukromí i v práci.

prof. ing. J. J. CSc.

 

16. 12. 2021

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkoval za skvělou péči, které se mi v Rehabilitační  nemocnici  Beroun dostalo, při mém dvoutýdenním rehabilitačním pobytu po operaci páteře. Oceňuji naprosto profesionální přístup všech zaměstnanců, s nimiž jsem se zde setkal. Velmi lidský přístup, při kterém nemáte pocit, že  obtěžujete, ale  naopak, všichni se mi vždy snažili pomoci a hledali nejlepší řešení vzniklé situace. Podpora a povzbuzení je naprostou a samozřejmou součástí jejich práce...Ležel jsem na oddělení I2...proto moje poděkování směřuje především tam...Profesionální přístup ošetřující lékařky MUDr. Alice Novákové je příkladný a velice lidský. Také bych rád poděkoval paní primářce MUDr. Mileně Kolářové, za  péči a osobní přístup. Velké poděkování patří i kolektivu sester a pracovnic oddělení I2, ale i všem terapeutům, především pak Bc.Markétě Vašíčkové a také ostatním zaměstnancům. Pobyt v Rehabilitační nemocnici Beroun byl velmi příjemný,  ale hlavně účinný. Bylo mi pomoženo a návrat do běžného života se mi tímto  velmi urychlil. 

Vážená paní ředitelko, přeji celé nemocnici všechno nejlepší a věřím, že  si vysoký standard péče i přístupu k pacientům udrží i v budoucích letech. Požehnané vánoční svátky a šťastný nový rok 2022.

 S díky B. S., filmový maskér a malíř

 

15. 12. 2021

Važená paní ředitelko a kolektive Očkovacího centra v RNB, ráda bych poděkovala za skvělou spolupráci a velkou ochotu při očkování mé sousedky paní Rosenbaumové Marie r. 1948  a pana Flígla Jaromíra r. 1963. Zejména bych ráda vyzvedla velké nasazení sestřiček na recepci na očkovacím centru, které s námi velmi trpělivě absolvovaly celý proces zajištění termínu a i jejich dodatečné změny. I přes mou urputnost skvělá a rychlá  komunikace, ochota a velmi příjemná spolupráce. S velkým pozdravem a díky MUDr. F. L.

 

10. 12. 2021

Dobrý podvečer, dovoluji si Vás kontaktovat ohledně paní Dr. Jany Pikešové. Moc bych chtěla poděkovat za ochotu a pomoc paní doktorce a sestře které sloužili dne 9. 12. v 19.00. Přijela jsem v bolestech na interní oddělení s bolesti žeber velká ochota a vstřícnost. Moc vstřícnosti se momentálně od lékare nedostává vím, že je nelehká doba a jsou 200% pohotovosti a důvodem nejsem očkovaná na covid, ale dodržují vše, co se má, ale stává se že už je strach navštívit lékaře, když je Vám nejhůř . Paní doktorka byla opravdu lidská i sestra jsem ráda, že v nemocnici máte takové ošetřující lékaře a ochotné sestry a vím, že kdyby bylo nejhůř nemusím se bát navštívit Vaší nemocnici. Děkuji moc s pozdravem S. Preji Vám krásné svátky a přeji pevné nervy v tomto nelehkém období.

 

09. 12. 2021

Dobrý den, jsem , teď už bývalá pacientka Vašeho rehabilitačního zařízení v Berouně. Po operaci kyčelního kloubu ks na doporučení známého využila Vaše služby. Jsou na profesionální úrovni a jsem opravdu nadšená přístupem personálu k pacientům. Mohu zejména pochválit svoji ošetřovací lékařku MUDr. Horáčkovou, fyzioterapeuta p.Tíkala a nesmím zapomenout na míle sestřičky, sanitární pracovnice a kuchaře. Cítila jsem se velice příjemně a prosím o vyjádření pochvaly všem. Děkuji B. J.

 

07. 12. 2021

Dobrý den, dne 2. 12. 2012 jsem byl ve Vaší nemocnici operován MUDr. Hanusem, který mi provedl plastiku zkřížených vazů v L. Koleni. K operaci samotné se samozřejmě těžko mohu vyjádřit, neb jednak nejsem ortoped, jednak jsem ji celou prospal. Chtěl jsem ovšem poděkovat Vašemu personálu za následnou pooperační péči, která se mi i ve standartním režimu zdá býti nadstandartní.

Ovšem tento dopis píši zejména proto, abych vyzvedl konkrétního člena Vašeho týmu a to paní Pavlu Šturcovou. S uvedenou fyzioterapeutkou jsem se setkal již při předchozích operacích menisků u obou kolen a měl jsem na ni štěstí i při posledním provedeném zákroku. Při všech mých hospitalizacích mi byla hlavním zdrojem informací o provedeném zákroku a o následné rehabilitaci, kdy mi s vysokou mírou trpělivosti pomohla jednak s prvními pohyby, jednak mi řádně a srozumitelně vysvětlila smysl a provedení jednotlivých cviků. Krom operace samotné a i přes omezený čas který mi mohla věnovat, pro mě byla asi nejpřínosnější částí mé hospitalizace a tímto bych jí rád vyjádřil poděkování. Rozhodně bude, spolu s celým Vaším týmem, jedním z faktorů, které budu uvádět při doporučení Vašeho zdravotního zařízení.

S pozdravem a díky za péči, J. V.

 

03. 12. 2021

 

 

30. 11. 2021

Dobrý den, 24.11.2021 večer jsem byla na pohotovosti u vás v Berounské nemocnici. Měla jsem potíže s vysokým tepem, který byl až 160/min. Chtěla bych moc pochválit paní doktorku Mudr. Barboru Novotnou.

K pacientům má jak profesionální, tak i lidský přístup. Je velice milá, a vše mi  podrobně vysvětlila. Měla jsem velmi dobrý pocit z této návštěvy, hlavně mě uklidnila, a vysvětlila další postupy.

Mohla jsem se jí zeptat na cokoli, aniž bych měla pocit, že obtěžuji. Opravdu bych si přála více takových lékařů.  Abych nezapomněla, na sestřičku, která byla také velice ochotná.

Ještě jednou veliká pochvala. Přeji hezký den. H. O. 

   

21. 11. 2021

Vážená paní ředitelka Mgr. Nataša Petsini. Dobrý den. Byl jsem 3 měsíce pacientem na oddělení ONP Vaší nemocnice. Nedá mi to, ale musím s vděčností moc a moc poděkovat hlavně všem sestřičkám, paní doktorce MUDr. Zuzaně Nedbalové za jejich odbornou péči a starostlivost, kterou věnovaly nejen mně, ale všem pacientům, jež měly zrovna ve své péči. Děkuji jim všem za jejich příkladné, příjemné, milé a chápající jednání a vystupování. Cítil jsem se tam opravdu příjemně a bylo o mně velmi dobře postaráno. K tomu v neposlední řadě přispěl i kolektiv zdatných a vždy ochotných a milých sanitářek a sanitářů, bez jejichž náročné a obětavé práce by provoz oddělení nebyl vůbec možný. Můj vděk a poděkovaní patří i sociálním pracovnicím, paní Bc. Marii Bendové Dis a Ině Klanicové Dis, které za mnou pravidelně docházely  vzorně se staraly o mé oprávněné zájmy a potřeby. Prosím, pokud je to ve Vašich možnostech, vyjádřete můj vděk a poděkování kolektivu pracovníků ONP RNB i oběma sociálním pracovnicím. Děkuji.

 

18. 11. 2021

Dobrý den, paní ředitelko, dne 15.11. jsem byla na první dávce očkování covid-19 u vás v očkovacím centru. Nejdříve jsem byla registrovaná jinde, ale pak jsem se rozhodla pro nemocnici v Berouně. A jsem moc ráda, že jsem tak udělala! Termín jsem dostala takřka hned a ten přístup při očkování? Tak milé dámy jsem dlouho nepotkala (vč. slečny za počítačem, která ochotně poradila a vysvětlila vše, co bylo třeba). Kor teď, kdy je zdravotnictví hodně vytížené a ne vždy to jde s úsměvem. (Což naprosto chápu a má to můj veliký obdiv). Dámy byly skvělé a hned ze mě opadly obavy. Budu ráda, když na ně narazím při druhé dávce, nebo aspoň na stejně nalazený personal. Přeji hezký den a plno sil v tomto období. 

S pozdravem J. S.

 

06. 11. 2021

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, prosím, se touto cestou podělit o mé dojmy a pocity z dvacetidenního pobytu ve Vaší Rehabilitační nemocnici Beroun po totální endoprotéze kolenního kloubu, kdy jsem operaci absolvoval v Hořovické nemocnici. Je mi sedmdesát let a pravdou je, že jsem za svůj život absolvoval operaci žlučníku a aneurysmatu abdominální aorty. V nemocnici se mi vždy dostalo standardní péče a profesionálního zacházení. Tedy dobře odvedené práce. Avšak je důležité v této souvislosti zdůraznit slovo práce, protože ve Vaší nemocnici, jak níže rozvedu, toto slovo nabylo zcela jiného významu. Po celých dvacet dní, které jsem strávil v budově D na 2. poschodí, v pokoji č. 3, se mi dostávalo něčeho, co nelze podřadit pod lakonický výraz práce. Vysoká profesionalita, neskutečná ochota vždy pomoci, nadstandardní laskavý přístup k nám, pacientům bez rozdílu ode všech Vašich zaměstnanců, počínaje primariátem, přes moji lékařku, sestry, staniční sestry, terapeuty po pomocný personál bylo něco, co mi ve Vašem moderním zařízení připomnělo, že žiji ve 21. století v zemi, kde máme zdravotnictví na špičkové úrovni. Vážená paní ředitelko, velmi jsem si ve svém životě cenil loajality a troufnu si říci, že skutečnou loajalitu ve svých letech umím rozeznat. A takovou skutečnou loajalitu vůči zaměstnavateli, jsem po celou dobu svého pobytu vnímal od Vašich zaměstnanců. Poctivou a obětavou prací i v komunikaci. Vaši zaměstnanci jsou hrdí, že mohou pracovat v tak krásném a moderním zařízení, kde se i nejzazší kouty leskly čistotou. Velmi bych ocenil, při vědomí Vaší vysoké vytíženosti, kdybyste mým jménem všem, kteří se o mě starali, poděkovala za to, že jsem se ve Vašem zařízení cítil jako člověk, na kterém záleží. 

S veškerou úctou a poděkováním za pochopení a Váš drahocenný čas JUDr. M. G.

 

27. 10. 2021

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za péči, která se mi dostala při mém rehabilitačním pobytu ve vaší nemocnici. Děkuji veškerému personálu - lékařkám, sestřičkám, fyzioterapeutům i všem sanitárním pracovníkům - jejich pozitivní přístup, ochota a empatie = neuvěřitelné. Pokud je možné vyřídit toto poděkování opravdu všem na E3, budu moc ráda. Děkuji Hana H.

 

 

22. 10. 2021

 

13. 10. 2021

Dobrý den, dnes je to týden co jsem u Vas ukončila třítýdenní rehabilitační pobyt, po TEP pravého koleního kloubu. Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu lékařů, sestřiček a sanitárek za skvělou péči, milé a vstřícné chování, které se mi po celou dobu rehabilitace dostávalo. Zejména chci poděkovat ošetřující lékařce MUDr. Medunové, která o mě během pobytu pečovala. Kdykoliv jsem se na něco zeptala vše mi ochotně vysvětlila. Její péče byla opravdu bezvadná, milý přístup a chování lékařky mi dodávalo sílu a chuť do dalšího dne. Současně musím zmínit Vaše fyzioterapeuty. Jsou skvělí. Prosím vyřidte poděkování i jim. Odvádějí velký kus práce. Vžyť bez jejich pomoci bych se těžko vracela do běžného života.

 Všem moc děkuji. Vaše vděčná pacientka N. L.

 

12. 10. 2021

Dobrý den, chtěla bych touto formou poděkovat fyzioterapeutovi panu Červenkovi. Má skromné a přesto velmi milé vystupování. Jeho znalost v oblasti masáže plosky nohou mě dokázala zbavit bolestivých problémů. Volím tuto formu, protože bych ráda ocenila jeho přístup a odbornost. Podotýkám, že s bolestí jsem tři roky navštěvovala jiné zařízení, avšak až u vás jsem měla zlepšení. Děkuji tímto celému Vašemu týmu fyzio a ještě jednou oceňuji přístup a odbornost pana Červenky. 

Y. K.

 

24. 9. 2021

Dobrý den, dovoluji si touto cestou mnohokrát poděkovat kolektivu zaměstnanců přepravní služby pacientů nemocnice Beroun. Obvzláště oběma obsluhám u telefonu - za milý a vstřícný přístup. Snaží se minimalizovat čas čekání na sanitu. Řidiči sanitních vozů jsou ochotní, úslužní a pozorní k potřebám pacientů. Děkuji vám všem za vzorný přístup. Srdečně zdraví V. F. 

 

15. 09. 2021

Vážená paní ředitelko, předem se omlouvám, že si Vás dovoluji i přes Vaší časovou vytíženost informovat o  situaci, která byla spojena s mou návštěvou Vaší nemocnice. Nechtěla jsem, aby moje pochvala zapadla v běžné elektronické  poště a proto se s mým opravdu příjemným zážitkem obracím na Vás. Pokusím se Vám co nejjednodušeji popsat můj zážitek. Při výjezdu z parkoviště u rehab. nemocnice Beroun jsem měla potíže se zvednutím závory a přesto, že jsem podle displeje měla „předplaceno“ ještě na hodinu, závora se ne a nechtěla zvednout. Šla jsem se poradit na vrátnici s pánem z ostrahy a čekala jsem, že se se mnou odmítne bavit a cokoliv řešit. Jaké však bylo moje překvapení, když se mě pán vstřícně ujal a ochotně mě doprovodil k mému autu, počkal, jak závora zareaguje a pomohl mi s výjezdem. S ohledem na můj pokročilejší věk (69 let) a  v současné době i částečně zhoršenou pohyblivost jsem Vám chtěla poděkovat za kvalitní a profesionální přístup ze strany pana Hradila. Prosím, pokud je to ve Vaší kompetenci, mohla byste panu Hradilovi mým jménem poděkovat, případně předat tento e-mail jeho nadřízenému? Pro případné dotazy nebo doplnění  jsem Vám samozřejmě k dispozici. Děkuji a srdečně zdravím. V. K.

 

08. 09. 2021

Dobry den, rad bych i touto cestou podekoval personalu vasi nemocnice za prikladnou peci v prubehu me hospitalizace na oddeleni jednodenni pece, kde mi bylo operovano rameno. Moc rad bych i vasim prostrednictvim podekoval personalu za skvely pristup a spoustu usmevu! Nekolikrat jsem se ptal, jakeho mate personalistu, protoze ocividne i on odvadi perfektni praci! Jeste jednou moc diky, preju klidny den celemu tymu Rehabilitacni Nemocnice Beroun!!

S uctou a pratelskym pozdravem, T. K. 

 

06.09.2021

Vážení, dovolte mi, abych Vám moc, moc poděkoval za péči, která mi byla v nemocnici věnována. Jako pacient po mozkové příhodě jsem byl přijat na Vaše rehabilitační oddělení. A opravdu jsem se ještě nikdy a nikde nesetkal s tak odbornou a svědomitou péčí, jaká je ve Vašem rehabilitačním ústavu nemocným věnována, a to paní primářkou a ošetřujícími lékaři počínaje a všemi ostatními pracovníky konče. Váš pracovní tým je na velmi vysoké odborné a morální úrovni. Za to Vám patří můj dík. S úctou a pozdravem   Ing. P. Š. 

 

04.09.2021

Dobrý den paní řiditelko, ráda bych tímto ještě jednou mockrát poděkovala panu Doktorovi Sedláčkovi z chirurgické ambulance, který se dnes odpoledne postaral o mého 11letého zraněného syna Stáníka Bauera. Děkujeme za profesionální, lidský, vztřícný a vřelý přístup. H. Z. Františkovy Lázně  

 

23.08.2021

Dobrý den, paní ředitelko, dne 21.8. 2021 jsem ve vaší nemocnici absolvovala vyšetření magnetické rezonance. Od telefonátu, kterým jsem se předem objednávala, po následné samotné vyšetření jsem byla velmi mile potěšena jednáním sestřičky, která svým přístupem a osobností „dělá čest svému řemeslu“. A jistě nemluvím jen sama za sebe z vypozorovaného jednání během mé přítomnosti v čekárně i na samotném vyšetření. Paní MARTĚ DOLEŽALOVÉ touto cestou děkuji za to, že i v této nelehké době dokáže být „sluníčkem“. Přeji nám všem, aby takových sluníček bylo stále více. J. S. Chomutov

 

20. 08. 2021

Vážené vedení a rehabilitační týme, dovolte mi touto cestou velmi uctivě poděkovat za lidský a osobitý přístup celého týmu, za kvalifikační odbornost, nadstandartní péči, za překrásné prostředí uvnitř areálu. Služby a péči, kterou jsem měla možnost během 14. denního pobytu s moji maminkou načerpat, prožít, byly pro mne naprosto nadstandartní a tudíž jsem se mohla sama přesvědčit, že už i u nás existují takováto zařízení, která poskytují v takové kvalitě své služby pro LIDI, jako právě vaše zařízení. Můj blažený pocit již započal na příjímacím oddělení, kde i za svou profesionalitou je právě úsměv a lidskost sama. Tento pocit mne provázel během celého pobytu. Děkuji především vážené paní primářce, která má opravdu vedle sebe jedinečný tým odborníků, i za každodenní otázku směřující k zájmu o člověka ošetřujícího lékaře včetně všech pečujících usměvavých sester. Takže, děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji. Těším se na viděnou již nyní a věřím, že takováto kvalita zůstane přirozeným standartem tohoto Vašeho  zařízení. Naprosto spokojená klientka D. H. a J. W.

12. 08. 2021

Dobrý den paní Petsini, jmenuji se B. H. a právě jsem se vrátila z třítýdenního pobytu v rehabilitačním centru v RNB. Beroun jsem si vybrala na základě pochvalných recenzí od známých a přátel... Nedá mi, než Vám sdělit svůj názor na péči a prostředí, ve kterém jsem se vzpamatovávala po operaci kyčle... takže: Personál je vstřícný, lidský, ohleduplný, profesionální... doktoři, sestry, ošetřovatelky, fyzioterapeuti/tky, personál v jídelně, uklízečky... Mohu si jen povzdechnout "škoda, že to tak nefunguje všude..." Musím vypíchnout pana doktora Pavla Dvořáka, sestřičku Kateřinu Šrámkovou, ošetřovatelku Jitku Sudovou a fyzioterapeutku Xin Wen!! Dále musím pochválit interiér, vybavení pokojů, a ještě více venkovní plochy, park, sochy...

Jste skutečně špičková instituce a RNB budu velebit, kde to jen půjde! 

S úctou k Vašemu vedení nemocnice

B. H.

 

10. 08.2021

K rukám pí primářky MUDr. Kolářové 

Vážená paní primářko!

Na základě vstřícného a pochopení plného pohovoru s p.prim. Horáčkem jsem byl do RNB přijat dne 21.7. do 3.8.2021. I když jsem si nebyl jistý, zda mi celková rehabilitace pomůže - jsem po operaci bypassu a poté 1 rok zavřený  bez rehabilitace, bez plavání v bazénu a bez cvičení v tělocvičně z důvodu covidových protiepidemiologických opatření. To mělo za následek ztrátu mé fyzické i psychické kondice.

Paní primářko, po absolvování pobytu ve Vašem zařízení u mne nastalo zlepšení téměř ve všech směrech. Ať již se jedná o pohyblivost mé fyzické schránky včetně částečného rozcvičení kyčelního kloubu, nebo o roztažení operovaného hrudníku. Zásluhu na tom má nejen personál, který paní primářko řídíte, ale i celková vstřícná a pozitivní atmosféra, která je ve Vašem zařízení naprosto běžná!! To se samozřejmě odrazilo i na celkovém zlepšení mého psychického stavu.

Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen Vám, ale i celému kolektivu Vašich zaměstnanců - od pí Kasíkové a Múllerové v přijímací kanceláři - ( neuvěřitelně příjemné jednání jak osobní, tak i po telefonu), jednání lékařů i sester na lůžkovém oddělení, ale i jednání personálu v jídelně - nic nebylo problém - každému, kdo potřebuje pomoci je pomoženo!

No a v neposlední řadě bych rád vyzdvihl práci fyzioterapeutů - pánů Houška a Dzvoníka - kteří mi trpělivě pomáhali s rozpohybováním kyčle, se kterým jsem nenašel pomoci ve 3 ortopedických zařízeních! Ale obecně: při jednotlivých předepsaných procedůrách jsem nenarazil na neochotu, nenáladu, nebo dokonce na negativní jednání všech terapeutů - a to je v dnešní době unikátní!

K celému pobytu bych měl jen jednu připomínku: v objektu je překrásně vybavená posilovna ve 4. patře. Bohužel vstup pro pacienty, kteří jsou v nemocničním režimu je časově omezený a to dost nevhodně. Mimo víkendů byla omezená možnost návštěvy tohoto střediska z důvodů dodržení rozpisu jednotlivých procedur - samozřejmě bez nároku na cvičitele. Jednalo se pouze o jízdu na rotopedu, chůzi na pásu popř. procvičení nebo lépe protažení těla na žíněnce. V okamžiku, kdy jsem měl volný čas, byla tělocvična vyhrazena pouze ambulantním pacientům, kterých tam bylo minimálně.

Ještě jednou Vám i Vámi řízeným pracovníkům děkuji.    Ing. V. P.

 

26. 07. 2021

Vážená paní ředitelko, ráda bych Vám vyjádřila svůj dík za péči, kterou Vaše nemocnice věnuje po zlomenině krčku mé mamince paní B.S., pacientce následné péče. Při návštěvách oddělení obdivuji profesionalitu a lidskost Vašich zdravotníků i ostatních zaměstnanců. Přeji všem pevné zdraví a stálý optimismus při té tak náročné a nedocenitelné práci, které si velmi vážím. Srdečně M.S.

 

14. 07. 2021

 

 

01. 07. 2021 Vzkazy od pacientů

 

 

 09. 06. 2021

 

 

 

28. 05. 2021

Dobrý den, po několika měsících jsme se synem museli opět navštívit chirurgickou ambulanci. Přestože šlo o trhání nehtu, byla návštěva ambulance příjemná. Setkali jsme se s vřelým a empatickým přístupem. Moc děkuji doktoru Joklovi a oběma zdravotním sestrám za profesionální péči. S pozdravem T. F.  

 

26. 05. 2021

Dobrý den paní ředitelko,

mezi lidmi vládne v současné době většinou zášť, bezohlednost  a hlavně potřeba si neustále na něco stěžovat. Já jsem se vydal jinou cestou a to chvály a potřeby poděkovat těm, kteří si to opravdu zaslouží.

Včera mi bylo ctí navštívit Vaše očkovací centrum nemocnice v Berouně. Myslím, že jsem se trefil do nejvíce vytížené doby dne. Od značení trasy k očkovacímu centru, k nutné dezinfekci až k informačnímu panelu, na výbornou. A hlavně personál.

Obdivuji a více než chválím děvčata na recepci jak se poperou s neustálým náporem, nekonečným vysvětlováním a stále s úsměvem. O profesionalitě na další metě samotného očkování není vůbec prostor k žádné výtce, ale samé chvály.

Tímto smekám Vaší práci…S přáním hezkého dne V. H.

 

9. 05. 2021

 

22. 04 2021

Vážená paní ředitelko,

opětovně se na Vás obracíme s prosbou o poděkování za péči o naši maminku paní Irenu C. Tentokrát děkujeme za super odvedenou práci, ochotu a vstřícnost lékařům, sestřičkám, rehabilitačním pracovníkům a ostatnímu personálu Oddělení následné péče.  Dnešního dne, když byla maminka přivezena domů, tak jsme viděli přímo zázrak, neboť personál Vaší nemocnice změnil člověka, který byl na pokraji svých sil v člověka, který září štěstím a spokojeností. Ještě jednou moc děkujeme a jsme rádi, že naše maminka byla převezena právě do Vaší nemocnice, kde jste jí zachránili život a pak ještě pomohli s tím, aby si ho mohla spokojeně užívat. 

Ještě jednou moc děkuje rodina C.

 

22. 04. 2021

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat nemocnici v Berouně za vytvoření velice pěkného, příjemného a klidného očkovacího centra (covid 19) a zároveň za profesionální a obětavý přístup zde působících zaměstnanců.

Nabídka vody též potěšila.

Jsem s pozdravem, V. E.,  Beroun

 

06. 04. 2021

Dobrý den, 

chtěla bych touto cestou moc děkovat za dnešní perfektní přístup a péči na odd. rehabilitace. Syn tam dochází kvůli vadnému držení těla. A oba chceme poděkovat slečně Bc. Xin Wen za její úžasnou energii a chuť vše vysvětlit synovi. Jen je veliká škoda, že člověk nemůže docházet k rehabilitaci do péče jednoho fyzioterapeuta a nebo, že si ho nemůže vybrat. Protože je znát rozdílný přístup i chuť pracovat s klienty.... Přeji klidné dny a především zdraví.  

A. K., zastupitelka města Králův Dvůr

 

02. 04. 2021

Vážená paní ředitelko,

tímto mailem chci upřímně poděkovat za péči, kterou Vaše nemocnice -  Oddělení následné péče - věnovala naší babičce, mamince a tchýni paní H.V. Byla sem přijata po těžkém úrazu v době, která je pro všechny velmi složitá. Zdejší  lékařky, lékaři, sestřičky i  pomocný personál byli velmi vstřícní, laskaví a trpěliví. Chci poděkovat zejména paní Bc. Janě Košičové, která nám pomohla zvládnout sociální i komunikační problémy, které naše babička zpočátku měla. Paní Kočišová si na nás, jak rodinu, tak babičku, udělala vždy čas a projevila velkou empatii. Má za to náš veliký dík.

Babička je doma, chodí tak, jak ji Vaši pracovníci naučili a my jsme za to nesmírně vděční.

Přejeme vám mnoho sil a  pevné zdraví M. a M. V. 

 

 30. 03. 2021

Vážená paní ředitelko, dovolte, abych touto cestou poděkovala všem sestřičkám a lékařům na JIP interního oddělení vaší nemocnice při mé hospitalizaci ve dnech 8.3-17.3.2021, hlavně panu doktorovi Jeřábkovi. Vaše sestry jsou prostě úžasné, ochotné udělat pro pacienta cokoliv i slovem umí pohladit. Ještě jednou děkuji mnohokrát. S pozdravem Z.K.

 25. 03. 2021

 

16. 03. 2021

Vážená paní ředitelko,
Před měsícem (16.2.) jsem byla na operaci menisku. Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Zdeňkovi Kopečnému za profesionální a zároveň lidský přístup, za trpělivé vysvětlení postupu a za skvěle provedenou operaci. Velký dík také sestře v ambulanci MUDr. Kopečného a sestrám oddělení následné péče. Milé chování, úsměv, ochota a pomoc - to v dané chvíli přispělo k mé pohodě před i po operaci. Děkuji a přeji všem mnoho osobních i pracovních úspěchů. Spokojená pacientka
M. V. 

 

09. 03. 2021

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych vyslovila poděkování Vám, očkovacímu centru v nemocnici v Berouně a také mobilnímu týmu, který naočkoval seniory přímo u nás ve Tmani. Naše poděkování vychází z osobní zkušenosti při očkování, jak v nemocnici, tak i při očkování mobilním týmem. Beroun je z hlediska  dostupnosti, pro nás nejvýhodnějším místem, ale přes centrální registr bylo toto místo stále nedostupné, proto nás velmi potěšilo, když jsme se obrátili přímo na nemocnici v Berouně, jak rychle a ochotně nám očkování umožnila. Pan doktor Marek Janka a paní Haklová, s kterými jsme jednali především, nám se vším ochotně poradili  Dokonce nám umožnili seniory přivézt k očkování najednou a tím pečovatelkám usnadnili práci i čas. V samotném očkovacím místě je výborná organizace, vše plynulo hladce. A především, a to chci zdůraznit nejvíce, skvělý zdravotnický tým. V očkovacím centru i při očkování mobilním týmem, jsme se setkali s ochotou, trpělivostí, vstřícností, milým chováním a profesionálním vystupováním. Uvědomuji si, jak je náročné a složité se staršími osobami komunikovat. Proto velmi oceňuji takový přístup k této skupině osob. Určitě jim to pomáhá vzniklou situaci zvládnout. Vaše očkovací centrum mohu tedy všem vřele doporučit. 

Přeji vám, aby se vám vaše náročná práce dařila a celou situaci jste úspěšně zvládali.

S pozdravem     

Vinšová Petra – Obec Tmaň

 

08. 03. 2021

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat sestřičce z Magnetické rezonance, která mě dnes v 15 hodin vyšetřovala. Viděla, že chodím o 2 francouzských holích a byla velmi milá, ochotná a po vyšetření mi pomohla, bych se z lehátka mohla zvednout. Má ode mne 1 s hvězdičkou. Moc děkuji, pokud jí za mne poděkujete. Z. Ž., Rakovník 

03. 03. 2021

Dobrý den, dne 6. 2. jsem byl hospitalizován v sokolovske nemocnici s covidem. Poté jsem byl  9. 2. 2021 převezen na vaše oddělení  v berounske nemocnici. Tímto bych chtěl poděkovat lékařům a personálu za vzornou péči, ktere se mě u vás dostalo. Moc děkuji C. Z.  

 

02. 03. 2021

Vážená paní ředitelko, chtěli bychom poděkovat internímu-covidovému oddělení nemocnice v Berouně za veškerou vzornou péči,  při našem pobytu na tomto oddělení na přelomu ledna a února. Personál na to tomto oddělení je naprosto profesionální a zároveň  lidský a ochotný.  Děkujeme zejména všem sestřičkám za jejich těžkou práci a ošetřujícímu lékaři MUDR. Petru Ďurišovi a MUDR. Barboře Novotné za veškerou péči a úžasný, lidský přístup. D. Č. a V. Č.

 

1. 3. 2021

Vážená paní ředitelko. Chtěli bychom Vaším prostřednictvím poděkovat všem pracovníkům covidového oddělení Vaší nemocnice. Na toto oddělení byla v únoru 2021 přijata ve velmi vážném stavu naše 80ti letá maminka I. C., která má již delší dobu zdravotní potíže, které jsou při pozitivitě covidu velkou komplikací. Díky obrovskému úsilí, profesionalitě, ochotě a vstřícnému přístupu celého kolektivu všech zaměstnanců naše maminka boj s touto zákeřnou nemocí vyhrála. Zároveň chceme poděkovat za maminčino přijetí na Oddělení následné péče, kde se připravuje na svůj návrat do domácího prostředí. Ještě jednou všem moc děkujeme a přejeme Vám hodně uzdravených pacientů. S velkou vděčností a úctou k Vaší práci rodina C. 

 

21. 2. 2021

Dobrý den, chtěla bych poděkovat všem zaměstnancům JIP a oddělení Interny za příjemnou péči a ochotu. Např. panu MUDr. Cupovi, sestřičce Zázvorkové a sestřičce Malkové a dalším. Děkuji E. Z. 

16. 2. 2021

Dobrý den, dnes jsem se vrátil ze 14 – denního rehabilitačního pobytu ve Vaší rehabilitační nemocnici (pavilon E, 2. patro). Chtěl bych vyjádřit spokojenost s celým pobytem. Od paní Kasíkové na příjmu, lékařku, fyzioterapeutku Zuzanu Honzkovou, po všechny milé sestřičky, které se o nás velmi dobře staraly. Nic mi u Vás nechybělo, všude Vás budu doporučovat. ? Především na fyzioterapii se mnou udělali velký kus práce, za což jim patří velký dík. S přátelským pozdravem J. V.

 

9. 2. 2021

Dobrý den, každý týden využíváme společně s manželem antigenní testování ve Vaší nemocnici. Ráda bych poděkovala vedení nemocnice za zajištění perfektní organizace celého procesu.  Současně bych velmi chtěla poděkovat a ocenit přístup všech zdravotníků, kteří se na celém testování podílí! Mají náš obrovský obdiv! Děkujeme vám! S přáním hezkého dne I. F. N. s rodinou.

 

4. 2. 2021

Dobrý den paní Kupková, 

dne 2. 2. 2021 byla do nemocnice Beroun přivezena moje maminka, paní Marie K., na vyšetření na magnetické rezonanci. Jako ležící pacient byla převezena sanitou z nemocnice Na Františku. Z neznámého důvodu zůstala po příjezdu do nemocnice Beroun na chodbě bez doprovodu a patrně i bez předem zajištěného odvozu zpět do Prahy. V této situaci se mojí maminky ujaly dvě Vaše kolegyně z pracoviště "magnetická rezonance" a s velmi pěkným přístupem  provedli nejen ono vyšetření, kvůli kterému moje maminka přijela, ale také zajistily její brzký zpáteční odvoz. Prosím, poděkujte Vašim kolegyním za hezké lidské a profesionální jednání. Jejich jména bohužel neznám. Děkuji a přeji všem pěkné dny.

Milan K.

 

1. 2. 2021

Vážená paní ředitelko,

chtěli bychom poděkovat, za výbornou léčbu maminky M.V. Maminka po náhlém zhoršení zdravotního stavu a kolapsu ledvin, byla hospitalizována nejprve v Hořovické nemocnici a následně ve VFN v Praze na oddělení nefrologie. Tam mamince poskytli nezbytnou prvotní péči k stabilizaci jejího zdravotního stavu a zajistili převoz do Berounské nemocnice na Interní oddělení a po té na Oddělení Následné Péče pana primáře MUDr. Miloš Stoilov CSc,. Pan primář na léčbu maminky po celou dobu dohlížel. Při výrazné změně zdravotního stavu nás vždy srozumitelně, pro laiky, informoval, proč k změnám došlo, jak bude léčba maminky pokračovat. Opakovaně nám vysvětloval nové zdravotní komplikace maminky, které zjistil jejím postupným komplexním vyšetřením. Systematicky hledal příčiny nemoci, až se zdravotní stav maminky stabilizoval, a bylo možné propuštění z nemocnice. Příkladný, profesionální přístup byl i u ostatních lékařů, sester, rehabilitačních sester, ostatního personálu, který maminku ošetřoval. Maminka si chválila ošetřující lékaře MUDr. Lucie Sedláčková a MUDr. Anna Baxová. Pro nás, rodinné příslušníky byli vždy všichni ochotní a vstřícní. V těžkých chvílích, kdy se stav maminky přechodně zhoršoval, nám velmi pomáhala sociální pracovnice paní Bc. Jana Kočišová, DiS. Její skoro rodinný přístup nahrazoval naši nepřítomnost v době zákazu návštěv. V průběhu hospitalizace maminka několikrát ztrácela naději v uzdravení. Paní Bc. Jana Kočišová DiS. a paní Mudr. Pavla Malátková, mamince vracely chuť, dále bojovat a rehabilitovat.

Velký vděk patří i Vám. Především si Vážím umožnění návštěv v době vánoc. Osobní kontakt s maminkou, který jste nám umožnili, pomohl zvýšit chuť do života. Příkladné péče si vážíme o to více, že byla v nelehké situaci době Covid-19. Veškerý personál, i přísnější sestřičky, byly ochotné a vstřícné po celou dobu hospitalizace, která trvala přes 4 měsíce. Maminka s Vaší pomocí koncem ledna 2021 zvládla rehabilitaci a při odchodu z nemocnice se pohybuje nejen v chodítku, ale zvládne i chůzi o francouzkých berlích s doprovodem. Poděkování je hlavně od maminky, ke kterému se připojuji s bratrem a našimi rodinami.

S pozdravem                                                                                                   

K.V.

 

28. 1. 2021

Dobrý den paní doktorko, chtěli bychom touto cestou moc poděkovat za pohodový průběh dnešního očkování u nás v Domově v Dobřichovicích. Očkování proběhlo v klidné, spokojené atmosféře, klienti i zaměstnanci byli nadšeni přístupem Vašeho očkovacího týmu. Průběh byl velmi klidný, vše probíhalo přátelsky a mile. Děkujeme za Váš profesionální tým pracovníků a těšíme se na další setkání. Těší nás s Vámi spolupracovat. Přeji další příjemné a pohodové dny. R.T.

 

24. 1. 2021

Dobrý den, ráda bych alespoň tímto způsobem moc ráda poděkovala Vám, ošetřující lékařce MUDr. Novotné i celému internímu oddělení za péči o mého otce, který byl u vás hospitalizován více jak 3 týdny na covid pokoji. Děkuji za klidný a profesionání přístup ke všem pacientům  i trpělivost s jejich rodinami. Chápu, že v této době je na vás vyvíjen enormní tlak ze všech stran více než jindy. Přeji pevné nervy a co nejrychlejší návrat jen k tradičním necovidovým případů. Ještě jednou děkuji. RNDr. Jana H.

 

22. 1. 2021

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat panu primáři, doktorům, sestřičkám a ostatnímu personálu z interního oddělení za obětavost a péči o moje zdraví, kde jsem byla hospitalizována koncem roku 2020 s koronavirem. Děkuji.

S pozdravem V.Z.

 

20. 1. 2021 

Vážený pane primáři, 

s velkým zármutkem Vám oznamuji, že maminka, M.C., včera v časných ranních hodinách zemřela doma uprostřed rodiny. Byla jsem u ní až do 04h., pak jsem už "odpadla" a ona pravděpodobně kolem 5.h ranní zemřela. Chci Vám moc poděkovat za celá ta léta, co k Vám chodila, za Vaši péči, humor a nadhled, měla Vás moc ráda. Několikrát jste ji zachránil a prodloužil život. Velké poděkování i Vašim kolegům - panu doktorovi Janouškovi a celému Vašemu týmu. S poděkováním se rovněž připojuje táta. S velkou úctou, Marie V. a Jiří C.

 

13. 1. 2021 

Vážená paní ředitelko, byla jsem velmi potěšena lidským i profesionálním chováním veškerého personálu vaší nemocnice v pavilonu C. Podstoupila jsem ortopedický zákrok a byla hospitalizována do druhého dne (díky drenáži v koleni) na oddělení jednodenní péče od 7. do 8. 1. 2021. Mám za sebou několik zkušeností s pobyty v nemocnicích (na lůžkových odděleních) a mohu tedy srovnávat. Jako lektorka jsem pracovala pro několik zdravotních zařízení – i lázní a vím, jak má přístup sester a lékařů k pacientům vypadat, aby se cítili bezpečně po odborné stránce a důvěřovali péči, která je jim poskytovaná. S pacientkami na pokoji jsme se shodli na tom, že laskavý a veselý přístup sester a profesionální chování (i s přátelským přístupem) lékařů a všech ostatních, se kterými jsme během pobytu přišli do styku (včetně pomocného personálu) nám pomáhá cítit se v zdravěji a velmi příjemně! Prosím, vyslovte jim naše poděkování!!
Děkuji J.N.


10. 1. 2021

Děkuji celému týmu interního oddělení pod vedením primáře Doc. Sochora. Děkuji za záchranu života a zdraví . Příkladnou péči v této nelehké době.

S  úctou MUDr. Dagmar V. 

 

8. 1. 2021

Dobrý den,
dnes jsem se svým patnáctiletým synem navštívila chirurgickou ambulanci ve vaší nemocnici. Od prvního vstupu jsme se setkali pouze s milým jednáním a pochopením. Pan doktor MUDr. Marek Jokl vše synovi vysvětlil, nabídl možnosti léčby. Ošetření proběhlo v lokální anestezii. Po celou dobu byly přítomny dvě zdravotní sestry (bohužel nevím jména) a kromě asistování lékaři se obě staraly i o to, jak to syn prožívá a jestli ho něco nebolí. Po zákroku nám pan doktor podrobně vysvětlil, jak máme ránu dále ošetřovat. Při odchodu se sestra ptala, kde parkuji a zavolala na vrátnici, abych mohla pro syna dojet až před vchod ambulance (měl berle a zavázanou nohu). Uklízečka, když viděla syna, jak jde o berlích, běžela ještě vysušit podlahu, aby mu berle neuklouzly.
Musím se přiznat, že jsem byla tak milým přístupem až překvapena. Každý, s kým jsme se dnes setkali, dělal svou práci poctivě a profesionálně a každý udělal i "něco navíc". Moc vám všem děkuji za vaši práci a přeji mnoho spokojených pacientů.
S pozdravem T. F.

 

Píšete nám i na naše facebookové stránky.

 

20. 12. 2020 

Vážená paní ředitelko, 

chtěla bych poděkovat za péči, které se dostalo ve vašem zařízení na ONP mému manželovi panu V. H. Děkuji celému zdravotnickému personálu pod vedením pana primáře MUDr. Miloše Stoilova. Jsem vděčna, za jejich profesionální a soustavnou péči, lidskému přístupu a skutečnému zájmu o pacienta. Díky tomu se manželovo zdraví za poměrně krátkou dobu významně zlepšilo tak, že mohl být propuštěn do domácího prostředí. Zároveň bych chtěla poděkovat paní Kočišové, za její vlídnost a trpělivost. Přeji vám všem krásné, klidné Vánoce a díky za vaši záslužnou, nelehkou a tolik potřebnou práci.

B. H., manželka

 

30. 11. 2020  

Dobrý den paní Mgr. Petsini,

rád bych Vás informoval o profesionálním přístupu a službách které jsem dostal od MUDr. Ševčíkové při vyšetření s problémem ak bolesti v kříži, a následné elektro a fyzioterapií kterou mně prováděla fyzioterapeutka Jiřina Fro"hlichová a slečny na elektroléčbě. Dnes jsem ukončil procedury s konečným vyšetření a jsem vděčný za služby které jsem dostal od vašich zaměstnanců.

S pozdravem J. O.

                                                                                                                   

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych jménem své maminky, paní  Anastázie  Viktorové , která byla léčena na oddělení následné péče od  11.9. do 19.11.2020 poděkovat  celému personálu oddělení za trpělivost a ochotu se kterou se o ní starali. Zvláště bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu a lidskost pani doktorky Jany Sedláčkové, která byla její ošetřující  lékařkou a především díky jí  děkujeme za to, že mohla absolvovat   zákrok na pracovišti v Praze, kde jí vyztužili a zpevnili zlomený bederní obratel,  když neurologové v Berouně nepomohli.  Když  pak  už  mohla jít z nemocnice, bylo zjištěno, že je pozitivní na covid a byla přemístěna  na pokoj v  1. poschodí, kde se její ošetřující lékařkou stala paní doktorka Baxová. Obě lékařky  dělají  svou práci příkladně a stejně tak  i sociální  pracovnice Bc Jana Kočišová,  která byla vždy ochotná vyslechnout, poradit a uklidnit  nejenom pacienty, ale i nás, rodinné příslušníky. Jedinou výhradu měla maminka, ale i ostatní pacientky, ke stravě. Dá se pochopit, že strava, podávaná v obalech z lisovaného polystirénu není při předání pacientům moc teplá, ale maso by mělo být i v tomto případě měkké, jinak  není pro staré lidi poživatelné a oni tak přijdou o jediný zdroj bílkovin, což je zcela jistě nežádoucí.  Tohle je ale jediná výhrada k pobytu na oddělení následné péče. Závěrem bych  Vám chtěla poblahopřát k výběru  zaměstnanců  a všem ještě jednou  upřímně poděkovat za jejich  péči o maminku i ostatní pacienty  a popřát  všem jenom to nejlepší  v profesním i osobním životě. Jistě si to za svou práci a trpělivost zaslouží.

 S přáním krásného dne V.M.

V Lysé nad Labem 20.11.2020                                                                                                                                          

 

Dobrý den, rád bych s Vámi chtěl sdílet svoji pozitivní zkušenost u pana doktora Štefánka, který mi vyšetřoval třísla. Pan doktor byl velmi profesionální, naslouchal mi a věcně mi poradil jak mám dál postupovat ve své léčbě. Oceňuji lidský přístup a hezkou komunikaci jak s doktrorem tak i sestrou. S pozdravem K. L.

6. 11. 2020

 

Dobrý den,byla jsem v rehabilitační nemocnici hospitalizovaná 19.10-1.11.2020 po operaci páteře. Chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu za příkladnou péči a hlavně jmenovitě paní Heleně Hraničkové za profesionální vedení fyzioterapie, která mi velmi pomohla. S pozdravem Z.P.

4. 11. 2020

 

Dobrý den. Moje maminka ležela v Berouně na LDN. Ležela tam celý měsíc ve velmi vážném až kritickém stavu. Přesto ji ochotně pan primář Stoilov přijal na oddělení a byla jí poskytnuta úžasná péče až do jejího skonu. Taková péče se málokde vidí. Chci jménem celé naší rodiny poděkovat panu primáři, paní doktorce Sedláčkové a všem sestřičkám a pomocnému personálu. Jste tam všichni velmi lidští a k nemocným vnímaví. Obdivuji vaši práci, zvlášť v téhle strašné a nebezpečné době. Děkuji. D. Š.

Hořovice, 2. 11. 2020  

 

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnancům JIP interního oddělení berounské nemocnice, především pak primáři doc. MUDr. Sochorovi, CSc., MUDr. Jeřábkovi  a sestřičce Muchové, za jejich obětavou péči a laskavý přístup k pacientům. Ještě jednou děkuji a všem přeji pevné zdraví a hodně sil v této pro všechny tak náročné době.

J.S.

Chyňava, 16. 10. 2020

 

 

 

 

 

 

Dobrý den, včera tj, 16.9.2020 jsem podstoupil zákrok na ,,ortopedii,,. Chtěl bych poděkovat za perfektní prostředí a hlavně sestřičkám a lékařům na oddělení ortopedie. Jsem z Příbrami a mám potřebu touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní a profesionální přístup. Přeji krásný den. R.L.

 

Dobrý den, 

byla jsem hospitalizovaná ve vaší nemocnici od 23.7. do 5.8.2020. Potřebovala jsem rehabilitaci po osteosyntéze zlomeniny pažní kosti. Jsem velmi spokojená s pobytem a hlavně s péčí všech zaměstnanců nemocnice. Jmenovitě MUDr. Martin Douša, Bc. Ludmila Ječná a Bc. Lukáš Sabo mi věnovali bezvadnou péči. Bohužel ty jediné znám jménem. Sestry, sanitárky i uklízečka byly bezvadné. Co je důležité - pravá ruka získala téměř 100% rozsah pohyblivosti. Samozřejmě budu cvičit i doma. Ještě jednou děkuji JB 

 

Dobrý den přeji,

v termínu od 7.7.2020 do 19.7. jsem byla hospitalizována na oddělení D1. Chtěla bych tímto vyjádřit naprosté a upřímné nadšení a velkou chválu z toho jak se o nás personál staral. Bylo to úžasné.

A to od uklízečky, sanitářky, zdravotní sestry, rehabilitační pracovníky a samozřejmě lékaře /ky. Prostě všichni jsou naprostí profesionálové, nechybí jim empatie, jsou milý a samozřejmě i odborníci.

Je úžasné vidět, že celý tým funguje super. Dříve jsem navštěvovala rehabilitace jen ambulantně a vždy jsem říkala, jak jsou tam úžasní lidé a všem jsem doporučovala rehabilitace právě zde.

Nyní jsem vyzkoušela i hospitalizaci a musím opět říci, že jsou všichni úžasní. Loni jsem byla přivezena na vaši Internu i zde byli naprosto úžasní. Z toho vyvozuji, že Vaše nemocnice dává svým pacientům

nadstandardní přístup a i léčení. Jen tak dál, jste úžasní a děkuji všem A. Š. 

 

Dobrý den,

Dovolte mi vyjádřit obrovskou pochvalu laborantce na MR paní Věře Olysařové ( snad píši dobře) za ochotu, vstřícnost a milé chování . V dnešní uspěchané době, kdy je nedostatek zdravotnického personálu, v době „ po covidu“ se paní laborantka na mou žádost zachovala velmi profesionálně a ochotně, což je v dnešní době opravdu na pochvalu. Važte si takového personálu. 

S Úctou Mgr. Eva S.

 

Vážená paní ředitelko, 

byla jsem v červnu ve vaší nemocnici na operaci kolena. Chci poděkovat všem pracovníkům za odbornou péči a lidský přístup, zejména MUDr. Freiovi a MUDr. Brabcové. 

S pozdravem Libuše J. 

 

 

 

Vážený pane primáři,

od dubna 2020 jsem byla po hospitalizaci na oddělení následné péče převedena k vám na rehabilitační oddělení. Ráda bych Vám i všemu personálu především rehabilitačním pracovníkům poděkovala za zájem o celkový můj zdravotní stav a snahu všestranně mi pomoci v jeho zlepšení. Nyní jsem v domácí péči a pomalu se zlepšuji. Těším se na svůj  další pobyt u vás, protože věřím, že se můj stav zase zlepší. Vaše pacientka MK

 

 

 

 

 

Vážený pane primáři, 

ve dnech 10.1.-30.1.jsem byla klientkou Rehabilitační nemocnice Beroun. Dovolte mi vyjádřit Vám i celému Vašemu týmu moje srdečné poděkování.

 Prosím Vás o ocenění profesionality a vstřícného přístupu k pacientovi těchto Vašich kolegyň a kolegů:

 1. paní MUDr Dušana Bubnová

2. fyzioterapie - pan Bc.Ladislav Tikal, pan Filip Vajdl, sl.Vendula Ježková, sl. Mgr.Kateřina Hajdová, pí Naďa Pokorná

3. fitcentrum - pan Tomáš Kolář

4. vodoléčba - sl.Eva Vachtová /masérka/

5. masáže - pan Martin Ostereicher

6. sestry - pí Lucie Tučková, pí Helena Šamanová, pí Marcela Vrtalová, pí Zdena Vacková

7. pomocný personál - pí Martina Chvátalová

 

Děkuji všem za péči, skutečný profesionální i lidský zájem a za skvěle odvedenou práci, jejímž výsledkem je pro mě zásadně významné oddálení nutnosti TEP při výrazném zlepšení motorických vlastností 

a současném zmenšení bolestí při pohybu postiženého kolenního kloubu.

 

S úctou a vděčností 

Ing. M. P.

 

 

Je pro nás velikým uspokojením, když nám pacienti při odchodu děkují a chválí péči, prostředí i léčbu jako takovou. Občas se najdou i takoví pacienti, jejichž pochvala nás na srdci hřeje ještě dlouhou dobu po jejich odchodu z nemocnice.

Jedním z mnoha spokojených pacientů je emeritní přednosta neurologické kliniky prof. MUDr. Martin Bojar CSc., jenž nám zaslal pochvalný dopis. Zde je na dopis link. 

 

 

Dobrý den,  

chtěl bych touto cestou poděkovat paní doktorce Cmírálové za její profesionální lékařský přístup. Jelikož, paní doktorka po zjištění přetrvávajících potíží pravého zápěstí, zareagovala, a předepsala potřebné doplňující vyšetření. Které odhalilo příčinu mých dlouhodobě přetrvávajících potíží. Dnes, již po operaci a zápěstí se úspěšně rehabilituje.

Ještě jednou vřelý dík paní doktorce Cmírálové. 

S pozdravem J.J.

 

 

Vážený pane inženýre, vážená paní ředitelko,

 

ráda bych poděkovala  za vynikající péči, kterou jsem měla při hospitalizaci v Rehabilitačním centru. Dlouhodobě se léčím s roztroušenou sklerozou a v době nástupu jsem byla tři měsíce po fraktuře nártní kůstky. Pro zlepšení zdravotního stavu a celkové, tzn. i psychické, kondice, udělali Vaši zaměstnanci maximum. Všichni byli úžasní, trpěliví, ochotní.  Těm, kteří se mi věnovali nejvíce, bych ráda poděkovala jmenovitě. Především děkuji ošetřující lékařce Mudr. Vejrové za její lidský přístup, profesionalitu, pečlivost a dokonalé naplánování všech procedur.

Můj vřelý dík patří velmi zkušeným, schopným a empatickým fyzioterapeutkám. Paní Mgr. Bramborové za její důslednost při nápravě bolavých nebo špatně fungujících částí těla a za naučení správných cviků pro lepší chůzi. Paní Mgr. Kořínkové za preciznost a za možnost poznání a aplikace Vojtovy metody, kterou mě překvapila a která pro mě měla nečekaně příznivé důsledky.

Vždy jsem se bez obav a ráda svěřila do šikovných rukou paní masérky Kozákové. Paní Kozáková ví, co dělá. Je obdivuhodná i v soukromém životě.

Zdravotnický personál na vodoléčbě a elektru byl vždy pohotový a milý a paní Jiřinka je takové usměvavé sluníčko. Jakmile ji vidíte, rázem máte také úsměv na tváři.

Moc také děkuji za kvalitní péči sestřičkám a sanitářkám na oddělení D1. Nikdy jsem neměla pocit, že je obtěžuji. A paní uklízečka odvádí dokonalou práci. Pomohla a potěšila mě pomoc sestřiček a sanitářek při roznášení obědů a večeří v jídelně.

Samozřejmě velmi děkuji panu primáři Horáčkovi a jeho zástupkyni Mudr. Kolářov