Napsali jste nám

Do Rehabilitační nemocnice Beroun přicházejí maily a dopisy, v nichž pacienti, kteří zde byli hospitalizováni, někdy i jejich rodinní příslušníci či přátelé, velice kladně hodnotí profesionalitu, špičkové vybavení, vlídnost, lidský přístup, krásné, komfortní moderní prostředí nemocnice i jejího parku a mnohé další. Jsou pro všechny velkou odměnou a proto jsme se rozhodli je zveřejňovat. Avšak s ohledem na GDPR je plné znění k dispozici u PR Managera či v archivu nemocnice.

 

23. 11. 2023

J. S.

 

20. 11. 2023

Dobrý den,

Dovolte mi vyjádřit spokojenost a vysoké hodnocení osobního přístupu a odborné péče interního oddělení Rehabilitační nemocnice Beroun, jmenovitě ošetřujícímu lékaři MUDr. Matoušovi, panu primáři i celému kolektivu sestřiček, kteří se velmi pozorně starali o mojí maminku, která zde byla hospitalizována.

Ještě jednou děkuji, s pozdravem

P. R.

 

13. 11. 2023

 Dobrý den vážená paní ředitelko RN Beroun Mgr. N. Petsini.

Dovolte, abych vás informoval o mé naprosté spokojenosti s jednáním a přístupem službu konajícími lékaři dne 10.11.t.r. cca od 12,30 - 20,00 hod. Především chci ale vyzdvihnout bleskové a profesionální jednání sestřičky mající zřejmě noční službu, když jsem již po propuštění cca v 18,00 hod. čekal na odvoz rodinou. V tom čase mi pod vpichem po SKG vznikla na pravém zápěstí boule. Z NnaH jsem věděl, že to sestřičky u všech pacientů bedlivě hlídaly. Proto jsem poněkud hlasitěji zabouchal na dveře, které mi otevřela sestřička. Když uviděla mé zápěstí, bleskově mi nasadila kompresní náramek a tím odvrátila možné tepenné krvácení a jiné komplikace. Za to jsem službu konající sestřičce velmi vděčný. Ještě poradila, abych si místo vpichu doma zaledoval. 

Po této zkušenosti jsem se na pravou ruku i druhý den díval jen jako na parádu a vše je v pořádku.

 S pozdravem a úctou vám paní ředitelko, lékařům a sestřičkám

pacient vaší nemocnice F. H.

 

30. 10. 2023

Chtěla bych vyslovit pochvalu panu Jiravovi z recepce kde jsou rehabilitace. Nevyhovovaly mi časy rehabilitací. Pan Jirava upravil časy rehabilitací tak aby mi vyhovovaly protože jsem odkázana na MHD. Pan Jirava je velice laskavý, trpělivý má analitické myšlení, dokáže vyřizovat telefonní hovor zároveň s administrativní prací a ještě radí kolegyním. Je to člověk na pravém místě. A je příjemné s ním jednat a komunikovat.

Moc děkuji.

S přáním hezkého dne O. H.

 

16. 08. 2023

Hluboce se klaním Vážená paní ředitelko. Tímto emailem bych chtěl moc poděkovat Vašemu rehabilitačnímu oddělení na E.1.první patro. Kam byla přijmutá moje manželka K. E., která je 11.let po CMP. Byla přijmutá po operaci zlomeného stehenního krčku k rehabilitaci paní Primářkou MUDR. Milenou Kolářovou. Nikdy jsem se nesetkal s tak milým a vstřícným člověkem jako je tato paní Primářka. Pod vedením této paní primářky máte toto rehabilitační oddělení v nejlepších rukou. Zároveň bych chtěl poděkovat velice příjemné paní Martině Kasíkové na příjmu pacientů. To je také velice ochotná a vstřícná paní. V neposlední řadě bych chtě poděkovat ošetřujícímu lékaři panu doktorovi Adamu Boušovi na E.1. první patro. Je to velice mladý ale schopný pan doktor. A ještě musím poděkovat staniční sestře paní Janě Smržové a celému jejímu týmu včetně sanitářů. Moc hezky se o manželku starali. Velká chvála na tento celí tým zdravotníků.

S úctou a velkým poděkováním S. E.

 

15. 08. 2023

Dobrý den, chtěla bych dat velkou POCHVALU Vašemu personálu!!! Byla jsem u Vás hospitalizována začátekem srpna. Přístup lékařky L. Fliglové, která měla tu noc noční na interní pohotovosti, byl naprosto dokonalý!!! Empaticka,zkušená,lidská! Moc děkuji ❤️  Sestra co s ní tu noc sloužila byla naprostý profesionál, zkušená, milá a velice empaticka! Všechen Váš personal na interním lůžkovém oddělení byl naprosto skvělý!!!! Se vším mi pomohli! Vyšli vstříc! Všichni byly moc milý! I když Vím ze jejich práce je velice těžká a náročná vždy byly všichni velice usměvavý a milý !!!! 

Velice děkuji za Vaši péči a za práci do odvadite!!! Jen tak dal! 

A úplně bych zapomněla pochválit Vaši dokonalou kuchyni!!! Za ty dva dny jsem si vážně moc pochutnala!!! Děkuji i tam! ❤️ 

S pozdravem,

V. R.

 

04. 08. 2023

Vážení, doufám, že se vám dobře daří. Rád bych krátce ocenil váš rehabilitační tým a to jak zaměstnance pracující na Elektro B, tak hlavně fyzioterapeuty. 

Všichni byli naprosto profesionální, milí, pečující a byl u nich vidět zájem o pacienta a jeho problém. Zvlášť bych chtěl vyzdvihnout pana Andreje Štoru, který se mi věnoval s velkou péčí. Na každou návštěvu byl předem připraven. Bylo vidět že proaktivně diskutuje můj problém s kolegy i odbornou literaturou a záleží mu na mém uzdravení. Přes jeho nízký věk lze ocenit jeho profesionalitu a snahu se učit. Pokud se mi někdy rameno uzdraví, je to zásluha vašich zaměstnanců, a samozřejmě i vašeho vedení.  

S díky a přátelským pozdravem, 

J. S.

 

03. 08. 2023

Dobrý den, koncem srpna jsem u vás ukončila rehabilitaci. Ráda bych vašim zaměstnancům poděkovala za hezký přístup vúči pacientům. Zejména velmi spokojená jsem byla s fyzioterapeutem Bc. Petrem Otáhalem, který řeší profesionálně zdravotní potíže s každým jednotlivcem, je velmi vstřícný, zodpoví dotazy a poradí. Po dobrých zkušenostech budu doporučovat každému pobyt ve vaší RHB nemocnici a těším se na další léčení u vás.

V. S.

 

31. 07. 2023

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velice poděkovat všem lékařům a sestřičkám na JIP a Interna 2 - za vzornou péči při mé hospitalizaci na těchto oddělení. 

Děkuji J. Ch. 

 

31. 07. 2023

Dobrý den, v termínu od 12.7. do 25.7. jsem byl u Vás na rehabilitaci. Chci tím to velmi pochválit ať sesternu na oddělení D2, personál z kuchyně za výtečnou stravu. Rehabilitační personál (fyzioterapeutky) vždy byl příjemný a profesionální. Velmi oceňuji  i příjemné prostředí a do detailu promyšlené vybavení. Rehabilitace mi velmi pomohla a v případě potřeby se rád vrátím. Chci velmi velkou pochvalu a poděkování za velmi vysoké profesionální a velmi vysoký empatický přístup slečně Bc. Klára Nová, dále slečně Mgr. Kateřina Hajdová + studentka která u ní byla na praxi. 

S pozdravem  J. K.

 

25. 06. 2023

Dobrý den, v červnu t.r. jsem ve vaší nemocnici podstoupila operaci ramene. Ráda bych poděkovala panu doktorovi MUDr. Hebelkovi i celému týmu anesteziologů, sestřiček a ošetřovatelek za jejich vynikající péči a velmi milý a lidský přístup. Moc si jejich práce vážím a ještě jednou všem velice děkuji.

S pozdravem

M. M.

 

11. 06. 2023

Vedení Rehabilitačního centra Beroun

Dobrý den, před týdnem jsem se vrátila z pooperačního léčebného pobytu ve vašem zařízení. Používám této příležitosti, abych poděkovala vašim zaměstnancům, jmenovitě MUDr Elišce Bečkové a Tereze Šťastné, jejich pracovnímu teamu a zvlášť fyzioterapeutce Terezii Lacinové za jejich humánní a vstřícné chování ke mně i ostatním pacientům.

S pozdravem L. K.
 

01. 06. 2023

Vážená paní ředitelko, vážená paní náměstkyně, vážený pane náměstku, vážená hlavní sestro, 

chtěla bych touto cestou poděkovat personálu berounské nemocnice za profesionální a lidský přístup při ošetření mé dcery L.H. ve středu 31. května 2023.  

Má tříletá dcera po pádu na výletě se školkou potřebovala ošetřit ruku a jako vyděšené tříleté dítě byla očekavatelně plačtivá a nespolupracující. Pro mě tato situace samozřejmě byla stresující také, protože ač jsem sama zdravotník, tak v této situaci jsem "pouze" rodič zdraněného dítěte. Každopádně jsme se s dcerou setkaly opravdu se skvělým přístupem a to doslova od vrátnice, přes recepci, po personál, který jsme potkali na chodbách, asistentky na radiologii, až po tým, který o nás pečoval na chirurgické ambulanci.  

Opravdu velmi si vážím kolegů zdravotníků, kteří se i přes značné pracovní vytížení chovají nejen profesionálně, ale i lidsky mile. A prosím vás, jestli by se k nim mohlo alespoň toto písemné poděkování a ocenění jejich práce dostat. Obzvlášť oceňuji absolutní zapojení mé osoby do ošetření dítěte, nulové pokusy o oddělování dcery ode mně a milou komunikaci přímo s dcerou.  

Dcera byla ošetřena 31. května před polednem, ošetřující lékař na chir. ambulanci byl MUDr. Milan Píša. Jména sester, sanitárek a radiologických asistentek bohužel neznám, ale děkuji za jejich péči a milá slova i jim.  

S úctou,

V. H., porodní asistentka

 

17. 05. 2023

Dobrý den, velice bych chtěla pochválit Váš personál. Dne 11.5 jsem u Vás byla na operaci. Chtěla bych pochválit sestry, který se o mě úžasně staraly. Nejvíc děkuji sestře p. Šamanové a pak sestře, která měla dne 14.5 noční směnu!!

Opravdu dvě nejvíc úžasné sestry. Bohužel nevím jméno, ale chci aby se k sestrám pochvala dostala. A ne jen k sestrám, ale i někam dál ;) Předem moc děkuji a přeji hezky zbytek dne.

S pozdravem

A. C. 

 

16. 05. 2023

Dobrý den, ráda bych touto cestou ještě jednou poděkovala za úžasnou péči celého oddělení rehabilitace. Byla jsem hospitalizována v budově I ve 3. patře. Všechny sestry i ošetřovatelky byly velmi milé a ochotné, vždycky se před odchodem z pokoje ujišťovaly, zda skutečně už nic dalšího nepotřebuji. Opravdu jsem se celý svůj pobyt cítila báječně a byl pro mě důležitý pocit, že cokoli se přihodí, mám se na koho obrátit. Paní doktorka Eliška Bečková přicházela vždy s úsměvem a moc mi pomohla, brala vážně mé nepříjemné potíže s brněním nohy a nasadila mi procedury a léky, které mi velmi ulevily. Všichni terapeuti byli také moc milí a dokázali vždy pomoct a poradit, cvičení mělo pro mě velký přínos.
 
Děkuji a pokud to bude možné, ráda se na oddělení vrátím na nějaké rehabilitace.
 
S přáním hezkého dne,
D. Š.

 

11. 05. 2023

Vážená paní ředitelko, Mgr. Petsini. 

Chtěl bych touto cestou poděkovat veškerému zdravotnickému personálu JIP (interní oddělení). Za příkladnou, profesionální a lidskou péči o mou drahou maminku, která byla ve Vaší nemocnici hospitalizována. Prosím, to největší poděkování patří lékařům JIP. Dále sloužícím sanitářkám (jména si maminka nevzpomněla), mladému panu ošetřovateli Jakubovi a zdravotním sestrám. Díky nim, maminky pobyt neměl takový psychický spád. Přeci jen, každý by rád byl zdráv a bez nemoci. Ale díky těmto osobám maminka při telefonování s námi, vždy pěla superlativy a pěje dodnes a vzpomíná. Je vidět, že Vaši zaměstnanci dělají práci opravdu srdcem a s laskavostí. Ať se Vám všem nadále daří. Ještě jednou VELKÉ DÍKY. S pozdravem. 

 Ing. K.P. 

 

23. 04. 2023

Dobrý den, nevím, zda adresuji toto poděkování do správných rukou, ale chtěla bych poděkovat a ocenit práci všech sester a ostatního personálu na Vašem Artroskopickém centru, kde jsem byla v půlce dubna na operaci ramene. 

Musím říct, že všechny byly  úžasné, milé a samozřejmě naprosto profesionální, se skvělým přístupem. Kéž by takových bylo víc. Ještě jednou jim moc děkuji

B. M. 

 

23. 04. 2023

Děkuji touto cestou paní MUDr. Michaele Brabcové za pečlivý přístup k mé zdravotní komplikaci. Řešila ji se zaujetím a vyřešila. Zároveň chci poděkovat za milé a pozorné chování sanitářům a sestrám z oddělení E1.

S pozdravem Dr. M.T.

 

06. 04. 2023

Vážená paní ředitelko, chtěla bych Vám touto cestou pochválit kardiologa pana doktora Jana Jeřábka za jeho profesionalitu, pečlivost a milé chování. Současně chci pochválit i jeho sestřičku. 

Hezké Velikonoce přeje Mgr. B. R. 

 

04. 04. 2023

Vážená paní ředitelko. Po operaci totální endoprotézy, kterou mi provedl v Hořovické nemocnici, pan primař Mudr Pastucha, jsem byl z nemocnice převezen přímo k Vám do RNB. I když byla rezervace provedena v den, kdy mi byla navržena operace, vše co bylo domluveno bylo termínově splněno. S odstupem cca tří měsíců.

Před oprací jsem se obával, jak dlouho bude trvat rehabilitace, co vše mě bude čekat. Byl jsem přijat na oddělení D2, kde mi byla přidělena fizioterapeutka jménem Kamila. Tuto sestřičku čeká ještě atestace, ale rehabilitační výkon byl víc jak na špičkové úrovni ! Čtrnáct dní po operaci jsem bez větších problémů bezbolestně chodil. Sice FB, ale chodil. Dostala mě do takového stavu, že jsem po 3 nedělích od operace sedl za volat auta a bez problému jízdu zvládl. Již při převozu do místa pobytu jsem tuto cestu zvládl v sedící poloze. ¨Zlaté ruce.¨!!

Současně bych chtěl poděkovat veškerému perzonálu. Pomocným počínaje, od kterého jsme měli na pokojích čisto, chodby jak zrcadlo, nepřetržitá zásoba potřebného pití. Zlaté sestřičky, které pro nás dělaly ve své péči maximum. Denně se dřely s návlékáním kompresních punčoch, a že to dřina byla, denně 24 hodin nám, ne jen že sloužily, ale pomohly se vším co jsme potřebovali.

Obrovský dík pani MUDr Brabcové, která nás 2x denně na pokojích navstěvovala a zajímala se o náš zdravotní stav. Pokud bylo něco potřeba změnit, změnila okamžitě bez prodlev. Návštěvy paní primařky na pokoji nebyly jen pouhou návštěvou, ale s opravdovým zájmem o náš zdravotní stav. Nikoho nelze opomenout. Nic po celou dobu nebylo děláno zbytečně, vše mělo svůj smysl.

Můj bohužel již zesnulý otec by byl jako primař infekčního oddělení určitě na takovýto kolektiv zaměstnanců více jak hrdý a proto Vám děkuji a všem kteří se na mé léčbě podíleli. Obrovský dík za můj bezproblémový návrat ve věku 69 let do normálního života.

J. Š.

 

08. 03. 2023 

Dobrý den, dne 7. 3. 2023 jsem byl ve vaší nemocnici hospitalizován v souvislosti s operací kolena (MUDr. Miloslav Procházka). Tímto bych Vám chtěl moc poděkovat za skvělý a osobní přístup všech zaměstnanců, se kterými jsem přišel do styku. Sestry se o mne vzorně staraly, kontrolovaly a dotazovaly se, zda je vše v pořádku každou chvilku. Nechtěl bych zapomenout ani na přátelský a osobní přístup pána, který mne připravoval na operaci.

Vaši nemocnici budu doporučovat.
S úctou a pozdravem

J. CH.

 

05. 03. 2023

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych Vám jménem celé naší rodiny poděkoval za nadstandardní a kvalitní práci, kterou odvádí zaměstnanci Vámi vedené nemocnice. Obzvlášť bych chtěl upozornit na Oddělení následné péče v čele s primářem panem MUDr. Milošem Stoilovem, CSc., ve kterém shledávám velmi profesionální a zároveň lidský přístup. Na tomto oddělení máme umístěnou maminku, o kterou pečují místní zaměstnanci pod vedením paní MUDr. Daniely Klášterecké, kteří společně s paní doktorkou odvádí nadstandardní péči, a vždy se ke všem pacientům chovají mile a s nejvyšším možným pracovním nasazením. Velmi si vážíme Vaší práce a děkujeme. 

S pozdravem rodina paní Č. A. 

 

30. 01. 2023

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za vřelý přístup na oddělení ortopedie p. MUDr. Kotaškovi a během mojí hospitalizace na oddělení jednodenní péče sestřičkám Martině Soukupové a Johaně Bártové za skvělou péči.

Děkuji.

B. N.

 

13. 01. 2023

Dobrý den přeji,  chtěla bych poděkovat za léčbu ve vaší rehabilitační nemocnici.  Cením si práce celého týmu oddělení I2, tým sestřiček a ostatních pracovníků v čele s Dr. Karlem Metyšem je velmi profesionální, ochotný pomoci,  laskavý a milý.  Také bych chtěla samostatně poděkovat za perfektní odborný, lidský a vstřícný postup paní Kateřině Hajdové a Kláře Nové, takových profesionálů je málo.  A ještě velké poděkování za přístup, léčbu a ochotu paní Hříbalové Janě, Gierczakowské Jiřině a Ungrové Adéle. Děkuji velmi milým lidem ve vaší nemocnici. 

S pozdravem a přáním mnoho úspěchů s léčbou klientů.

D. A. 

 

09. 01. 2023

J. C. a V. B.

 

20. 12. 2022

Dobrý den paní primářko. 

Jmenuji se J. K. Na přelomu listopadu a prosince jsem byl hospitalizován na Vašem Rehabilitační centru. Důvodem pro mé rozhodnutí, následně využít specifických služeb (rehabilitačních postupů) poskytovaných RNB, byla operace levého kolena (TEP), dokonale provedená p. MUDr. Janem Kotaškou ve FN v Motole. 

Když se dnes, týden po odjezdu z RNB domů, ohlédnu zpět na svůj rehabilitační pobyt, rád a s velkým povděkem a uznáním vzpomínám na úžasné prostředí, obětavý a profesionální přístup veškerého personálu, se kterým jsem se dostával do kontaktu. Zejména s velkým uznáním vzpomínám na ošetřujícího lékaře MUDr. Dvořáka, a skvělé fyzioterapeutky, především vysokou odbornost paní Jany Preislerové. Neopomíjím ani bezvadnou péči týmů zdravotních sester, i dalších. 

Z mého úhlu pohledu, tito všichni nepochybně přispěli významně k mému, překvapivě rychlému zlepšování hybnosti levé nohy! Proto jsem mohl již devátý den pobytu vyzkoušet/zahájit cvičení na rotopedu! Dnes na rotopedu doma bez násilí „ujedu“ 4x denně 4 km. Francouzské hole mi již spíše překážejí. To je přece jedinečný výsledek! Věřím, že spolu s dalšími naučenými rehabilitačními cvičeními se velmi brzy vytratí veškerá nepříjemná pooperační omezení.

Za to vše, Vám paní primářko a Vašemu skvělému týmu, patří velký dík a uznání! Přeji všem zejména pevné zdraví a zaslouženou radost a uspokojení ze své práce.

Blíží se Vánoce. Přeji vám všem hezké a pohodové vánoční svátky. A do nového roku 2023 hodně štěstí v osobním i pracovním životě!

S pozdravem vděčný pacient

J. K. 

 

20. 12. 2022

Přeji hezký den. Tímto bych chtěl poděkovat za veškerou péči, které mi bylo dopřáno na pavilonu C. Všem sestrám, operačnímu týmu, který byl na sále s MUDr Neprašem. Přeji všem klid a mír a hodně štěstí v novém roce.

M. H.  

 

1. 9. 12. 2022

                                                                                                                                      K. L.

17. 12. 2022

Dobrý den paní ředitelko. Potkala mě nemilá věc a to úraz kolene. Po vyšetření panem doktorem Neprašem jsem byl objednán k operaci do Vaší nemocnice. Ta proběhla 16.12.2022. Na Artroskopickém oddělení. Chci Vám touto cestou poděkovat za velmi profesionální služby a také za péči a starostlivoszt sestřiček. Jejich péče a práce je hodna velké pochvaly a díků. Tedy moc děkuji. Hezké Vánoce  vám i vašemu personálu.

J. 

 

14. 12. 2022 

Dobrý den pane primáři, chtěla bych Vám i celému oddělení následné péče poděkovat za péči, kterou jste poskytovali tři měsíce našemu tatínkovi. Tatínek k Vám přijel jako ležící pacient a rehabilitace a péče mu pomohly zlepšit se na úroveň sedícího pacienta. Tatínek vzpomíná na péči rehabilitačních sestřiček, se kterými trénoval chůzi a byly mu vždy velkou oporou a i popovídání s nimi měl moc rád. Velké poděkování patří i sociální pracovnici paní Bendové, která nám vždy vše zjistila a ve všem velmi pomohla. Děkuji za celou rodinu, přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok plný zdraví. 

Rodina V.

 

12. 12. 2022

Dobrý den, ráda bych poděkovala celému Vašemu týmu a hlavně sestřičkám na 1 denní péči Artroskopickeho centra. Podstoupila jsem zde zákrok a všichni byli užasně lidští a profesionální. DĚKUJI.

S úctou

P. Š. 

 

07. 12. 2022

Vážená paní ředitelko, na přelomu listopadu a prosince jsem byl hospitalizován v Rehabilitační nemocnici Beroun na Rehabilitačním centru MUDr. Jana Calty. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům Rehabilitačního centra za jejich profesionální a příjemný přístup k pacientům. Obzvláště všem sestřičkám v bílém a žlutém oblečení na oddělení I3, kde jsem měl pokoj. Po celou dobu hospitalizace jsem se cítil velmi spokojeně. Celková pozitivní atmosféra na odděleních, které jsem navštívil, nejen že přispívá ke zdárné rehabilitaci, ale poskytuje i prostor pro hlubší relaxaci a celkovou regeneraci.  

Srdečně děkuji a přeji krásné svátky a v novém roce mnoho úspěchů. 

Š. J.

 

21. 11. 2022

Vážená paní ředitelko, přijměte, prosím, mé poděkování za zajištění jednolůžkového pokoje v Rehabilitační nemocnici Beroun, kde jsem byla hospitalizována a rehabilitovala po operaci kyčelního kloubu (TEP). Po celou dobu pobytu  jsem byla maximálně spokojena s péčí lékařů i ostatního zdravotního personálu a to jak v pavilonu D (1.patro) tak po přestěhování v pavilonu I (3.patro). Ošetřující personál vzorně pečoval o nás pacienty, každý den jsem se setkávala s vysokou profesionalitou a odborností. Milým přístupem terapeutů jsem se také setkávala pravidelně v tělocvičnách. Rehabilitační nemocnici v Berouně hodnotím jako „ vysoce špičkové pracoviště“, které budu všude chválit a doporučovat.  

S pozdravem

M. L.

 

15. 11. 2022

Dobrý den, rád bych poděkoval paní doktorce Vlastě Chalupské a oboum sestřičkam z interní ambulance, které se o mě staraly při podezření na mrtvici. Svým skvělým a profesionálním přístupem mě dodaly potřebného klidu, a po vyšetření v Horovicich vše dobře dopadlo. Děkuji za skvělé profesionály, které v Berouně máte. 

Přeji krásný den 

R. V.

 

12. 11. 2022

Vážená paní primářko, před několika dny jsem ve vašem zařízení ukončila třítýdenní hospitalizaci s diagnózou zmrzlého ramene, po artroskopii. Nastupovala jsem bolavá, ale s nadějí, že mi snad konečně někde pomohou a budou mít zájem na mém uzdravení. Přístup vás všech ve vašem centru ještě předčil moje očekávání. S takovou skvělou péčí, lidským přístupem, citlivostí a vůbec takřka domácím prostředím jsem se v nemocnici ještě nesetkala. Mohu bez nadsázky říct, že se mi tentokrát snad z nemocnice ani nechtělo. Paní primářko, skláním obrovskou poklonu před vašimi sanitářkami, sestřičkami, fyzioterapeuty, doktory, ale i administrativním a dalším personálem, myslím, že na ně můžete být právem pyšná.Nevím, jak jinak poděkovat, než touto formou - děkuji vám všem za všechno, co jste pro mě udělali. Moje cesta za úplným uzdravením ještě asi bude dlouhá, ale díky vám věřím, že mám dobře našlápnuto. 

Vaše vděčná pacientka

J. S.

 

01. 11. 2022

Dobrý den, rada bych vyzdvihla 2 radiologické asistentky, které přistupovali úžasné empaticky, vstřícné skrz potřeby mého syna N. V.,  který má strach z lékařů . Syn potřeboval absolvovat magnetickou rezonanci z který měl panickou hrůzu. A díky RA, syn nemusel pod narkózu a vyšetření se díky tymhle dvom , dovolím si říct “ andělem” povedlo a syn neměl trauma jako z předchozích pracovišť v jiných nemocnicích. Zato jim  patří mé velké řekla bych u synové diky. Bohužel jsem si nezapsala jména, ale v systému určitě bude možnost dohledat. Alespoň touhle formou chci vyjádřit velké děkuji. 

S přáním hezkého dne  

A. V.  

 

28. 10. 2022

Vážená paní ředitelko,

Vážená paní primářko, 

děkuji celému týmu Rehabilitačního centra MUDr. Jana Calty v Berouně, který vede p. primářka MUDr. Kolářová.  Po komplikovaném úrazu kotníku a následné operaci mi pomohli postavit se znovu na nohy.  Pokud by někdo váhal nad 14 denním pobytem, mohu jen doporučit. Intenzivní rehabilitace byla náročná, ale velmi efektivní.  Ocenila jsem také zázemí nemocnice a možnost volby ubytování.

S pozdravem

S. B.

 

25. 10. 2022

 

21. 10. 2022

Dobrý den, předevčírem jsem u Vás byla na artroskopii kolene (operována MUDr.Šťastným). Ráda bych poděkovala panu doktorovi, celému týmu na sále a hlavně zdravotním sestrám za péči a pocit, že nejsem jen bod na seznamu, i když byl ten den nabitý operacemi a bylo tam pacientů hodně. Cítila jsem se v krásném prostředí nemocnice opravdu dobře, jak v předsálí, na sále, tak u sester vládla dobrá nálada, což mi moc psychicky pomáhalo. Tuto nemocnici doporučuji všem a určitě bych si ji vybrala znovu !!! Přeji hodně dalších spokojených pacientů.

 J. K.

 

17. 10. 2022

Vážení přátelé. Nedávno jsem se vrátila z vaší rehabilitační nemocnice. Moc si vážím toho, že jsem měla možnost poznat vaše zařízení. Chtěla bych moc poděkovat všem – od lékařů, až po pomocný personál – který nám všem věnoval svou profesionální péči vždy s úsměvem a porozuměním. Byl to pro mě nevšední zážitek, který obzvlášť v dnešní podivné době je pohlazením po duši. Ještě jednou děkuji a přeji vám všem z celého srdce hodně úspěchů ve vašem pracovním i soukromém životě.

S pozdravem a milou vzpomínkou na vás

E. S.

 

30. 09. 2022

Vážená paní ředitelko, chtěla bych Vam napsat jaká profesionální péče je ve Vašem zařízení poskytována. Byla jsem u Vás již čtyříkrát a vždy jsem byla spokojená. Začala jsem k Vám jezdit po operaci bederní pateře u prof. Štulíka v Motole. V lonském roce mi začaly problemy a rok jsem byla na brufenu atd. Teď se pan prof. rozhodl o radikálním řešení operovat s tím, že bych absolvovala na předoperační rehabilitaci. Jednoznačná volba Beroun. Nastoupila jsem  na  E 2 patro k paní primářce MUDr. Mileně Kolářové čímž jí děkuji a oš. lékař Martin Douša jemuž skládám obrovskou poklonu. Pod jeho vedením jsem se dala jak fyzicky, tak i psychicky dohromady a v říjnu nastupuji na reoperaci pateře. Moc si vážím jak pan doktor mi sestavil seznam procedur a jeho přístup je opravdu profesionální. Jinak chci poděkovat fyzioterapeutum, pracovnicím v oděleni vodní léčby a především sestrám a pomocnému personálu. Těším se na brzkou schledanou za 5 měsíců. S úctou

J. M.

 

27. 09. 2022

Dobrý den,

ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost a pocity z Vaší nemocnice. Má pochvala a velké poděkování se týká konkrétně oddělení ortopedie, kde jsem byla v úterý 23.08.2022 na operaci kolene. Mé poděkování a velká pochvala patří všem zaměstnancům tohoto oddělení a tím myslím opravdu všem - lékaři a anesteziology počínaje a zdravotními sestrami konče. Vlastně můj dík patří hlavně jim - sestřičkám. Již od prvního kontaktu s nimi jsem měla pocit, že jsem snad někde na dovolené a ne v nemocnici. Milé a příjemné chování, ochota, úsměv a péče. Co nesmím opomenout zmínit, je hlavně lidský přístup, úsměv na tváři a hlavně zachování lidské důstojnosti u pacienta! Právě lidská důstojnost je to, co člověk většinou v nemocnici ztrácí, ale tady tomu tak nebylo. Ani jednou nebylo moje nahé tělo vystaveno na odiv očím zřízenců či ostatních pacientů, ani jednou jsem nebyla odložena kdesi na chodbě tak, jak mě pán Bůh stvořil. Možná Vám to připadá nemožné, ale tohle jsem opravdu již několikrát zažila a nebylo to vůbec příjemné. Toto ale není vůbec Váš případ. Anesteziolog, lékař, ti všichni mě seznámili s celou procedurou a s tím, co se se mnou bude dít. A nyní už se opět vracím k sestřičkám, které byly opravdu vyjímečné! Neustále se nás ptaly, zda něco nepotřebujeme, s každým problémem se snažily pomoci a vyjít nám vstříc a nikdy, opravdu nikdy jim nezmizel úsměv ze rtů. Moc bych si přála, aby se k nim mé poděkování dostalo, protože ony si ho opravdu moc a moc zaslouží!

Když už jsem u toho chválení, nedá mi, abych se nezmínila o úrovni a kráse celé Vaší nemocnice. Co jste z ní dokázali udělat za opravdu hezký komplex je opravdu obdivuhodné. Venkovní prostory, park, staré i nové budovy, všechno to do sebe krásně zapadá a působí velmi mile a příjemně. Co se týče vnitřních prostor, konkrétně oddělení ortopedie, tak na to už mi slova nestačí. Nové, moderní, čisté, voňavé! 

Doufám, že se mé poděkování dostane ke všem,  kterým patří, tzn. jak vedení nemocnice, tak všem zaměstnancům a sestřičkám ortopedie a také zaměstnancům recepce v přízemí budovy C, se kterými je též radost komunikovat, ať už telefonicky či osobně.

Co říct na závěr...Jsem pyšná, že má mé rodné město nemocnici na takové úrovni a jsem ráda, že jsem na operaci byla právě u Vás. Opravdu máte být na co hrdí, na to, co jste vybudovali a hlavně na to, jakou práci a hlavně JAK jí odvádíte. 

Za to všechno Vám všem patří můj hluboký obdiv a hlavně obrovský dík!!! Přeji Vám hodně spokojených pacientů, hodně sil a hlavně hodně zdraví. 

S úctou a s pozdravem

D. A.

 

21.09.2022 

Chtěly bychom poděkovat všem zaměstnancům, kteří se starali v září o naši maminku, která byla hospitalizována nejprve na JIP a následně na interním oddělení.

Děkujeme za péči, ochotu, vstřícnost a pomoc všem sestřičkám i pomocnému personálu, všem lékařům a hlavně primáři oddělení, panu Doc. Sochorovi. Všichni se s ochotou o maminku starali a věnovali jí veškerou péči, čímž ji pobyt v nemocnici usnadnili.

Maminka si pochvalovala i stravu. Moc děkujeme a vážíme si vaší práce.

 

H.H. a B.L., dcery

 

20. 09. 2022

 

20. 09. 2022

 

14. 09. 2022

Dobrý den, byla jsem ve Vaší nemocnici operována 2 krát. Konkrétne se jednalo o operací kolena. Poprvé to bylo v červnu 2022 kdy jsem podstoupila operací menisku a podruhé nyní, kdy se jednalo o plastiku předního kolenního väzu. Obě operace provedl Mudr. Hanus Martin. Tímto bych chtěla moc poděkovat v první řadě především pánu doktorovi a samozřejmě i personálu nemocnice - sestřičkám z oddělení jednolůžkové péče a oddělení rehabilitační péče za skutečně perfektní starostlivost a lidský přístup k pacientům. Vybavení nemocnice je u Vás opravdu na úrovni. Byla jsem u Vás opravdu moc spokojená. Kéžby všechny nemocnice fungovali jako tá Vaše. 

Děkuji moc 

S pozdravem a přáním hezkého dne

K. M.

 

11. 09. 2022

Dobrý den, chtěl bych poděkovat personálu Rehabilitačního centra, lůžkové oddělení E1, za profesionální a při tom lidský přístup k pacientům. Zvláště pak osobně, fyzioterapeutce Dagmar Staňkové, která nejen že perfektně odvádí svojí práci, ale dokáže i vlídným slovem poradit v dané problematice. Musím také pochválit úžasné prostředí centra, včetně přilehlého parku. Měl jsem to štěstí, že z oddělení E1, lze přímo do parku vyjít bez problémů. Děkuji Vám a přeji mnoho úspěchů ve vaší další činnosti. 

B. G.

 

08. 09. 2022

Dobrý den, dne 19.8.2022 jsem ve vaší nemocnici absolvoval operaci menisku pod vedením Mudr. Freie. Ač můj pobyt v nemocnici nakonec nebyl delší jednoho půldne, rád bych touto cestou poděkoval všem, kteří ten den měli službu na příslušném oddělení, a přičinili se jednak o hladký průběh akce, a druhak o to, že jsem se necítil jako pacient, nýbrž jako člověk. Se sestřičkami na oddělení jsem se stačil rozloučit i osobně, s lékaři a sestrami na sále to v narkóze moc nešlo. Do nemocnice člověk nechodí z radosti, ale z nezbytnosti, nicméně díky přístupu vašich pracovníků budu na pobyt zde vzpomínat jen v dobrém. Ještě jednou děkuji a přeji všeho dobrého.

S pozdravem    O. H.

 

08. 09. 2022

Vážená paní ředitelko, jsem nadšený z empatického přístupu lékařů a personálu (zejména děkuji MUDr. Šťastné), špičkového vybavení i kvality poskytovaných služeb. Velice také oceňuji estetiku prostředí, zejména pak sochařské instalace v parku a fotografie na chodbách nemocnice. Děkuji

Bc. K. V.

 

26. 08. 2022

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost a pocity z Vaší nemocnice. Má pochvala a velké poděkování se týká konkrétně oddělení ortopedie, kde jsem byla v úterý na operaci kolene. Mé poděkování a velká pochvala patří všem zaměstnancům tohoto oddělení a tím myslím opravdu všem - lékaři a anesteziology počínaje a zdravotními sestrami konče. Vlastně můj dík patří hlavně jim - sestřičkám. Již od prvního kontaktu s nimi jsem měla pocit, že jsem snad někde na dovolené a ne v nemocnici. Milé a příjemné chování, ochota, úsměv a péče. Co nesmím opomenout zmínit, je hlavně lidský přístup, úsměv na tváři a hlavně zachování lidské důstojnosti u pacienta! Právě lidská důstojnost je to, co člověk většinou v nemocnici ztrácí, ale tady tomu tak nebylo. Ani jednou nebylo moje nahé tělo vystaveno na odiv očím zřízenců či ostatních pacientů, ani jednou jsem nebyla odložena kdesi na chodbě tak, jak mě pán Bůh stvořil. Možná Vám to připadá nemožné, ale tohle jsem opravdu již několikrát zažila a nebylo to vůbec příjemné. Toto ale není vůbec Váš případ. Anesteziolog, lékař, ti všichni mě seznámili s celou procedurou a s tím, co se se mnou bude dít. A nyní už se opět vracím k sestřičkám, které byly opravdu vyjímečné! Neustále se nás ptaly, zda něco nepotřebujeme, s každým problémem se snažily pomoci a vyjít nám vstříc a nikdy, opravdu nikdy jim nezmizel úsměv ze rtů. Moc bych si přála, aby se k nim mé poděkování dostalo, protože ony si ho opravdu moc a moc zaslouží!

Když už jsem u toho chválení, nedá mi, abych se nezmínila o úrovni a kráse celé Vaší nemocnice. Co jste z ní dokázali udělat za opravdu hezký komplex je opravdu obdivuhodné. Venkovní prostory, park, staré i nové budovy, všechno to do sebe krásně zapadá a působí velmi mile a příjemně. Co se týče vnitřních prostor, konkrétně oddělení ortopedie, tak na to už mi slova nestačí. Nové, moderní, čisté, voňavé! 

Doufám, že se mé poděkování dostane ke všem,  kterým patří, tzn. jak vedení nemocnice, tak všem zaměstnancům a sestřičkám ortopedie a také zaměstnancům recepce v přízemí budovy C, se kterými je též radost komunikovat, ať už telefonicky či osobně.

Co říct na závěr...Jsem pyšná, že má mé rodné město nemocnici na takové úrovni a jsem ráda, že jsem na operaci byla právě u Vás. Opravdu máte být na co hrdí, na to, co jste vybudovali a hlavně na to, jakou práci a hlavně JAK jí odvádíte. 

Za to všechno Vám všem patří můj hluboký obdiv a hlavně obrovský dík!!! Přeji Vám hodně spokojených pacientů, hodně sil a hlavně hodně zdraví.

S úctou a s pozdravem D. A.

 

17. 08. 2022

Vážená paní ředitelko,dovolte poděkovat za vysoce profesionální přístup Vašich spolupracovníků k nám, klientům – konkrétně bych ráda poděkovala a velmi ocenila mimořádně empatický a vysoce erudovaný přístup paní Kasíkové, které mě od prvního tlf.kontaktu do berounské nemocnice odd. RHB v konci měsíce července – která mě velmi vlídně, ochotně a precizně představila možnosti rehabilitační péče na Vaší klinice pro člena mé rodiny a dalšími průběžnými konzultacemi v srpnových dnech mi byla nápomocna k řešení.

Vážená paní ředitelko, děkuji Vám za skvělý výběr členů Vašeho pracovního týmu.

V úctě

L. K. 

 

12. 08. 2022

Dobrý den, 

chtěla bych touto cestou poděkovat za vzornou péči o mého bratra Miroslava Zelenku na Oddělení následné péče. Mé poděkování patří panu primáři, ošetřující lékařce a zejména všem  sestřičkám a sanitárkám. 

S úctou k vaší práci

M. Z.

 

10. 08. 2022

Vážená paní ředitelko, chci Vám touto cestou poděkovat za péči, které se mé mamince I. D.  dostalo ve vaší nemocnici v Berouně. Veškeré procedury, ale hlavně chování personálu, bylo na vysoké úrovni. Bohužel to není v nemocničních zařízeních běžné, o to více potěší, že jsme na to u Vás narazili.

Ještě jednou mnohokrát za vše děkujeme.

Ať se Vám i personálu daří a mnoho zdraví!

S pozdravem

V. D.

 

05. 08. 2022

Dobrý den, v tomto týdnu jsem ve vaší nemocnici absolvovala kardio vyšetření včetně Echa a Holtera. Byla to pro mě první vaší nemocnice, takže nepříjemná očekávání z cizího místa a z nového nemocničního prostředí (dosud jsem dojížděla do FN), včetně nemalé vzdálenosti. Dnes, když mám na čas toto vše tzv. odbyté , musím říci, že jsem dosud nikde jinde nezažila ,že by to šlo takhle klidně, bez problémů, lidsky, s ochotou a pochopením. Od recepce až nebo hlavně po ambulanci (dr. Holiček). Ještě jednou, i touto cestou, moc děkuji jak panu doktorovi, tak přítomným sestřičkám.

S přáním hezkého dne

H. C.

 

04. 08. 2022

Dobrý den, jmenuji se L. K. a v srpnu jsem byla operovaná na artroskopickém centru, oddělení jednodenní péče. Touto cestou chci poděkovat ze výborné služby, jak ze strany pánů doktorů, tak pana doktora Kotašky, který mě operoval.
Velmi chci poděkovat sestřičkám, které se v této době o mě staraly, za jejich odbornost, vstřícnost, ochotu, úsměvy. Všechny sestřičky byly sto procentní. Byla jsem velmi mile překvapena.
Pokud bych musela podstoupit další operaci, tak jedině u Vás v Berouně. Vřele doporučím Vaše zařízení všem. Ještě jednou moc děkuji.


L. K.

 

27. 07. 2022

Dobrý den, dnes jsem byla v RNB na endokrinologie a ráda bych vyjádřila své nadšení z personálního obsazení ambulance. S paní doktorkou jsem vždy moc spokojená, avšak dnes jsem byla o to více mile překvapená precizní práci sympatické zdravotní sestřičky paní Dagmar Biskupové - upřímně jsem za život zažila mnoho odběru krve, ale odebrání krve paní Biskupové bylo zcela bezpolestne, ba přímo neznatelne. Myslím si, ze právě takovýchto setricek byste si měli vážit. Děkuji za přečtení mého názoru.

 S pozdravem

 T. B.

 

11. 07. 2022

Dobrý den. Touto cestou bych rád vyjadřil upřímné poděkování vašim dvěma zaměstnancům na akutním interním příjmu, a to zdravotní sestřičce slečně Tereze Krejčové za velice profesionální,ale zároveň příjemný a milý přístup. Velice šikovná sestra,která mi bez jediného zaváhání odebrala perfektně krev, ač s tím mám velké problémy a další ordinace vykonávala s jistotou svého umu. Dále p. MUDr. Grulichovi za pečlivé vyšetření. Vše poctivě vysvětlil, zodpověděl veškeré mé otázky, byl trpělivý a ochotný.

Přesto, že jsem byl na pohotovosti v pozdních nočních hodinách, přístup obou byl bez jediné chyby. Bude- li nezbytné,rád opět využiji vaše zdravotnické zařízení. Prosím vyřiďte moje poděkování.

Hodně zdraví vám všem, s pozdravem Š. J. 

 

04. 07. 2022

Dobrý den dne 1. 7. jsem byl hospitalizován u Vás RN Beroun na Artroskopickem operaci menisku. Chtěl bych zde poděkovat MUDr. Danielovi Hoškovi, který operaci provedl a poděkovat zdravotním sestřičkám, které se po operaci o mně postarali, zvlášť p.Pokorné. Moc si vážím zdravotního personálu a lékařů, který se podíleli i na předoperačním vyšetření v RNB. Moc Vám ještě jednou děkuji a přeji Vám plno spokojených pacientů jako jsem já.

S pozdravem krásného dne M. P.

 

27. 06. 2022

Dobrý den,byla jsem u Vás hospitalizována 1.6.-13.6.2022 po operaci páteře, byla jsem mile překvapená a velmi spokojená s pobytem. Moc děkuji všem Vašim zaměstnancům za úžasnou péči a milí přístup k pacientům, jsem ráda,že takové nemocnice u nás jsou. Dostala jsem na Vás doporučení od MUDr.Horáčka, který mi velmi pomohl při mém onemocnění a zajistil následnou operaci. Moc si pana doktora vážím , co pro své pacienty dělá. Přeji Vaši nemocnici jen spokojené pacienty .

Přeji krásný den K. B. 

 

 

27. 06. 2022

Vážení, chtěla bych touto cestou velice poděkovat paní Kasíkové Martině na kterou jsem se obrátila ohledně pomoci, týkající se hospitalizace ve vašem Rehabilitačním centru. Loňský rok u Vás byl hospitalizovaný můj tatínek J. H. s neuropatií. Tento rok jsem potřebovala potvrdit informace aj., týkající se hospitalizace našeho kamaráda, herce J. A. 

Telefon mi zvedla paní Kasíková, která se mnou hovořila mile a velmi trpělivě mi vysvětlila vše, co je potřeba, aby u vás mohl být náš kamarád hospitalizovaný. Sama denně jednám s lidmi a moc dobře vím, jak je práce s lidmi někdy náročná, ale zároveň i krásná a naplňující. Nechci vás nadále zdržovat, jen bych byla velice vděčná, aby se o mé pochvale dozvědělo vedení Rehabilitační nemocnice Beroun, nadřízení paní Kasíkové. Je úžasné, že i v dnešní nelehké době se najdou lidi, kteří Vám podají pomocnou ruku. 

Všem děkuji za Vaší práci a přeji, hlavně pevné zdraví! 

S úctou

D. B.

 

 

23. 06. 2020

Vážená paní ředitelko, jmenuji se O. Z. a jsem oční lékář. v květnu jsem podstoupil operaci – TEP kyčelního kloubu. Následně jsem se ve vaší nemocnici podrobil rehabilitací s ubytováním. Rád bych touto cestou poděkoval za naprosto úžasný pobyt, který se mi stal krásným zážitkem. Prostory vaší kliniky působí velmi optimisticky a vkusně a motivují každého, kdo do nich vstoupí. Jednolůžkový pokoj byl vybaven naprosto dokonale a okolí a výhled z tohoto byl moc krásný. Rovněž i kavárna a jídelna působily stejným dojmem. Veškeré procedury jsem vnímal jako velmi užitečné a díky profesionalitě fyzioterapeutů a personálu konané na vysoké úrovni. Dostupnost procedur byla výborná. Též fitness-centrum svým rozsahem a vybavením působí špičkovým dojmem. V neposlední řadě mi dovolte, abych vyzdvihl péči MUDr. Novákové a dalšího zdravotního personálu, tedy zdravotních i sanitárních sester, které se o nás všechny staraly tím nejlepším možným způsobem po profesní i lidské stránce. Tento pocit, který mám, bych velmi rád vyzdvihl a to dokonce do té míry, že pro mne bylo obtížné se s paní doktorkou i sestřičkami rozloučit. Dovolte, abych tímto poděkoval za vše i Vám. Vaši kliniku nelze, než dále doporučovat. 

S pozdravem

Váš velmi spokojený klient

MUDr. O. Z.

 

18. 06. 2022

Dobrý den, 16.6. jsem u Vás byla na artroskopickém zákroku s ramenem. Dovolte mi poděkovat Vašemu týmu. Děkuji sestřičkám a sanitárkám na denní i noční službě, moc děkuji panu anesteziologovi a v neposlední řadě, jsem byla uplně u vytřžení z tempa připravy na sále od jednoho potetvaného "sanitáře" snad se nepletu funkcí. Děkuji v neposlední řadě panu doktorovi Hanusovi. Jste užasně sehraný tým a máte všichni velmi lidský přístup k pacientovi. Všem Vám hrozně moc děkuji, sice doufám, že se u Vás dlouho neukážu, ale kdybych musela, vím, že jsem v těch nejlepších rukách. Vážím si Vaší práce. 

S pozdravem

P. Š.

 

17. 06. 2022

Vážená paní ředitelko, dovoluji si Vás kontaktovat s velkým poděkováním konkrétní sestře na ambulanci ultrazvuku, paní Blance Majerčákové Sotonové, která byla nejen od začátku dotazů v recepci velice nápomocná k řešení dané situace, ale musím zároveň vyzdvihnout její milý a lidský přístup po celou dobu vyšetření. Navíc, nadmíru obětavě řešila situaci, kdy mi nedopatřením zapadl šperk v ambulanci a jen díky jejímu úsilí a svědomité práci, jej znovu objevila. Mimo paní Sotonovou musím ocenit rovněž pana Mudr. Miroslava Dvořáka a dále jako vždy paní MUDr. Pelikánovou se sestřičkou. V neposlední řadě nesmím opomenout pracovnice na recepci, které jsou vždy milé a velice nápomocné, nejen při osobním, ale také při telefonickém kontaktu. Omlouvám se. Ještě jednou děkuji a jsem s pozdravem.

K. J. 

 

16. 06. 2022 

Děkujeme za vzornou péči o naši matku a babičku paní A. H. a rovněž za předsmrtnou péči o její dceru paní I. V. Vyřiďte prosím naše poděkování panu primáři, ošetřujícím lékařům, sestřičkám, ošetřovatelkám, sociálním pracovnicím. Prostě veškerému personálu, abychom na někoho nezapomněli. S velkými díky a úctou k vaší práci rodina H. a J. H., syn paní V.

14. 06. 2022

Dobrý den paní primářko, včera jsem ukončil rehabilitační pobyt ve vašem rehabilitačním centru. Musím konstatovat, že péče byla jako vždy vynikající, mohl jsem se plně soustředit na rehabilitace, procedury a nemusel se ničím jiným zabývat.
Děkuji za to Vám osobně a vašemu týmu, protože bez vás by to nefungovalo. Je pro mně uklidňující, že mi v Berouně vždy pomůžete. Snad to situace bude umožňovat, abych se s důvěrou na vás mohl v příštím roce obrátit, pokud to bude můj stav vyžadovat. Přeji úspěchy rehabilitačnímu centru pod vaším vedením, Vám a všem vašim spolupracovníkům hlavně zdraví.

S pozdravem
Ing. P. N.

 

09. 06. 2022

Dobrý den, dovolte mi Vám alespoň touto cestou poděkovat za skvělé a nadstandardní služby v rámci mého rehabilitačního pobytu. Je to u Vás zápřah, ale tak je to určitě správné. Poděkování paní MUDr. Tereze Šťastné a celému týmu rehabilitačních  

lékařů a sester s naprosto profesionálním přístupem, kteří jsou vždy usměvavý a ochotní. To nejdůležitější je, že mi i tak krátkodobý pobyt velice pomohl, neboť mé 2-3 měsíční pooperační rozpaky, kdy bolesti přetrvávaly, u Vás po rehabilitačním pobytu zmizely (tedy ty bolesti). Ještě jednou Vám celému týmu rehabilitačního centra velice děkuji   

S pozdravem          

Mgr. P. T. 

 

07. 06. 2022

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat veškerému personálu interního oddělení pod vedením doc. MUDr K. Sochora za skvělou profesionální a hlavně lidskou péči o mého tatínka J.S. 

Moc děkujeme. J.K.

 

06. 06. 2022

 

30. 05. 2022

26. 05. 2022 

 

21. 05. 2022

Dobrý den, paní ředitelko, vrátila jsem se z 4 týdenního rehabilitačního pobytu v RNB po otevřené zlomenině kotníku. Byla jsem v péči paní primárky MUDr. Kolářové a ošetřující lékařky MUDr. Šťastné v budove I 3. Chtěla bych tímto vyjádřit velkou spokojenost a díky za všechny služby a léčení ve vaší nemocnici. Všechno fungovalo na vysoké úrovni, léčebné procedury byly perfektní, ubytování, strava i pomocné služby bezchybné. Pobyt v RNB mi velice pomohl. Vděčná pacientka A. S.

 

21. 05. 2022

Vážená paní ředitelko, rád bych touto cestou velmi poděkoval za nadstandardní a profesionální přístup personálu magnetické rezonance. Na vyšetření v Berounské nemocnici jsem byl 20.5. Prosím, jestli by bylo možné doručit pochvalu personálu, který byl vyšetření přítomen. Zapamatoval jsem si jméno paní doktorky (MUDr. Hříbová), bohužel jméno sestřičky a radiologického asistenta jsem zapomněl. Jsem rád, že v dnešní době existují příjemná a lidská pracoviště, jako je to vaše. Rád budu vaše zdravotnické zařízení doporučovat svým pacientů. S pozdravem a srdečným poděkováním, MUDr. L. G.

 

19. 05. 2022

Vážená paní ředitelko, předem mého emailu, dovolte pár faktů. Dne 30.4.2022 jsem byl v pozdních večerních hodinách přijat na pohotovosti interního oddělení Rehabilitační nemocnice Beroun pro komplikované dýchání, kašel a chrapot na průduškách. Následně jsem byl na rozhodnutí službu konajícího lékaře hospitalizován na interním oddělení RNB. V době od 30.4. 2022 do 7.5. 2022 jsem byl poté, na interním oddělení RNB, léčen pro spastickou bronchitidu.

Tímto bych chtěl oficiálně vyjádřit poděkování lékařům interního oddělení, především panu primáři doc. MUDr. Sochorovi a MUDr. Ďurišovi, ale i celému sesterskému týmu interního oddělení včetně sanitárních pracovnic a pracovníků. Jejich pracovní výkon byl velmi profesionální a nadstandardní. Jejich nadstandardní péče byla poskytována nejenom mé osobě, ale i dalším pacientům na pokoji, kde jsem byl hospitalizován.

Mohu konstatovat, že jsem byl spokojen s prostředím, a i se stravováním, pestrostí stravy a možnosti výběru ze dvou jídel. Závěrem, ještě jednou děkuji za poskytnutou péči a přeji Vám hodně elánu do další kvalitní péče o pacienty. 

S pozdravem

Ing. Martin Martinek

  

 03. 05. 2022

28. 04. 2022

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za lidský, milý přístup při dnešním vyšetření na MR ve Vaší nemocnici.Nejen panu doktorovi, ale i oběma sestřičkám.

Bohužel to není ve zdravotnictví v ČR samozřejmostí. Ještě jednou děkuji z celého srdce. Lišková

 

26. 04. 2022

 

25. 04. 2022

 

21. 04. 2022

17. 04. 2022

Po opakované akutní hospitalizaci na JIP a interním oddělení vaší nemocnice jsem po 22 letech v penzi mohla dobře posoudit a ocenit vysokou medicinskou a lidskou úroveň  péče o pacienty primáře Doc.MUDr K.Sochora CSc a spol, což mne velmi potěšilo a ráda bych jim i tímto způsobem znovu poděkovala. Jste výborní, takhle se má dělat medicina, děkuju prof.MUDr H. Z. DrSc

 11. 04. 2022

Dobrý deň prajem, dnes som bol u vás na vyšetrení na oddelení Sonografie. Máte tam super personál. Pani sestrička sa správala milo, všetko mi ochotne vysvetlila hneď na začiatku a nemusel som sa nič vypytovať, že čo a ako. Pán doktor bol tiež nadmieru ochotný, správal sa ku mne ako by som tam bol ako zákazník na wellnese. Klobúk dole. Ešte som sa s tým nestretol. Musím uznať že na Slovensku máme pred sebou ešte kus cesty, ohľadom vzťahu doktor a pacient. Poďakujte sa im za mňa prosím vás, lebo ani neviem či som sa im za to poďakoval ja. Bol som v milom šoku z toho. S pozdravom Váš spokojný pacient P. M. z Ružomberka. 

 

07. 04. 2022

Dobrý den, 28.3.2022 jsem byla u vás na operaci s ramenem. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem sestřičkám za profesionalitu, zájem, laskavost a lidskost, s jakou se o nás po operaci starají.

Díky, E.B.

 

06. 04. 2022

Dobrý den paní primářko,

rádi bychom poděkovali za přínosný pobyt v Rehabilitační nemocnici Beroun, kde jsme strávili 14 dnů v březnu 2022. Lékaři, sestry, sanitáři, fyzioterapeuti, ergoterapeutka i logopedka se nám snažili
pomoci ve všem, co naše těla i mysl potřebovala. Všichni byli velmi vstřícní, snažili se nám pomoci v jakékoliv situaci, byli velmi příjemní a milí. Opravdu můžeme říci, že tato nemocnice patří ke špičce v
rehabilitační péči. Úžasný je přístup všech lidí, kteří se na tomto procesu "uzdravení" pohybují. Děkujeme všem za péči a budeme rádi, když se budeme moci za čas na rehabilitaci vrátit.

manželé J. M. a E. H.

 

15. 03. 2022

 

21. 02. 2022

Dobrý den, vzhledem ke své právě čerstvé mimořádné zkušenosti s pobytem v rehabilitační nemocnici v Berouně bych vám ráda poděkovala a ocenila vaše aktivity ve zdravotnických službách. Do Berouna jsem přišla po osteotomii kolene a pravdou je, že mi byl Beroun doporučen jako jeden z nejlepších v České republice. Měla jsem tedy velká očekávání, která reálná zkušenost zcela předčila. Ráda bych ocenila nejen moderní prostředí a technologie využívané pro rehabilitace, na kterých se nešetří, ale i naprosto profesionální personál (s vysokou mírou odbornosti), který je schopen empatie a umí být trpělivý, umí naslouchat, ale také inspirovat a motivovat. Na své tři týdny pobytu nezapomenu a určitě se sem ještě v budoucnu vrátím.

Přeji vám mnoho dalších spokojených pacientů a další úspěšný rozvoj. S pozdravem, Mgr. et Ing. E. H.

 

31. 01. 2022

Vážení, 

dnes jsem byl na MR v berounské nemocnici. Bohužel mám klaustrofobii a i když jsem dříve absolvoval MR v Praze na Homolce, opět jsem se vyšetření velmi obával a počítal s tím, že jej třeba budu muset v průběhu přerušit a tak nedokončit. Od Vašich zaměstnankyň, pí Lucie Suché a Věry Olyšarové jsem byl s tak velkou profesionalitou a hlavně s nesmírně lidským přístupem instruován, že jsem poprvé MR prodělal bez jedinné psychické újmy. Kéž by ve zdravotnictví byli všichni takovýto. Moc a rád bych chtěl za jejich přístup poděkovat. Děkuji P. N. 

 

03. 01. 2022 

Vážená paní ředitelko,

před Štědrým dnem jsem se vrátil z kratšího rehabilitačního pobytu na lůžkovém oddělení (D1) vaší Rehabilitační nemocnice Beroun (RNB). Přestože jsem měl na RNB řadu výborných referencí, skutečnost překonala moje očekávání a za krátkou dobu jsem dosáhl výrazného zlepšení stavu. Přispěla k tomu organizace a řízení oddělení, vynikající přístrojové vybavení a zejména „kvalita“ personálu. Rozumím jí jednak vysokou odbornost lékařů a fyzioterapeutů a velmi lidský a vstřícný přístup celého personálu od lékařů, přes fyzioterapeuty, sestřičky až po pomocný personál. Vaším prostřednictvím bych rád poděkoval zejména paní primářce MUDr. Mileně Kolářové za řízení mé léčby a její doporučení, mojí ošetřující lékařce paní MUDr. Michaele Brabcové za její erudici a pečlivost, s níž každodenně promítala můj okamžitý stav do potřebných úprav rehabilitačního procesu, což mi umožnilo dosáhnout rychle výrazného zlepšení, panu fyzioterapeutovi Bc. Alešovi Nesvadbovi, který mě nejen „rozhýbal“ a doporučil mi řadu cviků, ale - podobně jako paní doktorka - mi doporučil i další postup po opuštění RNB. Z pomocného personálu pak paní paní Brainhofové za moje transporty. Sestřičky na oddělení byly velmi vstřícné. 

Děkuji a do nového roku vám osobně i všem vašim spolupracovníkům přeji pevné zdraví, spokojenost a úspěch v soukromí i v práci.

prof. ing. J. J. CSc.

 

16. 12. 2021

Vážená paní ředitelko, dovolte mi, abych touto cestou poděkoval za skvělou péči, které se mi v Rehabilitační  nemocnici  Beroun dostalo, při mém dvoutýdenním rehabilitačním pobytu po operaci páteře. Oceňuji naprosto profesionální přístup všech zaměstnanců, s nimiž jsem se zde setkal. Velmi lidský přístup, při kterém nemáte pocit, že  obtěžujete, ale  naopak, všichni se mi vždy snažili pomoci a hledali nejlepší řešení vzniklé situace. Podpora a povzbuzení je naprostou a samozřejmou součástí jejich práce...Ležel jsem na oddělení I2...proto moje poděkování směřuje především tam...Profesionální přístup ošetřující lékařky MUDr. Alice Novákové je příkladný a velice lidský. Také bych rád poděkoval paní primářce MUDr. Mileně Kolářové, za  péči a osobní přístup. Velké poděkování patří i kolektivu sester a pracovnic oddělení I2, ale i všem terapeutům, především pak Bc.Markétě Vašíčkové a také ostatním zaměstnancům. Pobyt v Rehabilitační nemocnici Beroun byl velmi příjemný,  ale hlavně účinný. Bylo mi pomoženo a návrat do běžného života se mi tímto  velmi urychlil. 

Vážená paní ředitelko, přeji celé nemocnici všechno nejlepší a věřím, že  si vysoký standard péče i přístupu k pacientům udrží i v budoucích letech. Požehnané vánoční svátky a šťastný nový rok 2022.

 S díky B. S., filmový maskér a malíř

 

15. 12. 2021

Važená paní ředitelko a kolektive Očkovacího centra v RNB, ráda bych poděkovala za skvělou spolupráci a velkou ochotu při očkování mé sousedky paní Rosenbaumové Marie r. 1948  a pana Flígla Jaromíra r. 1963. Zejména bych ráda vyzvedla velké nasazení sestřiček na recepci na očkovacím centru, které s námi velmi trpělivě absolvovaly celý proces zajištění termínu a i jejich dodatečné změny. I přes mou urputnost skvělá a rychlá  komunikace, ochota a velmi příjemná spolupráce. S velkým pozdravem a díky MUDr. F. L.

 

10. 12. 2021

Dobrý podvečer, dovoluji si Vás kontaktovat ohledně paní Dr. Jany Pikešové. Moc bych chtěla poděkovat za ochotu a pomoc paní doktorce a sestře které sloužili dne 9. 12. v 19.00. Přijela jsem v bolestech na interní oddělení s bolesti žeber velká ochota a vstřícnost. Moc vstřícnosti se momentálně od lékare nedostává vím, že je nelehká doba a jsou 200% pohotovosti a důvodem nejsem očkovaná na covid, ale dodržují vše, co se má, ale stává se že už je strach navštívit lékaře, když je Vám nejhůř . Paní doktorka byla opravdu lidská i sestra jsem ráda, že v nemocnici máte takové ošetřující lékaře a ochotné sestry a vím, že kdyby bylo nejhůř nemusím se bát navštívit Vaší nemocnici. Děkuji moc s pozdravem S. Preji Vám krásné svátky a přeji pevné nervy v tomto nelehkém období.

 

09. 12. 2021

Dobrý den, jsem , teď už bývalá pacientka Vašeho rehabilitačního zařízení v Berouně. Po operaci kyčelního kloubu ks na doporučení známého využila Vaše služby. Jsou na profesionální úrovni a jsem opravdu nadšená přístupem personálu k pacientům. Mohu zejména pochválit svoji ošetřovací lékařku MUDr. Horáčkovou, fyzioterapeuta p.Tíkala a nesmím zapomenout na míle sestřičky, sanitární pracovnice a kuchaře. Cítila jsem se velice příjemně a prosím o vyjádření pochvaly všem. Děkuji B. J.

 

07. 12. 2021

Dobrý den, dne 2. 12. 2012 jsem byl ve Vaší nemocnici operován MUDr. Hanusem, který mi provedl plastiku zkřížených vazů v L. Koleni. K operaci samotné se samozřejmě těžko mohu vyjádřit, neb jednak nejsem ortoped, jednak jsem ji celou prospal. Chtěl jsem ovšem poděkovat Vašemu personálu za následnou pooperační péči, která se mi i ve standartním režimu zdá býti nadstandartní.

Ovšem tento dopis píši zejména proto, abych vyzvedl konkrétního člena Vašeho týmu a to paní Pavlu Šturcovou. S uvedenou fyzioterapeutkou jsem se setkal již při předchozích operacích menisků u obou kolen a měl jsem na ni štěstí i při posledním provedeném zákroku. Při všech mých hospitalizacích mi byla hlavním zdrojem informací o provedeném zákroku a o následné rehabilitaci, kdy mi s vysokou mírou trpělivosti pomohla jednak s prvními pohyby, jednak mi řádně a srozumitelně vysvětlila smysl a provedení jednotlivých cviků. Krom operace samotné a i přes omezený čas který mi mohla věnovat, pro mě byla asi nejpřínosnější částí mé hospitalizace a tímto bych jí rád vyjádřil poděkování. Rozhodně bude, spolu s celým Vaším týmem, jedním z faktorů, které budu uvádět při doporučení Vašeho zdravotního zařízení.

S pozdravem a díky za péči, J. V.

 

03. 12. 2021

 

 

30. 11. 2021

Dobrý den, 24.11.2021 večer jsem byla na pohotovosti u vás v Berouns