Napsali jste nám

Do Rehabilitační nemocnice Beroun přicházejí maily a dopisy, v nichž pacienti, kteří zde byli hospitalizováni, někdy i jejich rodinní příslušníci či přátelé, vysoce kladně hodnotí profesionalitu, špičkové vybavení, vlídnost, lidský přístup, krásné, komfortní moderní prostředí nemocnice i jejího parku a mnohé další. Jsou pro všechny velkou odměnou. Rozhodli jsme se je zveřejňovat. Z velkého množství těch, které přišly v předchozích letech, jsme vybrali z každého roku několik těch nejhezčích

 

 

 

 

 

 

Hezké odpoledne,

velice ráda bych Vám ještě touto cestou poděkovala za péči, kterou jste mi věnovali během mého 3týdenního pobytu (2. 1. 2018 - 22. 1. 2018) v Rehabilitačním centru (Rehabilitační nemocnice Beroun).

Léčila jsem se u Vás s roztroušenou sklerózou. Byla jsem se vším moc spokojena, všichni mi ochotně pomáhali a poskytovali mi prvotřídní léčbu.

Jmenovitě bych chtěla hlavně poděkovat:

Bc. Janě Kubíkové - fyzioterapeut

Bc. Petře Fenclové - Ergoterapie

Haně Foltýnové - zdravotní sestře

a samozřejmě MUDr. Dianě Husové - mé ošetřující lékařce.

Všem patří můj velký dík. Budu moc ráda, pokud moje poděkování výše jmenovaným vyřídíte. Velice si vážím jejich přístupu. Snad ještě nikdy jsem se s tímto jednáním nesetkala.

Během pobytu u Vás se mi má nemoc zlepšila a budu se moc těšit na další léčbu u Vás!!! 

Nedám té mé ošklivé nemoci šanci :). Snad se na podzim uvidíme.

S přáním příjemného dne a vše dobré v nadcházejících dnech

 

Hana H.

 

 

 


 

 

 

Dobrý den, dovolte mi alespoň touto cestou poděkovat za skvělý
přístup a péči o mého otce Jiřího K., všem sestram,
lékařům a především panu primarovi.

Děkuji Tomáš K.

 

 

Vážená paní Lefnerová,
v uplynulém měsíci jsem absolvovala fyzioterapii, elektroléčbu a masáže ve vašem rehabilitačním centru a byla jsem nadšená!
Jednak z prostředí krásně a přívětivě zrekonstruované nemocnice a hlavně z přístupu lidí - vašich zaměstnanců. Zejména bych ráda poděkovala všem fyzioterapeutům za jejich velmi profesionální, individuální a empatický přístup, obzvlášť Barboře Veličkové a Štěpánu Čechákovi. Nejen že mi jejich doporučené cviky a rady pomáhají fyzicky, ale i jejich lidský přístup a snaha pomoci jsou velmi příjemné a v dnešním zdravotnickém systému bohužel zatím ještě ojedinělé ... 
 
Přeji vám mnoho úspěchů do další práce a spokojených a nejlépe i vyléčených pacientů!
 
S pozdravem
 
Barbora N.
Rudná

 

 

Vážená paní ředitelko,
dvakrát jsem se s odstupem 2 let podrobila zákroku v artroskopickem centru a vždy jsem byla velmi spokojena. Při druhém zákroku dne 8.9.2017 jsem zaznamenala pro mě velmi příjemné změny -kalhotky před operací, písemné instrukce na rehabilitaci - ty mě velmi pomohly a pomáhají dodnes, možná jsou to pro někoho maličkosti, ale je vidět, že přemýšlíte, jak pacientům pomoci i jinak než léky. Moc děkuji noční sestřičce, která se o mě starala snad jako o svoji maminku, ale i ostatní sestřičky i sanitář a lékaři jsou na jedničku. Ještě jednou velké díky.
Alena D.

 

 

Vážená paní ředitelko,
ráda bych touto cestou poděkovala za umístění syna Michaela D. v Rehabilitačním centru v RN Beroun i za odbornou pomoc a péči o syna.
 
V září loňského roku odletěl syn do Latinské Ameriky, dostal se do vysoké nadmořské výšky v Ekvádoru a při opakovaném výstupu do 5000 m n.m. v Peru dostal akutní vysokohorskou nemoc.
Počátkem listopadu byl repatriován do Prahy a hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. 
Následně po jeho propuštění z ÚVN jsem hledala navazující rehabilitační zařízení, kde by syn mohl být umístěn. V rámci postižení se nejvíce projevuje dysatrie, nedostatky v drobné motorice, chudý pohybový vzorec, celkově zpomalený. 
Syn je vystudovaný fyzioterapeut, je mu 25 let. Vystudoval FZV na Univerzitě Palackého v Olomouci, následně rok pracoval na rehabilitačním odd. v Nemocnici Hradec Králové.
 
Do té doby jsem netušila, že najít volné místo v rehabilitačním zařízení není vůbec jednoduché. 
 
Ráda bych tedy i touto cestou poděkovala především p. primáři MUDr. Ondřeji Horáčkovi, Ph.D. a vyzdvihla jeho ochotu umístit syna v Rehabilitačním centru a poděkovala i za rychlou reakci. Ačkoliv se jedná o mladého člověka, byl každý den důležitý. Již od 12.prosince 2017 se podařilo syna zařadit do rehabilitačního programu, jeho stav se v době pobytu velmi rychle zlepšoval. Díky patří rovněž ošetřujícímu lékaři MUDr. Jiřímu Staňovi a to za profesionální a citlivý přístup. Dále personálu, který syna vedl při rehabilitačních cvičeních (ergoterapie, fyzioterapie, skupinové cvičení v bazénu, klinická logopedie atd.) - v těchto případech již neznám všechny odborné pracovníky jmenovitě. 
 
Celkový dojem podporují i špičkově vybavená pracoviště a zařízení pokojů s vlastním sociálním zázemím.
Rovněž i přístup pracovníků jednotlivých pracovišť k pacientům, možnost vycházek v parku, přístup pracovníků na hlavní recepci atd. 
 
Ještě jednou děkuji za umožnění pobytu a za péči o syna a zároveň gratuluji k získání všech výše uvedených pracovníků nebo spolupracujících do kolektivu RN Beroun.
 
S pozdravem a přáním hezkého dne
Ing. Jana D.

 

 

Chci jen napsat, že jsem již podruhé byla na magnetické rezonanci, opět později večer a i podruhé byl personál usměvavý, slušný, příjemný...co víc napsat? Děkuji a jen tak dál.
Lenka B.

 

 

          Vážená paní ředitelko !
  Předejte prosím poděkování všem pracovníkům odd. Následné péče ve vaší nemocnici Beroun.
  Na tomto odd. se pacientům dostává opravdu skvělá péče od lékařů, sester, fyzioterapeutu i ostatního pomocného
  personálu.
  Pan primář Stoilov vede pracovníky odd. správnou cestou a podařilo se mu vytvořit skvělý tým.
  Na tomto odd.odvádí také záslužnou práci soc. pracovnice paní Eva Nguyanová která svou vlídností pomáhá   pacientům   v jejich  nelehké situaci.

  Přeji Vám a všem zaměstnancům krásný adventní čas !

  Díky !   E. N.

 

 

 

Dobrý den,
velice ráda bych touto cestou poděkovala za péči o moji maminku Jitku
Ripplovou na oddělení Interny v Berounské nemocnici ve dnech 31.10. až
9.11.2017.
Velice děkuji za vynikající péči a velkou důslednost při diagnostice
zdravotních obtíží, komplikovaných souběhem dvou problémů.
Přístup lékařů Interny, celkové vedení všech vyšetření a diagnostiky
zdravotních problémů a jejich rychlé řešení vedly k výraznému zlepšení
zdravotního stavu a odeznění části bolestí spojených s neprůchodným
žlučovodem. Další pečlivá diagnostika a vyšetření vedly k identifikaci
zánětu meziobratlové ploténky, rychlému zahájení cílené antibiotické
léčby a přesunu maminky na oddělení neurologie. Opravdu velice oceňuji
odbornost lékařů a pečlivé "rozšifrování" zdrojů bolestivých zdravotních
obtíží maminky.
Péče sestřiček a sanitářů interny při manipulaci s maminkou, která měla
opravdu velké bolesti, byla velmi citlivá, vstřícná a pozorná.
Také vyšetření na magnetické rezonanci, dne 8.11. proběhlo s velkou
ohleduplností k bolestem zad. Personál mamince velmi citlivě pomohl
uložit se a vypodložit tak, aby vyšetření zvládla.
Nejen fyzická pomoc, ale celkový zájem a komunikace personálu byla
vedena velmi ohleduplně a pozitivně, což se celkově odrazilo na výrazném
zlepšení zdravotního stavu a naladění maminky do optimistického modu.
Ještě jednou děkuji za skvělou odbornou a velmi kvalitní péči.

S přáním pěkného dne

Jitka M., dcera

 

 

 

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi touto cestou poděkovat a vyjádřit můj obdiv za služby, kterých se mi dostalo ve vaší nemocnici. Byl jsem jedním z těch, kteří dostali tu možnost a chodil jsem na rehabilitace a s tím spojené úkony. Nechci vše podrobně popisovat, ale můj obdiv patří naprosto dokonalé organizaci a prostředí, které je vytvářeno velmi ochotnými, slušnými a příjemnými lidmi. Znovu se člověk přesvědčuje o tom, že vše je o lidech a jejich schopnostech. Neznám jiné zdravotní zařízení (naštěstí je zase tak často nevyhledávám), kde by to takto perfektně fungovalo. Kdybych měl tu možnost a mohl jim poradit, tak by se k vám měli chodit učit. Jsem přesvědčen o tom, že tento stav je výsledek kvalitního a profesionálního přístupu vedení nemocnice. 
Paní ředitelko, nepoznamenal jsem si jména všech pracovníků (oni by si to skutečně zasloužili všichni od recepce až po lékaře), ale když dovolíte chtěl bych jmenovitě poděkovat rehabilitační pracovnici Bc. Nové a zvláště paní MUDr. Vejrové za její osobní lidský a profesionální přístup. Pokud jste to dočetla až sem, tak jste mi udělala radost. Přeji Vám jen to dobré a ať se Vám daří. 
S pozdravem Jindřich K.

 

 

 18.10.2017

Dobry den pani reditelko,
je noc a moje pani klidne spi na luzku vedle mne.
Jsme v Chanii na Krete v nemocnici. Vydali jsme se na milovany ostrov 28.9.2017. V pondeli 2.10. postihla mou zenu mozkova prihoda.Od te doby jsme jiz 16.den v nemocnici. Ziju tady s ni, spal jsem u jejiho luzka na zemi (ted uz 4. noc na posteli), peru, zajistuji rehabilitaci, kreslime si, piseme pismenka a cislice, uz se umi podepsat,... Tak to tady v Recku chodi,rodina se stara o sveho nemocneho po strance socialni, nemocnice dava odbornou peci. Prevoz domu se resi jiz takovou dobu, protoze pani ma zuzenou krcni tepnnu a tak transport do vlasti neni jednoduchy. Moje Jindra je velka bojovnice jiz jsme vse rozhybali, bohuzel mluveni nam nejde, resp. tezce a pomalu. Jsem z toho zoufaly,konzultoval jsem svoje pokusy po telefonu s logopedem, ale potrebuji, ma pani potrebuje odbornou peci. Proto se obracim s prosbou nas Vas pani reditelko. Po prevozu bude pani nejakou dobu na cevni chirurgii v UVN ve Stresovicich. Pak bych si moc pral aby byla prijata na rehabilitaci k vam do Berouna. Prosim !

Miloslav P. a Jindra
Chania, Kreta.

 

7.11.2017

Dobrý den do Berouna!
Moje paní je u vás v péči, viditelně pookřála a zlepšuje se.
Mám velkou radost a moc vám všem děkuji!!!
Váš vděčný,
Pašek Miloslav, manžel.

Jste skvělí!!! :-)

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

velice ráda bych poděkovala za příkladnou péči, jaké se mi dnes dostalo na chirurgické ambulanci Rehabilitační nemocnice v Berouně. Děkuji za profesionalitu, laskavost a starostlivost MUDr. Pavlu Sedláčkovi a jeho pracovnímu týmu... usměvavým a obětavým sestřičkám. Dnes naplnili můj den sluncem a přesvědčením, že úsměv a vstřícnost léčí.

S přátelským pozdravem  Mgr. Ilona K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý večer, pane primáři,

 

Slíbil jsem hodnocení na konci svého pobytu a zde tedy je.

To, co jsem psal před týdnem, nechci opakovat, ale pokud bych měl, tedy superlativy pořád přetrvávají. Vše bylo naprosto úžasné. Ale chtěl jste i nějaké jmenovité vyjádření, takže:

·         Fyzioterapeuti paní Mgr. Ladislava Kvapilová a především pan Jiří Vítek, ten je fakt úžasný

·         Celá posádka oddělení Elektro, tam především slečna Eliška příjmení bohužel neznámL.

·         Oddělení masáže parafin; Klára Moutelíková a pan Oestereicher.

·         Sestřičky na 3. Patře; všechny moc milé usměvavé a ochotné.

·         Pomocné sestry; některé snad poněkud „ústnaté“, ale v mezích normy.

A teď snad jen pár spíše technických poznámek; možná by nebylo špatné, kdyby pacientům někdo vysvětlil břišní dýchání. Možná je to pitomost, ale sám jsem od první chvíle dost bojoval s tím pochopit, jaký je rozdíl mezi normálním a tímto dýcháním.

A úplně na závěr opravdové technikálie; v pokoji, kde jsem byl, nefungovalo topení, ani klimatizace.

U zlatého výtahu ve třetím a prvním patře moc nefungují tlačítka přivolání výtahu na chodbě a speciálně starší handicapovaní pacienti (o berlích na křeslech) mohou mít problém.

Ale na samý závěr; opravdu pro mne úžasná zkušenost s rehabilitační nemocnicí v Berouně, prostředí i léčebný program skvělé.

Mockrát děkuji ještě jednou za vše.

Ať se Vám vše daří.

Zdravím.

Petr V.

 

 

 

Dobrý den,

dovolte mi prosím, abych poděkovala celému týmu Artroskopického centra -  týmu na operačním sále. Omlouvám se, nezvládla jsem si zapamatovat konkrétní jména (kromě svého operatéra - MUDr. E. Šťastného), proto děkuji všem. Před zákrokem jsem měla velký strach, ale díky milé atmosféře na sále, kterou "způsobil" celý tým, má obava ustupovala až do usnutí. A následná péče na Oddělní jednodenní péče byla mimořádná, s takovou se pacient málokde setkává.  Artroskopickou operaci kolena jsem podstoupila 6.září t.r.

A další poděkování patří Rehabilitačnímu centru, konkrétně týmu na oddělení I2. A také nesmím zapomenout  na jídlo, které vůbec nepřipomínalo špitální stravu.

Přeji vám všem mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

S pozdravem

Iva P.

 

 

 

Dobrý den paní ředitelko,

ráda bych poděkovala Adéle Čížkové, vaší nutriční terapeutce, která se účastnila v sobotu 26. srpna Dnů zdraví v Hořovicích. Přivezla výbornou ochutnávku zdravého vaření, pomáhala nám na stanovišti ohledně zdravého životního stylu a měření BMI, konzultovala s návštěvníky.

Moc díky za její pomoc a spolupráci.

Hezký den

K. Vicková

 

 

 

Dobrý den,

tento týden jsem strávil pět dní na druhém patře Rehabilitačního centra RNB. Letos jsem toho musel absolvovat více. V lednu robotická operace Na Homolce, V červnu TEP v Motole. Vždy v nadstandardu. Mohu tedy srovnávat. A právě proto chci ocenit přístup, profesionalitu a jednání všech lidí na druhém patře Rehabilitačního centra. Bylo to perfektní.

Díky

Ing. Vladimír M.

 

 

Vážený pane primáři.

Po TEP kyčle v Hořovicích jsem 18.7.2017 nastoupil do rehabilitačního centra RN Beroun.

Po dva týdny se o mne starali pracovníci Vašeho týmu a s jejich prací jsem byl velice spokojen.

Vystupování a vstřícnost zdravotních sester i sanitárek mi v době rekonvalescence vytvářely příjemnou atmosféru.

Především bych však chtěl vyzdvihnout profesionální a citlivý přístup mojí ošetřující lékařky MUDr. Chrisy Tavandžisové.

Její empatie, vlídné slovo  a předepsané léčebné procedury mi pomohly v krátké době efektivně překonat pooperační potíže.

Za příkladnou rovněž považuji péči fyzioterapeuta Bc. Michala Přibyla o moji „tělesnou schránku“.

Během procedur si vždy našel čas a správná slova k vysvětlení možných příčin mých potíží a doporučil vhodná cvičení.

 

Srdečně děkuji.

S přátelským pozdravem

Ing.Miloslav P.

 

 

 

 

 

Dobrý den, byla jsem s dcerou u vás na vyšetření u MUDr. Hany Cmíralové. Ráda bych touto cestou paní doktorce poděkovala za profesionální přístup, citlivé a zároveň vysoce odborné vyšetření. Následující rehabilitace probíhá na stejně vysoké úrovni ve velmi pěkném prostředí.
Děkuji

M.B.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praha 4.7.2017

 

  Věc:  poděkování

 

  Dne 1.7.2017 jsem navštívila za účelem vyšetření na MR Vaší nemocnici. Byla jsem zde poprvé a tak i jen příjezd k nemocnici byl velkým překvapením. A to nejen umístěním a polohou připomínající nějaký rekreační nebo lázeňský areál, ale i stavem jednotlivých objektů viděných při příjezdu a i prováděnou sadovou úpravou před objektem „C“. Víc jsem neviděla, ale i to málo stačilo k tomu, abych viděla tu velkou snahu věnovanou údržbě a rozvoji areálu. Dále bych touto cestou chtěla poděkovat personálu na pracovišti MR, za jejich milý a vstřícný přístup před a i v průběhu vyšetření. Vím dobře co zde píši. V předchozích dnech a týdnech jsem s neutuchající bolestí bederní páteře a nefungujícími nohami absolvovala mnoho opakujících se vyšetření na odděleních jedné z pražských nemocnic, kam spádově patřím. Přístup službu konajících sester by šel, ale co se týká chování a přístupu ošetřujících lékařů k trpícímu pacientovi, tak to se prostě ani nedá popsat. Tomu by nikdo snad ani neuvěřil. Naprostý nezájem jakkoliv pomoci, styl neotravujte, vždyť vám nic není, patříte na jiné oddělení a tak jsem během pár hodin absolvovala vyšetření na třech odděleních (neurologie;interna; ortopedie ) a to ve třech objektech vzdálených poměrně daleko od sebe. Toto kolečko se během třech týdnů úporných bolestí ještě několikráte opakovalo s tím, že je vše v pořádku.

  A teď tady u Vás, prostě něco neskutečného, úplně jiný přístup, milé a vstřícné jednání, zájem pomoci. Pokud je tomu u vás tak i na jiných odděleních, tak to mají pacienti štěstí. Vím od sousedky, která byla u vás na  intenzivní rehabilitaci, to, že si Vámi poskytované služby nemůže vynachválit a také se zmiňuje o milém, vstřícném jednání personálu, o perfektním přístupu lékařů, sester, prostě všech se kterými byla kontaktována. Kéž by takový přístup byl všude.

Ještě jednou Vám a hlavně personálu na MR touto cestou děkuji.

 Děkuji, děkuji

(nyní čekám na návrat lékaře-neurologa z dovolené a že na základě výsledků vyšetření na MR se konečně zjistí, co mi je. Zatím mám veliké bolesti a už téměř nemohu chodit. Ten týden snad ještě vydržím a pak snad přijde nějaké to řešení co s tím)

  Č. Dana

 

 

Dobrý den pani ředitelko,

dnes jsem ukončila svůj 14denni pobyt na Vašem rehabilitačním oddělení E2 (pokoj 2.20) a ráda bych touto cestou poděkovala za veškerou péči, která mě byla poskytnuta.

Velmi dobře na mě působil přístup ochotného, vstřícneho a milého ošetřujicího personálu ke všem pacientům, což nebýva tak samozřejmé. Myslím, že jde o skvělou týmovou práci na oddělení a vůbec z celého pobytu mám přijemný dojem.

Zvláště bych chtěla poděkovat Mudr. Kateřine Polišenské a Bc. Kristýně Holé.

S pozdravem

Jaroslava L., Praha

 

 

 

Dobrý den,
myslím, že bychom my pacienti měli psát nejen připomínky, ale i pochvaly.
Ráda bych proto touto cestou poděkovala sestřičkám Artroskopického centra - odd. jednodenní péče, kde jsem byla hospitalizována 1.června t.r.
Poděkovat a pochválit je za jejich profesionální kvality a hlavně za lidský a empatický přístup ke mně, jako k pacientovi. Úžasné byly sestřičky na denní službě i sestřička na noční službě. Poděkování patří i pomocnému personálu.
Děkuji mnohokrát a přeji celému oddělení klid k jejich práci a hodně spokojených pacientů.
Milena H., Praha 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko , strávil jsem u vás na RC 2 patře v pokoji č.36 tři týdny v uplné spokojenosti a dovolte abych touto cestou vyjádřil úctu a obdiv všem kdo o moje zdraví v čele s paní Dr.Falisovou pečovali, počínaje úžasným přístupem všech sester na tomto oddělení i vysokou profesionalitou fyzioterapeutů a krásným přístupem personálu na všech procedůrách . Moje spokojenost jde do té míry , že namísto doporučeného lázeňského pobytu, rád navštívím ještě jednou v měsíci září pohostinnost vaší rehabilitační nemocnice a určitě vás rád doporučím dalším blízkým lidem.

s úctou Jindřich K.

 

 

Vážená paní ředitelko!
Moc Vám a celému vedení nemocnice přeji pochvalné hodnocení práce lékařů,sester, fyzioterapů a pomocného personálu na jednotlivých odd. ale v nemocnici pracují také civilní zaměstnanci, kteří vykonávají svoji práci zodpovědně.
Mezi ně patří skvělá paní pokladí Naďa Vinčálková , která ve své kanceláři rozdává nejen dobrou náladu , vstřícnost, i radu s vyplněním formuláře. Prostě svoji profesionalitu uplatňuje na správném místě a pomáhá vytvářet image berounské nemocnice. Právem jí patří velký dík!
Přeji vám všem co nejvíce takových pracovníků !

Se srdečným pozdravem

E.N.

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko !


Přijměte prosím poděkování za vzornou péči o pí Helenu H., které se jí dostalo na odd. následné péče
v Rehabilitační nemocnici Beroun.
Vřelé díky patří nejen panu prímáři za vzorné vedení odd., ale všem lékařům, fyzioterapeutum, sestrám i pomocnému personálu, neboť práce s pacientem na tomto odd. není vůbec lehká.
Velké díky si zaslouží úžasná soc. pracovnice pí Eva Nguyenová, která svou vlídností a ochotou pomáhá pacientům překonávat nelehkou situaci do které se dostali, což je pro ně nesmírně důležité!

Přeji Vám jen takové skvělé pracovníky a budete mít jen spokojené pacienty !

Srdečně zdraví a hezké dny přeje Eva N.

 

 

 

Dobrý den,

ve dnech 24.4./11.5.2017 jsem absolvovala rehabilitaci po operaci kyčle ve Vašem zařízení.Chtěla bych touto cestou poděkovat za vysokou profesionalitu a empatický přístup všech pracovníků,kteří se na mé rehabilitaci podíleli.

Praha,12.5.2017

S pozdravem Hana S.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko

moje dcera musela prodělat magnetickou rezonanci z důvodu nálezu (na CT)  v oblasti mozku. Z pochopitelných důvodů jsme na vyšetření velmi spěchali a hledali jsme nejkratší možný termín. V Praze, kde bydlíme, jsem navštívil různá pracoviště MR, vždy však s výsledkem, že objednat se lze na termín cca za dva měsíce, což pro nás nebylo akceptovatelné. Na doporučení od neuroložky jsem zavolal i do Vaší nemocnice – a zázrak: mohli jsme přijít hned druhý den! (Voláno 24. 4. 2017, termín 25. 4. 2017, na jméno Michaela K.)

S návštěvou u Vás jsme byli naprosto spokojeni, vše proběhlo úžasně, přístup personálu byl perfektní, čekání prakticky žádné. Vše dokonalé, tak jak by si člověk představoval vždy. Navíc: nemocnice, o které jsme do této doby vůbec nevěděli, je jedním slovem nádherná! Jak jsem se zmínil, jsme z Prahy, pokud ale někdo z naší rodiny bude mít někdy nějaký zdravotní problém, který by se dal řešit u Vás, nebudeme řešit vzdálenost do Berouna a rádi využijeme Vašich služeb.

Ještě jednou velice děkuji za rychlost objednání (i to je samozřejmě důležité, pokud jde o něčí zdraví – nečekat v nejistotě na to, co Vám vlastně je!), prostě za všechno.

V mých očích a na základě mé zkušenosti jste nemocnice, jak má být, přeji, ať Vám to vydrží i nadále.

S pozdravem

Ing. Libor K.

 

 

Dobrý den, léčila jsem se od 15.4. do 19.4.2017 ve vaší nemocnici na internim oddělení. V péči mě měl MUDr.Janoušek a MUDr.Ondřej Hojka a tímto jim chci poděkovat za kvalitní péči a lidskost moc děkuji.

J.W. Beroun

 

Co nejsrdečněji děkuji artroskopickému centru za operaci a rehabilitačnímu centru za skvělou péči, kterou jsem u Vás dostala.

A.G.

 

 

Vážený pane primáři,
dovolte, abych touto cestou poděkoval Vám i celému kolektivu za
příkladnou péči, kterou jsem zažil při pobytu ve Vašem zařízení. Pokud
mohu posoudit, byla odborná péče (včetně ošetřovatelské) mimořádně
kvalitní, s žádnou neochotou (apod.) jsem se nesetkal, vše se odehrávalo
ve vstřícné a povzbudivé atmosféře. Rád budu Rehabilitační nemocnici
Beroun doporučovat.
Ještě jednou děkuji a přeji vše dobré.
Prof. PhDr. Jan V.

 

 

Vážená pani ředitelko

dovolte mi,abych Vám tímto jménem svým, i celé naší rodiny,poděkoval za hospitalizaci na odd.následné péče.Na tomto oddělení byl v měsíci březnu a částečně i dubnu 2017 hospitalizován můj otec Jiří K.

Díky MUDr.Stilovi,CSc a jeho skvělému týmu,máme našeho tátu opět doma, a to v báječné kondici.

V běžném živote si mnozí z nás neuvědomujeme,jak těžká je práce lékařů, sestriček, rehabolitačních pracovníků a ostatního nemocničního personálu.

Velmi si vážime Vaši práce.

Moc děkujeme za vzornou a obětavou péči

S přáním příjemného dne Pavel K.

 

 

Dobrý den, 

dovolte mi poděkovat Vaší nemocnici za péči a ochotu Vašeho personálu ve Vašem oddělení jednodenní péče Artroskopického centra. V pondělí 10.4.2017 jsem prodělal na Vašem oddělení artroskopický zákrok v koleni. Byl jsem velmi příjemně překvapen příjemným prostředím Vaší nemocnice a velkou ochotou a laskavostí zdravotního personálu na tomto oddělení. 
Ještě jednou děkuji a přeji at´se Vám velmi dobře daří. 
S pozdravem pan S.

 


Vážená paní ředitelko,
chtěla bych Vám velmi poděkovat za špičkovou péči lékařů (především pana doktora Mudr.Freje, který mě operoval) a také sestřiček, které o mě s velkou trpělivostí pečovaly. Dojela jsem k vám, až ze Svobody nad Úpou (cca170km) a to jen z toho důvodu, že jsem slyšela na vaší kliniku jen samou chválu, ale především proto, že my tady v Trutnově nemáme tak úžasný personál jako máte vy. Není to samozřejmostí a máte být na co hrdá, protože výběr zaměstnanců je velmi náročný a je vidět, že Vás tato práce baví, záleží Vám na ní a zároveň si držíte vysokou "laťku", aby byl spokojený každý klient. Máte být na co hrdá :-)

S úctou a pozdravem Petra T.

 

 

Vážená paní ředitelko,

píšu Vám na přání mojí babičky, paní Věry Š.

Byla u Vás již 2x na rehabilitačním pobytu a byla absolutně spokojena se všemi procedurami, zázemím, ale nejvíce s profesionálním a velmi milým přístupem celého personálu (ošetřujících lékařů, sestřiček, zkrátka všech, kdo při pobytu o babičku pečoval).

Moc si přála, aby se k Vám její poděkování dostalo a zároveň i k ostatním lidem, kteří se k Vám do nemocnice chystají. Aby se nebáli a věděli, že tam o ně bude skvěle postaráno.

Jěště jednou tedy děkujeme a přejeme co nejvíce spokojených pacientů.

Lucie K., Beroun

V Berouně dne 13.4.2017

 

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych Vaším prostřednictvím poděkovat MUDr.M.Tiché,která byla mojí ošetřující lékařkou
ve vašem rehabilitačním zařízení od 27.3.2017 do 9.4.2017.
Její péče byla stoprocentní a jsem ji za to velice vděčná

Luka pod Medníkem 10.4,2017

S pozdravem   prof. Viera T.

 

 

 Dobrý den,včera jsem vyzvedávala manžela ve Vaší nemocnici,byli jsme oba překvapeni,jak může zdravotnické zařízení vypadat a příjemně působit i vzhledem na stresované klienty.Chtěla jsem poděkovat i za příjemný,milý přístup zaměstnanců již od vrátnice až po setřičky na pooperačním odd.jednodenní ortopedii.Manžel byl velice spokojen s péčí. V.P

 

 

Vážená paní ředitelko,

ráda bych poděkovala za úžasnou péči které se dostalo paní Heleně Hosmanové ( 82 roku ) na Rehabilitačním odd. vaší nemocnice, které je vzorně vedeno panem primářem MUDr. Horáčkem !
Ochota a vlídnost paní sekretářky Lady Mullerové je třeba náležitě ocenit,neboť  je to první setkání s pacientem.
Velké díky patří všem lékařům,  fyzioterapeutum,sestrám i pomocnému personálu. Není opravdu  lehké pracovat s rozbolavělým pacientem.
Nejvíce překvapil svým profesionálním přístupem skvělý , ošetřující lékař MUDr. Adam Bouše, který je velkým vzorem všem mladým lékařům !

Važte si prosím takovýchto pracovníků, jejich práce vytváří image celé Rehabilitační nemocnice Beroun !

Přeji Vám hodně zdaru a jenom spokojené pacienty !

Eva N.
                                                  

 

Dobry den.chtela jsem timto zpusebem podekovat celému oddeleni E3 zejména p,Martince Jonakove za uzasnou peci o nas pacienty ,na oddeleni jsem byla hospitalizovana od 7.3.2017.

Vam vsem patri jedno velke diky za vasi ochotu,peci, Vas usmev proste jste holky uzasny .

Dekuji a preji Vam dalších takových spokojenych pacientu jako jsem byla ja s pranim hezkého dne P.Monika -pokoj 3.11.

 

 

Dobrý den,
minulý čtvrtek jsem u Vás podstoupila artroskopii a chtěla bych
touto cestou pochválit personál na oddělení, byl naprosto
báječný, milý, nic není problém...Zárověň chci poděkovat
sálovému personálu a anesteziologovi - tomu člověk nemá šanci po
operaci poděkovat a je velmi důležitou osobou,která nebývá při
operacích vidět :-). Proto prosím touto cestou o poděkování panu
doktorovi.
Přeji mnoho spokojených pacientů.

pani L.J.

 

 

Dobrý den,
14.2. 2017 jsem byl ve vaší nemocnici operován MUDr. Kopečným (bakerova pseudocysta v koleni). Poprvé jsem zde byl již před dvěma lety. Vždy jsem se zde setkal s velmi příjemým vystupováním, a to nejen sester či ošetřovatelek, ale i lékařů. Je uklidňující a velmi příjemné, když se anestezioložka představí a řekne něco o účelu anestézie, lékaři podají ruku...
Ještě jednou děkuji za péči i srozumitelné a trpělivé vysvětlování:-)
Přeji vše dobré.

Mgr. L.V.

 

Vážená paní ředitelko ,
Ráda bych touto  formou poděkovala týmu doc. Mudr Karla Sochora Csc . za záchranu života a za velmi lidský přístup a péči interního oddělení B  a interního oddělení JIP . Je to báječný tým lidí , kteří jsou na vysoké profesionální úrovni ,ale i po lidské stránce , která je pro nás pacienty velmi důležitá . Moje poděkování patří nejen týmu lékařů , ale i zdravotních sester i ostatního pomocného personálu . Myslím si , že jen málem kdo dokáže opravdu ocenit jejich náročnou práci . Já si to plně uvědomuji a vážím si toho, co pro mě dělali . Chtěla bych za všechno z celého svého srdce poděkovat a prosím , vyřiďte ji můj dík .
 
 
V Králově Dvoře 29.1.2017                                                                S pozdravem a přáním hodně štěstí
                                                                                                               Pavlína S.( vděčná pacientka)

 

 

Vážená Paní ředitelko,

s ohledem na můj věk a zravotní stav využívám jako pacient vaše zdravotní zařízení .Byl jsem u Vás i několikrát zdárně hospitalizován.Setkal jsem se na jednotlivých pracovištích jenom s ochotou a pomocí.Obvzláště na interním oddělení pod vedením Primáře Dc.Mudr.Sochora a jeho mladého lékařského kolektivu, ale i u závodních lékařek, kam pravidelně docházím.Jsem postižený,vlasním průkaz ZTP proto obzvláště takový to přístup vašich zaměstnanců dokáži ocenit.Proto jsem se rozhodl Vás o všem informovat a poděkovat Vám že máte tu čest řídit takovýto kolektiv.Jen aby Vám to vydrželo i nadále! Přeji Vám hezké prožití Vánočních svátků a hodně zdraví.


J.P.,Koněprusy 83

 

 

 

 

Dobrý den,

Dovolte mi prosím upřímně poděkovat za vysoce profesionální přístup, odbornou pomoc a rychlé řešení závažné kardiální komplikace zdravotního stavu a ochotu ze stran zdravotního personálu Vašeho oddělení.

Můj 67 letý manžel Josef M., byl po nekontrolovatelném pádu s krvácejícím poraněnín čela a rtu převezen záchrannou službou ve čtvrtek 3.11.2016 v podvečer na Vaše oddělení.

V červnu letošního roku mu byla v nemocnici Na Homolce provedena náhrada aortální chlopně a plastika mitrální chlopně, CryoMAZE a amputace ouška levé síně.

Co asi v tom rozrušení prožíval si umíme všichni představit, proto při příjmu nedokázal o svém zdravotním stavu ani seznamu léků, které užívá, paní doktorku informovat.

Ale s lidským přístupem, vlídností a skvělou obětavou ochotou a péčí pana primáře doc. MUDr. Karla Sochora, CSc.,  MUDr. Pazderové a MUDr. Poláškové (omlouvám se, jestli jména komolím) jeho ošetření, vyšetření i rozhodnutí o dalším postupu bylo rychlé a operativní.

Hned večer po chirurgickém ošetření a RTG vyšetření v Berouně byl převezen na CT vyšetření hlavy do Nemocnice Hořovice a po návratu zpět bylo rozhodnuto: nutná implantace kardiostimulátoru. Jak mi sám později doma říkal, hned v noci konzultoval pan primář jeho zdravotní stav s kolegy z kardia v Nemocnici Na Homolce.

Ale proč to vše píšu? Měl u sebe sice mobilní telefon, ale vybitý a kontakt na rodinu neznal. A jaká byla radost paní doktorky, když se mi podařilo se s ní telefonicky spojit! Nadiktovala jsem jí seznam léků, které manžel užívá i tak laicky popsat jeho zdravotní stav. A  sama se nabídla, že mi bude o zdravotním stavu manžela i v noci telefonicky informovat.

A opravdu mi ještě po půlnoci paní doktorka telefonovala po návratu manžela z Hořovické nemocnice, že CT vyšetření je v pořádku. Domluvily jsme se, že ráno dodám na Vaše oddělení propouštěcí zprávy manžela z kardiochirurgie Nemocnice Na Homolce.

Ale paní doktorka byla rychlejší. Brzo ráno mi sama opět telefonovala, že manžel je indikován k implantaci kardiostimulátoru a převážen do Nemocnice Na Homolce.

Proto bych chtěla touto cestou poděkovat  personálu Vašeho oddělní za to, že děláte nejen svoji profesionální práci, ale přidáváte k ní i lidský přístup a pochopení pro potřebu druhých.

Službu té noci konajícím lékařům, kteří se věnovali pacientovi nad rámec svých běžných pracovních povinností, jejich ochoty, náročné práce a nadstandardních služeb si velmi vážím, jejich trpělivosti, vstřícného a laskavého lidského přístupu.

Nyní je manžel v pohodě, cítí se mnohem lépe a už se nemusíme obávat dalšího pádu (ten 3.11.2016 nebyl první).

Děkuji

Za rodinu Marie M. manželka

 

 

 

Dobrý den,
 
V pátek 11.11. jsem navštívil pana MUDr. Zdeňka Kopečného s bolavým ramenem.
 
Za poslední rok, kdy se trápím a navštívil jsem několik věhlasných lékařů mně pan Kopečný překvapil svým přístupem, uměním projít si řádně předešlé záznamy, doplnit vše vlastním vyšetřením, vysvětlit i pro lajka jako je většina nás pacientů co je příčinou bolesti a jak ji řešit.
 
Objednal jsem se na artroskopický zásah 29.11.2016 a věřím mu, že mi pomůže se opět dostat do formy a budu moci hýbat končetinou bez toho, abych bral prášky proti bolesti.
 
Prosím Vás o předání tohoto emailu a ještě jednou mu pěkně děkuji.
 
J.L.
Novosedly 17
Kájov

 

 

Nevím komu a kam přesně, ale chci touto cestou vyslovit poděkování a pochvalu za vstřícné a rychlé vyřízení mé žádosti o nahlédnutí do zdravotní dokumentace. Po vyplnění žádosti a uhrazení poplatku mi byl ihned doručen požadovaný operační protokol. Nejenže jsem podstoupil zákrok s jehož průběhem a výsledkem jsem maximálně spokojen a po dobu mého, naštěstí krátkého, pobytu ve vaší nemocnici mi byla věnována perfektní péče, ale i následná nutná administrativa byla perfektně vyřízena. Takto si představuji správnou funkčnost zdravotního zařízení. Moc děkuji veškerému personálu RNB za lidskost a profesionalitu.

S úctou
B.S.

 

 

 

Vážená paní ředitelko,
dovolte, abych v  návaznosti na podstoupení operace (dne 11. 10. 2016) a následné hospitalizace (ve dnech 12. 10. - 16. 10. 2016) ve Vámi vedené Rehabilitační nemocnici Beroun tímto pojmenoval svou mimořádně příjemnou zkušenost a spokojenost nejen s důstojným a kvalitním zázemím, ale především s vynikající prací zaměstnanců nemocnice. A to jak operačního týmu pod taktovkou doc. Havlase, tak i týmu sester a rehabilitačních pracovníků.
Setkání s nimi mi bylo velikým potešením  (byť současně doufám, že podobný typ návštěv již nebudu muset absolvovat).
S velikým poděkováním a pozdravením
J.K.

 Dobrý den,

chtěl bych tímto způsobem vyjádřit mé nadšení a spokojenost s
přístupem k pacientům ve Vaší nemocnici, zejména s
profesionálním a vřelým přístupem MUDr. Kolářové z interního
oddělení.
S mojí babičkou Olgou Č., jsme jeli do Berounské nemocnice
19. září na kardiologickou kontrolu. Její zdravotní stav se ale
během čekání na kontrolu tak změnil, že musela urychleně na
příjmovou ambulanci (budova C). Následně prošla řadou vyšetření
a nakonec v nemocnici musela i zůstat.

Moc mile mě proto překvapilo, že veškerý personál byl moc ochotný
a trpělivý. Největší dojem ve mně zanechala již zmiňovaná MUDr.
Kolářová, která měla mojí babičku v příjmové ambulanci na
starosti. Paní doktorka se o babičku celou dobu pečlivě starala a
ochotně odpovídala na všechny její dotazy.
Bylo až obdivuhodné, jak s ní dokáže komunikovat, sám vím, že
je to s babičkou občas v jejím věku velice těžké. Navíc měla
paní doktorka neustále pozitivní přístup, což se dnes už mnohdy
nevidí.

Ještě jednou moc děkuji za lidský přístup k pacientům od celého
personálu nemocnice.

S pozdravem

Roman Č.

V Praze, dne 5.10.2016

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

chtěl bych tímto ještě jednou poděkovat zaměstnancům Oddělení jednodenní péče Nemocnice v Berouně za jejich profesionální a lidský přístup. Vím, že jejich práce není lehká, přesto vládla na celém oddělení pohodová atmosféra.

Na vždy usměvavé a ochotné sestřičky, operující lékaře, milý sálový personál i pracovnice starající se o čistotu budu dlouho s úctou vzpomínat.

S pozdravem  Karel M.

 

 

 

Vážení,

dovolte mi vám poděkovat za skvělý lékařský přístup a urgentní předoperační vyšetření k plánovanému výkonu, které mi bylo poskytnuto ve Vašem zdravotnickém zařízení dne 17. srpna 2016 na Ortopedickém oddělení.


Vzhledem k negativním výsledkům předoperačního vyšetření jsem musela plánovaný operativní zákrok odložit, přesto vám náleží velké poděkování.

Předem děkuji za brzké vyřízení.

Těším se na brzké opětovné shledání.

S pozdravem Hana W.

 

 


 

Dobrý den, touto cestou chci poděkovat za péči o našeho dědečka p. Josefa Merhauta nar. 1926, který byl u Vás na JIPce hospitalizován od 1.-5.července 2016, kdy zemřel. Děkuji za péči a milý přístup sestřiček z JIPu při jeho odcházení.. . Za celou rodinu děkuji..

 

 


 

Vážený pane primáři Horáčku,

byla jsem ve vaší rehab.nemocnici hospitalizovaná od 12.7 do 1.8.2016.

Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za velmi profesionální a laskavý přístup .

V péči mě měla paní doktorka Falisová,neuvěřitelná lékařka,do Vaší nemocice jsem přijela jako zlomený člověk,který se nedokázal smířit tak jednoduše se svým stavem po operaci bederní páteře. Paní doktorka vždy vysvětlila,pomohla a opravdu zařídila co mohla,abych se cítila dobře. Na fyzioterapii jsem vystřídala vice fyzioterapeutů,byla doba dovolených,ale velké poděkování patří Janě Neumannové,uvolnila za první týden co se dalo,opravdu udělala neuvěřitelný kus práce na mém těle.! Vím,že dýchání je základ,ale ona se opravdu poprala svou silou s mými svaly,aby povolily a já začala cítit své tělo jako své,její cvičení bylo opravdu plnohodnotné!. V tělocvičně Miroslav Brůža,jeho hodiny byly super,a hned jsem věděla jak mě udělaly dobře právě tyto hodiny,všechny nás prošel ukázal ,povzbudil. Pane primáři vy sám víte,že máte nemocnici plnou skvělých spolupracovníků a já Vám moc děkuji,že tomu tak je . Po pobytu u Vás se cítím mnohem lépe než jsem přijela jak fyzicky ,tak na duši léčíte i přístupem k člověku a to je moc důležité, jsem i po HŽT ,každý den mě 2x někdo na vodoléčbě a bazénu nandaval punčochu s úsměvem a bez problémů.

Na závěr ještě jednou děkuji,

nikdo mě v Praze neinformoval,nepečoval ,nepomohl, tak jako v Rehabilitační nemocnici Beroun

 


 

Hezký den,

v měsíci červenci 2016 jsem byl v Rehabilitační Nemocnici v Berouně operován s kolenem ( menisky, chrupavka ).
Touto cestou jsem chtěl velice poděkovat všem doktorům, sestrám a zaměstnancům nemocnice za příkladný,
vysoce profesionální a obětavý přístup k pacientovi jako takovému a to již od MR, po předoperační vyšetření,
operaci samotnou a péči následující včetně přijetí na rehabilitaci.

Dovedu tvrdit, že s takovýmto špičkovým přístupem jsem se ještě nikde nesetkal. Jsem opravdu rád, že v ČR
existují takováto zdravotnická zařízení a lidé v něm na té nejlepší úrovni nejen zdravotni, ale i chováním k člověku. Všade, kde
to bude jenom možné, budu Rehebilitační Nemocnici v Berouně a následně i v Hořovicích s velkou úctou doporučovat.

Ještě jednou vřele děkuji MUDr. Zdeňku Kopečnému, sestře Sklenářové a celému týmu a všem pracovníkům v nemocnici
nevyjímaje, které samozřejmě nelze všechny vyjmenovat.

Přeji Vám všem v RHB pod vedením paní ředitelky Nataši Petsini, abyste zůstali vzorem pro ostatní zdravotnická zařízení i
s příkladným chováním Vás všech k obyčejnému člověku a je jedno jestli s malým a nebo velkým trápením.

" Život je bystřinou plynně tekoucí, jindy tokem plným kamení a zákrut, začátek znáš, ale konce nedohlédneš "...

Ještě jednou velké děkuji

S úctou .........., RAKOVNÍK

 


 

 Dobrý den,
jelikož můj syn má již po rehabilitaci (rok narození 2008, komplikovaná zlomenina ruky) chtěla bych zdůraznit moc velikou pochvalu Vašim zaměstnancům konkrétně paní Mgr. Faltýnové a panu Kosinovi, kteří ač s mým synem to nebylo jednoduché, svým lidským přístupem a chováním, si syna získali a perfektně ruku zrehabilitoval. Byla bych ráda, kdybyste jim pochvalu předali,.:-)

Děkuji a moc je pozdravuji. 

 


 

Vážená paní ředitelko, Mgr.Petsini

Dovolte abych Vám alespoň tímto poděkoval za naprosto profesionální přístup a péči o našeho kamaráda básníka Pavla, který byl u Vás v nemocnici v těchto týdnech hospitalizován (budova rehabilitace D1 - 1.patro).

S laskavým přístupem vždy milých a usměvavých sestřiček – a samozřejmě pod vedení pečlivé, s porozuměním citlivé MUDr Polišenské - jste našeho kamaráda Pavla v rámci možností jeho zdravotního stavu posunuli o značný kus dopředu!

Prostředí celé nemocnice je velmi příjemné, působí téměř dojmem „ rekreačního odpočinkového zařízení“ a právem by se tak mělo stát příkladem a vzorem ostatním tuzemským léčebnám a nemocnicím. Což je ovšem marný povzdech…

 

Ještě jednou, Vám a všem Vašim zaměstnancům patří upřímné poděkování!

 


 

Vážená paní ředitelko,

dovolte mi, abych tímto způsobem, byť stručně, ale skutečně upřímně poděkoval za služby, které mně byly velmi kvalifikovaně, profesionálně, příjemně lidsky a kvalitně poskytnuty při absolvování deseti procedur na ultrazvuku v části Rehabilitační nemocnice. Od příjmu v recepci až po vlastní proceduru to byl takový balzám na duši (asi proto, že člověku se nabízí přirovnání s jinými zdravotními zařízeními). Podařilo se mi zjistit jména těch ochotných sestřiček (pokud je neuvádím přesně, tak se moc omlouvám), kterými byly Anna Marie Příhůnková, Jana Hříbalová, Eliška Němcová a Zlatka Jehličková. Pokud to bude trochu možné, předejte jim moje upřímné poděkování. Vám osobně a Vašim zaměstnancům přeji hodně spokojených pacientů. Fakt to děláte dobře a máte můj upřímný obdiv. Netroufám si nikomu radit, ale našemu zdravotnictví by určitě pomohlo, kdyby to i jinde od vás "odkoukali".

Ještě jednou moc děkuji!

 


 

 

 


 

 

 


 

 

 


 

Vazena pani reditelko.

Chci vyjadrit svou spokojenost se svym, prave ukoncenym pobytem ve vasem zarizeni.
Byl jsem hospitalizovan v Rehabilitacni centru a musim konstatovat, ze pobyt mi velmi prospel a v rehabilitaci jsem se posunul o vyznamny kus dopredu.
Zejmena chci vyzdvihnout vysokou profesionalni uroven a velmi prijemny pristup ke mne jako k pacientovi fyzioterapeutu Bc. Moniky Inemanove, Bc. Lukase Saba a ergoterapeutky Bc. Kateriny Nicove.

Preji vam vsem hodne uspechu.

 


 

                                                                                                                Mgr. Nataša  PETSINI

                                                                                                                ředitelka Rehabilitační nemocnice

                                                                                                                MUDr. Ondřej HORÁČEK Ph.D.

                                                                                                                primář Rehabilitačního centra

                                                                                                                Profesora Veselého 493

                                                                                                                 266 01 Beroun

 

                                                                                                                                       V Berouně 23. února 2016

 

          Vážená paní ředitelko!

          Vážený pane primáři!

 

          Využívám této cesty, abych se vyjádřil k dvoutýdennímu pobytu ve Vaší nemocnici. Přivedl mě sem problém s hybností prstů a chodidla levé dolní končetiny. Péče a pozornost, které mě byly věnovány na všech místech Rehabilitačního centra nelze hodnotit jinak než příkladně. Ošetřující lékaři, fyzioterapeuti i fyzioterapeutky, sestřičky i další pracovnice, ti všichni  jsou nejen především profesionály na svých místech, ale navíc jsou vždy milí a příjemní. Co však obdivuji a oceňuji jako velkou devizu tohoto kolektivu - jeho mládí. Všem upřímně za jejich pomoc a péči velmi děkuji. Velmi pozitivně hodnotím i moderní prostředí vně i uvnitř nemocnice a vysokou úroveň čistoty.

          Nemohu bohužel, vlastně spíš bohudík, srovnávat poznanou úroveň péče o pacienta u Vás s jinými nemocnicemi, protože jsem ve svých sedmašedesáti létech v nemocnici poprvé, ale přál bych z celého srdce českému zdravotnictví, aby dosahovalo všude takové úrovně jakou  jsem  měl možnost poznat zde.

 

 


 

Dobrý den,

 

ráda bych Vám tímto způsobem chtěla vyjádřit obrovské poděkování. Podstoupila jsem nedávno u Vás v artroskopickém centru na oddělení jednodenní péče zákrok na koleni a byla jsem nesmírně překvapena, že v dnešní době ještě funguje takovým to způsobem nějaká nemocnice. Byla to má již 7. operace kolene v různých zařízeních, a tak mohu velkoryse porovnávat. Od prvního kontaktu se sestřičkami v přijímací ambulanci až po kontakt se slečnou vytírající podlahu jsem se nestačila divit. Vstřícný, přátelský a profesionální přístup veškerého personálu je vysoko nad průměrem a dělá pobyt v nemocnici snesitelným, možná dokonce příjemným. K tomu všemu pohodlně vybavené pokoje hotelového typu s luxusními pohodlnými lůžky dělají z Vaší nemocnice opravdu nadstandardní zdravotnické zařízení, které by mělo být vzorem pro všechny ostatní. Poděkujte prosím veškerému personálu uvedeného oddělení za jejich práci a usměvavé tváře. Ať se jim v životě daří a neztrácí nadšení pro svou práci. Dělají to opravdu velmi dobře.

Ještě jednou za vše děkuji.

 


 

Chtěla bych touto cestou mnohokrát poděkovat Vašemu kolektivu odd. magnetické rezonance – panu doc. Obenbergerovi, CSc. I sestřičkám. Krátký termín objednání na MR mne doslova zachránil před oddálením dalších návazných předoperačních vyšetření. Dodatečné upozornění SMS na již blížící se datum vyšetření mne mile překvapilo. Bez čekání, přívětivý a velice lidským přístup i urychlené vyhotovení popisu výsledku a v závěru stisk ruky s přáním brzkého uzdravení – to v dnešní době dojímá k slzám. Z nemocnice Beroun si tak odnáším jen ty nejlepší pocity. Přeji Vám hodně zdraví, úspěchů a nám, pacientům, více takových profesionálů v našem zdravotnictví, jako máte na Vašem odd. MR.

 


 

Adresováno primáři Rehabilitačního centra MUDr. Ondřeji Horáčkovi, Ph.D.

Vážený pane primáři, nemůžeme odolat, abychom (při každodenním cvičení) nezavzpomínali na skvělých 18 dní pobytu, strávených na vašem úžasném oddělení v malebném prostředí i okolí nemocnice Beroun.

Díky patří rovnoměrně celému vlídnému kolektivu:
osvícenému panu developeru-majiteli, řediteli, vám lékařům, fyziatrům, všem sestřičkám i pomocnému personálu.

Všichni totiž „kopou skvěle za svůj tým“, odvádějí nejen špičkovou odbornou práci, ale štědře napříč kolektivem přidávají i něco navíc, co je tzv. zadarmo a přitom tak cenné: vysokou míru empatie, vlídnosti, verbální i neverbální „pohlazení“ nás klientů, která nás dennodenně „prohřívala“ a motivovala k práci na sobě.

Bráníme se pochválit jen někoho, osobně jsme měli štěstí svěřit se radám i rukám Bc. Moniky Inemanové, Petry Knotové, magistrů Filipa Vaněčka a Pavla v „posilovně“ 3. patra (kteří jsou skvělým příkladem jednoty zdravého ducha a těla), „naší“ nezapomenutelně milé paní Zdeničku Levovou, ale i skvělé staniční sestry a všech jejich kolegyní (kolegy) ze 3. patra i komplementu fyzikální léčby.

Všichni nám již 3. týden scházíte, nesobecky vás však přenecháváme dalším spokojeným klientům oddělení, protože my jsme se od vás vrátili k rodinám zcela k nepoznání, nabití elánem do cvičení a další práce i pozitivnějším přístupem k řešení nástrah života.

Hodně zdaru a radosti z úspěšné práce celému kolektivu přejí věrní příznivci a nadále snaživí cvičenci

 


 

Vážení představitelé nemocnice a pane majiteli,

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za své tři úžasné pobyty na Rehabilitačním centru Vaší nemocnice. Jako tělesně postižený člověk, který již pobýval v několika rehabilitačních zařízeních, mohu srovnávat úroveň vybavení a péče o pacienty. První z pobytů jsem absolvovala před rokem na podzim, další na jaře tohoto roku a poslední jsem ukončila včera, díky tomu, že mne skolila nepříjemná viróza. Před těmito pobyty jsem byla na rehabilitaci ve Vinohradské nemocnici a v Rehabilitačním ústavu v Kladrubech u Vlašimi. Ovšem můžu s čistým svědomím napsat, že ač jsem ve své hybnosti udělala pokroky i jinde, úroveň jiných zařízení není zdaleka tak vysoká, jako je zde. Věřím tomu, že až se udělají poslední úpravy, tak se stanete jedničkou mezi všemi. Neplýtvám pochvalnými slovy jen tak. Při mém první pobytu jsem se setkala s laskavým personálem a úžasnou fyzioterapeutkou Bc. Barborou Jankáskovou a ošetřující lékařkou MUDr. Alenou Rytířovou, obě se nažily, abych nestrádala ani na duchu ani na těle. Při mém druhém pobytu jsem byla na prvním patře, kde byl mým ošetřujícím lékařem MUDr. Jiří Staňa, je to opravdu lékař na svém místě, ještě jsem se nesetkala s lékařem, který by za své pacienty i dýchal a zároveň i odborníkem ve všech směrech. A mým fyzioterapeutem Bc. Jozefem Štíberem, který mi pomáhal vhodnými cviky utužovat mou kondici. Při posledním pobytu jsem opět cvičila s panem Štíberem a opravdu jsme už věděli, co jeden od druhého může čekat a tak se lépe zaměřit na věci, které potřebovaly více doladit. Mými ošetřujícími lékařkami byly MUDr. Brabcová a MUDr. Šťastná, oběma patří můj velký dík. Můj velký dík patří i primáři MUDr. Horáčkovi, který vede tým skvělých specialistů a všem z personálu, kteří s úsměvem dokáží rozsvítit den každému bez výjimky. Jsem velmi vděčná za tu možnost, že blízko mého bydliště vyrostlo něco tak potřebného a úžasného. Ráda bych poděkovala i panu majiteli za to, že investoval do ztrátové nemocnice a dal nám tak možnost, aby zde zůstala a přinášela nám užitek. Všude Rehabilitační centrum chválím, jako vděčná a spokojená pacientka!!!

 


 

Internímu oddělení nemocnice Beroun

Přátelé,
byl jsem hospitalizovaný na vašem oddělení , defacto ještě jsem. Můj dojem? FASCINACE. Jsem fascinován vašim přístupem. Jsem fascinován vašimi příjemnými úsměvy, jsem fascinován nevšední ochotu vás všech. Tím mám na mysli práci celého oddělení na všech úrovních odbornosti. Člověk prostě jen zírá, jak je možné provozovat oddělení nemocnice. O veškerém vašem konání se není možno vyjádřit jinak, nežli v superlativech. Já osobně vám žehnám s vřelými díky za nevšední péči, které se mi od vás dostává, a žehnám vám i pro časy budoucí, pro vaše další konání, vykonávejte je se stejnou láskou jako dosud.

 


 

Dobrý den paní magistro,
dovolte, abych Vaším prostřednictvím z celého srdce poděkovala Vašim lékařům MUDr Maládkové, MUDr. Janouškovi, MUDr. Zajacové, primáři doc. MUDr. Sochorovi a ošetřujícímu personálu za bez přehánění záchranu života mého partnera JUDr. Lehára. Bez sebemenšího zaváhání zasáhli bezchybně tam kde selhala diagnoza odborného lékaře Thomayerovy nemocnice v Praze Krči. Vysoká profesionální erudice primáře Sochora, jeho lékařského týmu a zdravotního personálu není náhodná. Vděčím jim za život i já, když mě před dvěma lety léčili z dvojnásobného infarktu myokardu. I když bydlím v Praze, ráda zůstávám v jejich laskavé péči a mám to v úmyslu i nadále, protože není nejmenší důvod něco měnit. Naopak. Přeji Vám i Vaší nemocnici všechno dobré a mnoho tak spokojených a vděčných pacientů jako jsme já a můj partner.

 


 

Vážení,
chci se s Vámi podělit o několik pocitů. V těchto dnech je tomu 25 let, kdy jsem se stal společně se stal pacientem pana prim. MUDr. Miloše Stoilova, CSc. Postupně jsem s ním prošel 4 nemocnice a společně se mnou postupně dalších 72 mých známých, příbuzných, zaměstnanců, přátel a obchodních partnerů. Vděčíme mu za udržení zdraví a 14 z nás také přímo za život. Společně s nám jsme také přešli do Vaší nemocnice. Zde vidíme jak její rozkvět, ke kterému Vám gratulujeme, tak vliv pana doktora Stoilova, který se o nás vzorně stará jak na ambulanci, tak v případě potřeby i v době pobytu v nemocnici. Pan doktor je znám tím, že rozpozná i velmi skryté choroby a zasahuje přesně a rychle. Když jsme za ním chodili v Praze do Thomayerovy nemocnice nebo do Mělníka, kde pracoval jako primář interny, vždy jsme o něm slyšeli, „jaký je to perfektní diagnostik“.
Ve vaší nemocnici se také naši příbuzní setkali s péčí na Oddělení následné péče, dříve LDN, které pan primář od roku 2012 vede. Teď je to skutečně klinické oddělení s dobrou péči. Dříve tomu bylo spíše opačně. Vlídný přístup je zde vidět na každém kroku a léčebné výsledky jsou hmatatelné.
Prosím poděkujte mu naším jménem za nás za všechny. Přejeme jemu i Vaší krásné nemocnici další rozkvět.
PS: Potkávám ve Vaší nemocnici mnoho Pražáků a známých ze severních Čech, kteří jezdí právě za svým „Milošem“, který na ně má vždycky čas. Jinak by asi mířili jinam.

 


 

Ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování za velmi profesionální a milý přístup všech pracovníků rehabilitačního oddělení nemocnice Beroun, kde jsem se zotavovala po operaci LCA v termínu 14. – 18. 12. 2015. Jsem pacientkou MUDr. Víta Dvořáka, jehož kvality, péči a profesionalitu není třeba zdůrazňovat, ostatně i proto jsem si ho vybrala. Musím řídi, že mi byla vaše nemocnice doporučena a splnila, dokonce navýšila mán očekávání. Nikdy jsem se v žádné nemocnici nesetkala s tak milým přístupem sestřiček, lékařů a s tak krásným zázemím