Napsali jste nám

Do Rehabilitační nemocnice Beroun přicházejí maily a dopisy, v nichž pacienti, kteří zde byli hospitalizováni, někdy i jejich rodinní příslušníci či přátelé, vysoce kladně hodnotí profesionalitu, špičkové vybavení, vlídnost, lidský přístup, krásné, komfortní moderní prostředí nemocnice i jejího parku a mnohé další. Jsou pro všechny velkou odměnou a proto jsme se rozhodli je zveřejňovat. Avšak s ohledem na GDPR je plné znění k dispozici u tiskové mluvčí či v archivu nemocnice.

 

Vážená paní ředitelko, byla jsem velmi potěšena lidským i profesionálním chováním veškerého personálu vaší nemocnice v pavilonu C. Podstoupila jsem ortopedický zákrok a byla hospitalizována do druhého dne (díky drenáži v koleni) na oddělení jednodenní péče od 7. do 8. 1. 2021. Mám za sebou několik zkušeností s pobyty v nemocnicích (na lůžkových odděleních) a mohu tedy srovnávat. Jako lektorka jsem pracovala pro několik zdravotních zařízení – i lázní a vím, jak má přístup sester a lékařů k pacientům vypadat, aby se cítili bezpečně po odborné stránce a důvěřovali péči, která je jim poskytovaná. S pacientkami na pokoji jsme se shodli na tom, že laskavý a veselý přístup sester a profesionální chování (i s přátelským přístupem) lékařů a všech ostatních, se kterými jsme během pobytu přišli do styku (včetně pomocného personálu) nám pomáhá cítit se v zdravěji a velmi příjemně!

Prosím, vyslovte jim naše poděkování!!

Děkuji J.N.

 

Dobrý den,
dnes jsem se svým patnáctiletým synem navštívila chirurgickou ambulanci ve vaší nemocnici. Od prvního vstupu jsme se setkali pouze s milým jednáním a pochopením. Pan doktor MUDr. Marek Jokl vše synovi vysvětlil, nabídl možnosti léčby. Ošetření proběhlo v lokální anestezii. Po celou dobu byly přítomny dvě zdravotní sestry (bohužel nevím jména) a kromě asistování lékaři se obě staraly i o to, jak to syn prožívá a jestli ho něco nebolí. Po zákroku nám pan doktor podrobně vysvětlil, jak máme ránu dále ošetřovat. Při odchodu se sestra ptala, kde parkuji a zavolala na vrátnici, abych mohla pro syna dojet až před vchod ambulance (měl berle a zavázanou nohu). Uklízečka, když viděla syna, jak jde o berlích, běžela ještě vysušit podlahu, aby mu berle neuklouzly.
Musím se přiznat, že jsem byla tak milým přístupem až překvapena. Každý, s kým jsme se dnes setkali, dělal svou práci poctivě a profesionálně a každý udělal i "něco navíc". Moc vám všem děkuji za vaši práci a přeji mnoho spokojených pacientů.
S pozdravem T. F.

Děkuji celému týmu interního oddělení pod vedením primáře Doc. Sochora. Děkuji za záchranu života a zdraví . Příkladnou péči v této nelehké době.

S  úctou MUDr. Dagmar V. 

Píšete nám i na naše facebookové stránky.

 

 

Vážená paní ředitelko, 

chtěla bych poděkovat za péči, které se dostalo ve vašem zařízení na ONP mému manželovi panu V. H. Děkuji celému zdravotnickému personálu pod vedením pana primáře MUDr. Miloše Stoilova. Jsem vděčna, za jejich profesionální a soustavnou péči, lidskému přístupu a skutečnému zájmu o pacienta. Díky tomu se manželovo zdraví za poměrně krátkou dobu významně zlepšilo tak, že mohl být propuštěn do domácího prostředí. Zároveň bych chtěla poděkovat paní Kočišové, za její vlídnost a trpělivost. Přeji vám všem krásné, klidné Vánoce a díky za vaši záslužnou, nelehkou a tolik potřebnou práci.

B. H., manželka

 

 

Dobrý den paní Mgr. Petsini,

rád bych Vás informoval o profesionálním přístupu a službách které jsem dostal od MUDr. Ševčíkové při vyšetření s problémem ak bolesti v kříži, a následné elektro a fyzioterapií kterou mně prováděla fyzioterapeutka Jiřina Fro"hlichová a slečny na elektroléčbě. Dnes jsem ukončil procedury s konečným vyšetření a jsem vděčný za služby které jsem dostal od vašich zaměstnanců.

S pozdravem J. O.

                                                                                                                   

Vážená paní ředitelko,

chtěla bych jménem své maminky, paní  Anastázie  Viktorové , která byla léčena na oddělení následné péče od  11.9. do 19.11.2020 poděkovat  celému personálu oddělení za trpělivost a ochotu se kterou se o ní starali. Zvláště bych chtěla vyzdvihnout profesionalitu a lidskost pani doktorky Jany Sedláčkové, která byla její ošetřující  lékařkou a především díky jí  děkujeme za to, že mohla absolvovat   zákrok na pracovišti v Praze, kde jí vyztužili a zpevnili zlomený bederní obratel,  když neurologové v Berouně nepomohli.  Když  pak  už  mohla jít z nemocnice, bylo zjištěno, že je pozitivní na covid a byla přemístěna  na pokoj v  1. poschodí, kde se její ošetřující lékařkou stala paní doktorka Baxová. Obě lékařky  dělají  svou práci příkladně a stejně tak  i sociální  pracovnice Bc Jana Kočišová,  která byla vždy ochotná vyslechnout, poradit a uklidnit  nejenom pacienty, ale i nás, rodinné příslušníky. Jedinou výhradu měla maminka, ale i ostatní pacientky, ke stravě. Dá se pochopit, že strava, podávaná v obalech z lisovaného polystirénu není při předání pacientům moc teplá, ale maso by mělo být i v tomto případě měkké, jinak  není pro staré lidi poživatelné a oni tak přijdou o jediný zdroj bílkovin, což je zcela jistě nežádoucí.  Tohle je ale jediná výhrada k pobytu na oddělení následné péče. Závěrem bych  Vám chtěla poblahopřát k výběru  zaměstnanců  a všem ještě jednou  upřímně poděkovat za jejich  péči o maminku i ostatní pacienty  a popřát  všem jenom to nejlepší  v profesním i osobním životě. Jistě si to za svou práci a trpělivost zaslouží.

 S přáním krásného dne V.M.

V Lysé nad Labem 20.11.2020                                                                                                                                          

 

Dobrý den, rád bych s Vámi chtěl sdílet svoji pozitivní zkušenost u pana doktora Štefánka, který mi vyšetřoval třísla. Pan doktor byl velmi profesionální, naslouchal mi a věcně mi poradil jak mám dál postupovat ve své léčbě. Oceňuji lidský přístup a hezkou komunikaci jak s doktrorem tak i sestrou. S pozdravem K. L.

6. 11. 2020

 

Dobrý den,byla jsem v rehabilitační nemocnici hospitalizovaná 19.10-1.11.2020 po operaci páteře. Chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu za příkladnou péči a hlavně jmenovitě paní Heleně Hraničkové za profesionální vedení fyzioterapie, která mi velmi pomohla. S pozdravem Z.P.

4. 11. 2020

 

Dobrý den. Moje maminka ležela v Berouně na LDN. Ležela tam celý měsíc ve velmi vážném až kritickém stavu. Přesto ji ochotně pan primář Stoilov přijal na oddělení a byla jí poskytnuta úžasná péče až do jejího skonu. Taková péče se málokde vidí. Chci jménem celé naší rodiny poděkovat panu primáři, paní doktorce Sedláčkové a všem sestřičkám a pomocnému personálu. Jste tam všichni velmi lidští a k nemocným vnímaví. Obdivuji vaši práci, zvlášť v téhle strašné a nebezpečné době. Děkuji. D. Š.

Hořovice, 2. 11. 2020  

 

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala všem zaměstnancům JIP interního oddělení berounské nemocnice, především pak primáři doc. MUDr. Sochorovi, CSc., MUDr. Jeřábkovi  a sestřičce Muchové, za jejich obětavou péči a laskavý přístup k pacientům. Ještě jednou děkuji a všem přeji pevné zdraví a hodně sil v této pro všechny tak náročné době.

J.S.

Chyňava, 16. 10. 2020

 

 

 

 

 

 

Dobrý den, včera tj, 16.9.2020 jsem podstoupil zákrok na ,,ortopedii,,. Chtěl bych poděkovat za perfektní prostředí a hlavně sestřičkám a lékařům na oddělení ortopedie. Jsem z Příbrami a mám potřebu touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní a profesionální přístup. Přeji krásný den. R.L.

 

Dobrý den, 

byla jsem hospitalizovaná ve vaší nemocnici od 23.7. do 5.8.2020. Potřebovala jsem rehabilitaci po osteosyntéze zlomeniny pažní kosti. Jsem velmi spokojená s pobytem a hlavně s péčí všech zaměstnanců nemocnice. Jmenovitě MUDr. Martin Douša, Bc. Ludmila Ječná a Bc. Lukáš Sabo mi věnovali bezvadnou péči. Bohužel ty jediné znám jménem. Sestry, sanitárky i uklízečka byly bezvadné. Co je důležité - pravá ruka získala téměř 100% rozsah pohyblivosti. Samozřejmě budu cvičit i doma. Ještě jednou děkuji JB 

 

Dobrý den přeji,

v termínu od 7.7.2020 do 19.7. jsem byla hospitalizována na oddělení D1. Chtěla bych tímto vyjádřit naprosté a upřímné nadšení a velkou chválu z toho jak se o nás personál staral. Bylo to úžasné.

A to od uklízečky, sanitářky, zdravotní sestry, rehabilitační pracovníky a samozřejmě lékaře /ky. Prostě všichni jsou naprostí profesionálové, nechybí jim empatie, jsou milý a samozřejmě i odborníci.

Je úžasné vidět, že celý tým funguje super. Dříve jsem navštěvovala rehabilitace jen ambulantně a vždy jsem říkala, jak jsou tam úžasní lidé a všem jsem doporučovala rehabilitace právě zde.

Nyní jsem vyzkoušela i hospitalizaci a musím opět říci, že jsou všichni úžasní. Loni jsem byla přivezena na vaši Internu i zde byli naprosto úžasní. Z toho vyvozuji, že Vaše nemocnice dává svým pacientům

nadstandardní přístup a i léčení. Jen tak dál, jste úžasní a děkuji všem A. Š. 

 

Dobrý den,

Dovolte mi vyjádřit obrovskou pochvalu laborantce na MR paní Věře Olysařové ( snad píši dobře) za ochotu, vstřícnost a milé chování . V dnešní uspěchané době, kdy je nedostatek zdravotnického personálu, v době „ po covidu“ se paní laborantka na mou žádost zachovala velmi profesionálně a ochotně, což je v dnešní době opravdu na pochvalu. Važte si takového personálu. 

S Úctou Mgr. Eva S.

 

Vážená paní ředitelko, 

byla jsem v červnu ve vaší nemocnici na operaci kolena. Chci poděkovat všem pracovníkům za odbornou péči a lidský přístup, zejména MUDr. Freiovi a MUDr. Brabcové. 

S pozdravem Libuše J. 

 

 

 

Vážený pane primáři,

od dubna 2020 jsem byla po hospitalizaci na oddělení následné péče převedena k vám na rehabilitační oddělení. Ráda bych Vám i všemu personálu především rehabilitačním pracovníkům poděkovala za zájem o celkový můj zdravotní stav a snahu všestranně mi pomoci v jeho zlepšení. Nyní jsem v domácí péči a pomalu se zlepšuji. Těším se na svůj  další pobyt u vás, protože věřím, že se můj stav zase zlepší. Vaše pacientka MK

 

 

 

 

 

Vážený pane primáři, 

ve dnech 10.1.-30.1.jsem byla klientkou Rehabilitační nemocnice Beroun. Dovolte mi vyjádřit Vám i celému Vašemu týmu moje srdečné poděkování.

 Prosím Vás o ocenění profesionality a vstřícného přístupu k pacientovi těchto Vašich kolegyň a kolegů:

 1. paní MUDr Dušana Bubnová

2. fyzioterapie - pan Bc.Ladislav Tikal, pan Filip Vajdl, sl.Vendula Ježková, sl. Mgr.Kateřina Hajdová, pí Naďa Pokorná

3. fitcentrum - pan Tomáš Kolář

4. vodoléčba - sl.Eva Vachtová /masérka/

5. masáže - pan Martin Ostereicher

6. sestry - pí Lucie Tučková, pí Helena Šamanová, pí Marcela Vrtalová, pí Zdena Vacková

7. pomocný personál - pí Martina Chvátalová

 

Děkuji všem za péči, skutečný profesionální i lidský zájem a za skvěle odvedenou práci, jejímž výsledkem je pro mě zásadně významné oddálení nutnosti TEP při výrazném zlepšení motorických vlastností 

a současném zmenšení bolestí při pohybu postiženého kolenního kloubu.

 

S úctou a vděčností 

Ing. M. P.

 

 

Je pro nás velikým uspokojením, když nám pacienti při odchodu děkují a chválí péči, prostředí i léčbu jako takovou. Občas se najdou i takoví pacienti, jejichž pochvala nás na srdci hřeje ještě dlouhou dobu po jejich odchodu z nemocnice.

Jedním z mnoha spokojených pacientů je emeritní přednosta neurologické kliniky prof. MUDr. Martin Bojar CSc., jenž nám zaslal pochvalný dopis. Zde je na dopis link. 

 

 

Dobrý den,  

chtěl bych touto cestou poděkovat paní doktorce Cmírálové za její profesionální lékařský přístup. Jelikož, paní doktorka po zjištění přetrvávajících potíží pravého zápěstí, zareagovala, a předepsala potřebné doplňující vyšetření. Které odhalilo příčinu mých dlouhodobě přetrvávajících potíží. Dnes, již po operaci a zápěstí se úspěšně rehabilituje.

Ještě jednou vřelý dík paní doktorce Cmírálové. 

S pozdravem J.J.

 

 

Vážený pane inženýre, vážená paní ředitelko,

 

ráda bych poděkovala  za vynikající péči, kterou jsem měla při hospitalizaci v Rehabilitačním centru. Dlouhodobě se léčím s roztroušenou sklerozou a v době nástupu jsem byla tři měsíce po fraktuře nártní kůstky. Pro zlepšení zdravotního stavu a celkové, tzn. i psychické, kondice, udělali Vaši zaměstnanci maximum. Všichni byli úžasní, trpěliví, ochotní.  Těm, kteří se mi věnovali nejvíce, bych ráda poděkovala jmenovitě. Především děkuji ošetřující lékařce Mudr. Vejrové za její lidský přístup, profesionalitu, pečlivost a dokonalé naplánování všech procedur.

Můj vřelý dík patří velmi zkušeným, schopným a empatickým fyzioterapeutkám. Paní Mgr. Bramborové za její důslednost při nápravě bolavých nebo špatně fungujících částí těla a za naučení správných cviků pro lepší chůzi. Paní Mgr. Kořínkové za preciznost a za možnost poznání a aplikace Vojtovy metody, kterou mě překvapila a která pro mě měla nečekaně příznivé důsledky.

Vždy jsem se bez obav a ráda svěřila do šikovných rukou paní masérky Kozákové. Paní Kozáková ví, co dělá. Je obdivuhodná i v soukromém životě.

Zdravotnický personál na vodoléčbě a elektru byl vždy pohotový a milý a paní Jiřinka je takové usměvavé sluníčko. Jakmile ji vidíte, rázem máte také úsměv na tváři.

Moc také děkuji za kvalitní péči sestřičkám a sanitářkám na oddělení D1. Nikdy jsem neměla pocit, že je obtěžuji. A paní uklízečka odvádí dokonalou práci. Pomohla a potěšila mě pomoc sestřiček a sanitářek při roznášení obědů a večeří v jídelně.

Samozřejmě velmi děkuji panu primáři Horáčkovi a jeho zástupkyni Mudr. Kolářové za jejich vstřícnost a porozumění. Když je potkáte na chodbě nebo s vámi promluví při vizitě,máte dobrý pocit, že všechno kolem funguje jak má a věříte, že vaše tělesné schopnosti se také určitě zlepší.  Pan primář a jeho zástupkyně vytvořili a výborně vedou skvělý, sehranný tým, který poskytuje kvalitní odbornou péči a má k pacientům perfektní přístup. 

Nemocnice je  vybavena nejrůznějšími moderními cvičebními přístroji, elektroléčbou, pěkným bazénem a vířivkou. Příjemné prostředí celé nemocnice dotváří krásné fotografie Mudr. Calty na stěnách, upravený park se zajímavými sochami a dobře zásobená kavárna.  Využila jsem i možnost zapůjčení knih z knihovničky na patře. 

Stav po zlomenině se téměř úplně upravil. Poruchy rovnováhy a jiné obtíže, které mám v souvislosti s rs jsou prozatím mírně lepší. Vím, že je potřeba na stabilizaci zdravotního stavu stále pracovat a důležité je, se občas svěřit do rukou odborníků, jací v Rehabilitační nemocnici Beroun bezesporu jsou.

V.P.

 

 

 

 Kalimera, chtěl bych tímto mailem poděkovat personálu RNB, obzvláště pak týmu pana docenta SOCHORA za příkladnou péči o mého téměř 80 letého tatínka.

Ještě jednou moc děkuji, jste perlou v naši zdravotní péči. Kéž by takovýchto nemocnic bylo v ČR více. Přál bych si aby jste můj e-mail předali panu SOTIRIOSu ZAVALIANISovi Euxaristó.

Ing. P.R.

 

Vážená paní ředitelko, dovolte mi touto cestou poděkovat všem zaměstnancům Vaší nemocnice a zejména pak pracovníkům interního oddělení vedeného doc. MUDr. Karlem Sochorem, CSc. za profesionální péči a lidský přístup při ošetřování mého otce J.B. 

Prosím Vás o vyřízení poděkování. Zdraví Vás R.B.

 

Dobrý den, byla jsem minulý týden hospitalizována u Vás v nemocnici. Chtěla bych osobně poděkovát za pečí a starostlivost, kterou mi věnovali po celou dobu pobytu:

Mudr. Tomaši Moučkovi, fizioterapeutce Kateřině Šikolové, maserce Evě Vachlové, Mgr. Ladislavě Kvapilové, cvičiteli Adamu Veverkovi.

S pozdravem Mgr. L.R.

 

Vážení,

v prosinci jsem byla u vás na 3 -týdenní rehabilitaci po operaci kyčelního kloubu.

Musím poděkovat všem zaměstnancům vaší nemocnice, lékařům, sestrám i sanitářkám. U všech jsem se setkala s milým jednáním a velmi vstřícným přístupem.

Také kuchaři nám vařili dobrá jídla, dostávali jsme celkem pravidelně jablka, občas pomeranč. Jediná moje připomínka ke kuchyni je nedostatek zeleniny,

tu jsme dostali jen párkrát. Pokud půjdu na operaci i s druhým kloubem, určitě si pro následnou rehabilitaci zase vyberu vaši nemocnici a budu ji doporučovat všem svým známým.

S pozdravem M.V.

 

Vážený pane primáři, chtěla bych touto cestou poděkovat za příkladnou péči o mého manžela, pana L.B., který byl u Vás hospitalizován, kdy v brzkých ranních hodinách podlehl své těžké nemoci.

Naše díky patří celému Vašemu oddělení a zvláště MUDr. Malátkové, která svým lidským i odborným přístupem k pacientům se řadí mezi výjimečné osobnosti. 

Ráda bych vyzdvihla neskutečnou obětavost celého personálu Vašeho oddělení, všem patří moje úcta a dík. 

Za rodinu s úctou M.B.

 

Vážení pracovníci Rehabilitační nemocnice Beroun, v rámci naší rehabilitace jsme s manželem v prosinci 2018 využívali služeb Vašeho zařízení. Dva týdny strávené ve Vaší péči vnímáme velice pozitivně, lze dokonce říct, že jsme se s tak profesionálním přístupem a příjemným vystupováním pracovníků ve zdravotnictví doposud nesetkali. Byli jsme nadmíru spokojeni s přístupem lékařského, ošetřujícího i technického personálu a přejeme si tímto dopisem vyjádřit naší vděčnost. Pozitivní a srdečná atmosféra je základem pro psychickou pohodu a dle našeho názoru nám spolu s profesionálními procedurami velmi pomohla při naší rehabilitaci. Po čtrnácti dnech ve Vašem zařízení je nám oběma výrazně lépe a za to bychom Vám chtěli poděkovat. Vyřiďte prosím naše díky všem Vašim pracovníkům a předejte prosím naši pozitivní zpětnou vazbu managementu nemocnice. 

S přátelským pozdravem maželé B. a M. R.

 

 

 

 

Dobrý den pane inženýre, dobrý den i pro vedení nemocnice. Chtěl bych touto cestou nesmírně poděkovat Vašemu zdravotnickému personálu ve Vaší nemocnici v Hořovicích a Berouně. 13.11. podstoupil s odstupem času můj otec Z. S. již druhou operaci kyčelního kloubu, kterou opět perfektně provedl pan primář Pastucha. Po operaci neměl žádné bolesti a o výměně kloubu vůbec nevěděl. Po týdnu hospitalizace byl dle plánu otec převezen na rehabilitace do Berouna, kde bohužel hned druhý den u něho nastaly potíže. Objevila se u něj krev ve stolici. A tady směřuje moje druhé a to zásadní poděkování MUDr. Roderové a MUDr. Majkovičové, které pojaly podezření a vlastně správně předurčily diagnózu krvácení vředu na dvanáctníku. Okamžitě reagovaly, na nic nečekaly a nechaly tátu převézt zpět do nemocnice v Hořovicích, kde už se ho ujali odborníci. Jsem přesvědčen, že tímto svým jednáním mému otci doslova zachránily život. Po operaci vředu a celkové stabilizaci měl být opět asi po 10-ti dnech otec převezen zpět na rehabilitace do Berouna, ovšem večer den před tím šel na toaletu, upadl (což byla jeho chyba, protože kdyby si zavolal sestřičku a požádal ji o pomoc, tak by mu na 100% nepochybně pomohla ho odvést) a zlomil si pažní kost levé ruky. A tak musel během jednoho měsíce podstoupit třetí operaci, ale nakonec se přeci jen rehabilitací dočkal a „zatuhlé“ nohy po delším ležení snad „rozhýbe“. Jinak poděkování patří i všem sestřičkám v Berouně, počínaje paní Östereicherovou, se kterou jsem osobně domlouval počáteční hospitalizaci až po všechny ostatní bez výjimky. Kdykoliv jsme otce navštívili, jejich vystupování a komunikace byla tak neuvěřitelně příjemná, jako bych měl pocit, že ta nemocnice jim patří. A tak to má být, protože tu nemocnici dělá personál. Vím o čem mluvím. Pokud já nebo někdo z mojí rodiny bude někdy potřebovat zdravotnické služby tohoto charakteru a to s pocitem, že o něj bude špičkově postaráno, budu rád, když to bude ve Vašich zařízeních.

Ještě jednou vám všem moc děkuji a přeji vám pevné zdraví a hodně úspěchů v novém roce.

R.S.

 

 

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval vaší nemocnici za bezvadné služby. 

Minulý týden jsem byl hospitalizován na artroskopickém centru kde mi pan doktor Hebelka provedl menší zákrok levého ramene. Pan doktor je se svým lidským a zároveň profesionálním přístupem borec. Celá organizace od příjmu, samotné operace až po propuštění byla z mého pohledu perfektní a veškerý personál byl velmi milý, nápomocný a vstřícný. 

Přeji všem pracovníkům vaší nemocnice hezké Vánoce a vše nejlepší v roce 2019.

 S pozdravem JKl

 

 

Dobrý den,

moje maminka, V. S., byla hospitalizována ve vaší rehabilitační nemocnici v Berouně po fraktuře levé kyčle. Rád bych Vám poděkoval za skvělé vedení této rehabilitační nemocnice.

Rehabilitační centrum pod vedením pana primáře MUDr. Horáčka funguje naprosto skvěle a úžasně. Svým profesním přístupem,klidem, rozvahou a lidskostí i osobní skromností dodává pacientů naději a sílu bojovat s nepřízní osudu. A svým přístupem dokáže správně motivovat a vést i personál nemocnice. Stejně tak jsem byl nadmíru spokojen s přístupem ošetřující lékařky MUDr. Bubnové. Je to mladá, profesionální, usměvavá a vstřícná lékařka. Také veškerý personál počínaje sestrami, rehabilitačními pracovnicemi/ pracovníky, pomocnými sestrami, prostě všichni, jsou pracovití,vstřícní, slušní, usměvaví. Člověk si ani nepřipadá jako v nemocnici a přitom maminka dostala tu nejlepší lékařskou péči a odcházela domů jako samostatná "starší" dáma. A právě profesionální a přitom velmi lidský přístup všech a také krásné prostředí bylo příčinou až nečekaného zlepšení zdravotního stavu maminky a to včetně psychiky.

A proto všem z rehabilitačního centra patří velký dík celé naší rodiny. Je obdivuhodné, jak v dnešní době, kdy lékařská péče v ČR není v dobré kondici, si člověk připadá ve vaší nemocnici jako v oáze. Skláním se před Vašimi manažerskými schopnostmi.

 S úctou V.S.

 

 

Vážení,

rád bych touto cestou poděkoval za skvělou péči ve vaší RNB,kterou jsem měl možnost využít v předchozích 14.-ti dnech,konkrétně 5.11.-18.11.2018. Především bezchybnému servisu na všech úrovních,zvláště ve III.patře RNB a fyzioterapeutovi Mgr.J.Dzvoníkovi za nadstandardní přístup.

S přáním hezkého dne J.H.

 

 

Vážená paní reditelko Petsini,


ve vaší skvělé rehabilitační nemocnicí jsem jako pacientka poprvé. Vybrala jsem si Vaše rehabilitační centrum po operaci TEP a to po kladném hodnocení vašich bývalých pacientů, kteří u vás jiz rehabilitaci prodělali. Já mohu jen potvrdit a souhlasit s vynikajícími recenzemi, ze rehabilitační péče je na vynikající a nadstandartni úrovni jak u zdravotního, terapeutickeho a i provozniho personalu. Práce je organizačně, lecebne a provozne perfektně odvadena. Příjemní a empaticti zdravotníci a fyzioterapeuti jsou pro pacienty po náročných otoped.operaci jako pohlazení po duši a to je velmi dulezite pro důstojnost člověka.
Vyjadřují Vám, paní reditelko, a všem zainteresovanym pracovníkům VELKE PODEKOVNI. Vaše skvělá moderni ortpedicka pracoviště budu doporučovat a vysoce kladně hodnotit jako jedinečné.

Děkuji s úctou Vaše velmi spokojená pacientka M.CH., budova I 2 patro.

 

 

Dobrý den,
dne 30.7. jsem byla  v ordinaci na sonu štítné žlázy. Na krku jsem měla dva zlaté řetízky. Na jednom  byl přívěsek kočička. Musela jsem si je sundat.Položila jsem je v ordinaci na stolek a pak je dala do kabelky.Doma jsem zjistila, že přívěsek nemám.

Byla jsem velice smutná.Ve čtvrtek 2.8. jsem byla opět na vyšetření a v čekárně jsem se zeptala sestřičky,zda se tam nenalezl přívěsek. Šla se zeptat a když se vracela měla  sevřenou dlań, pak jsem uviděla můj přívěsek.Srdíčko se mi rozbušilo radostí.

Tento přívěsek jsem dostala od svého syna,který se mi před dvěma roky zabil na motorce. Neumíte si představit jakou radost mi udělal ten kdo našel a odevzdal. Máte moje poděkování a přeji Vám  a Vašim lidem hodně štěstí a spokojenosti .Moc bych si přála aby se pacienti stejně chovali k Vám. Ještě jednou moc děkuji a v prosím vyřiďte to ostatním.            
S pozdravem pacientka D.

 

 Dobrý den,

ráda bych vyjádřila poděkování ošetřovatelskému  personálu vašeho rehabilitačního zařízení, kde jsem měla možnost léčby po dobu 14 dnů v červnu 2018. Byla jsem velmi mile překvapena již při nástupu prvního  dne, kdy mi personál vysvětlil a ukázal, kde je jaká procedura, kam do jídelny, do bazénu  a odpovídal na mé otázky. Veškerý strach a obavy z nemocničního prostředí a režimu  mě brzy přešly, mé zapojení do léčby proběhlo bez problémů. Ráda bych vyzvedla práci a přístup paní MUDr. M. Majkovičové a fyzioterapeutky paní Šroubkové. Jejich profesionální a lidský  přístup mi pomohl nejen od bolesti, ale především mi dal nadějí, že i takzvaně "nezvratné a trvalé" změny v pohybovém aparátě se dají při správném přístupu a péči zmírnit či dokonce zpomalit jejich postup.
Pracovala jsem dlouho v nemocnici a LDN, přístup zaměstnanců vašeho rehabilitačního centra jsem velmi ocenila, neboť vím z praxe, že to není pravidlo. 
Ještě jednou velmi děkuji.
 
Mgr. J.M.

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko!

Minulých takřka sedm měsíců jsem prožil v nemocnici v Hořovicích a v Berouně. V té celých pět. Dost často  jsem se ze svého lůžka díval na nebe. Povětšinou bylo na nebi jen nebe. Kromě letadel brázdících letecký koridor nad Berounem. Často jsem si představoval kam asi letí, kde je jejich cílová destinace. Dumal jsem i o pasažérech na palubách. Při téhle hře s fantazií mi došlo, že i já jsem svým způsobem v letadle. Podstatnou část imaginárního letu jsem absolvoval s aerolinkami Oddělení následné péče. Z kokpitu letadla řídily moji štrapáci za zdravím lékařky Jana SEDLÁČKOVÁ a Pavla MALÁTKOVÁ. A kdo zajišťoval servis na palubě? Samozřejmě letušky a stevardi! Ať už patřili do "bílého", "žlutého" či "červeného týmu".Vždy, ve dne i v noci, na odborné úrovni a profesionálně, se starali o pohodový let zpovykaného pasažéra. Jejich jména? Martina BÍLÁ, Anna PRUŠOVÁ, Jana ČERNOUŠKOVÁ, Ludmila BARTOŠOVÁ, Jana MACHULKOVÁ, Lucie BAREŠOVÁ, Jaroslava POLÁČKOVÁ, Martin BÍLÝ, Eliška OLŠIAKOVÁ, Emilie BLÁHOVCOVÁ, Monika KROUŽILOVÁ, Eva PECINOVÁ, Markéta ČERNÁ, Miroslava POKORNÁ, Eva DOLANSKÁ, Pavel STÁDNÍK, Silvie ANDREJKOVÁ, Vendula URBÁŠKOVÁ, Marie SVOBODOVÁ, Tereza ZELENKOVÁ, Barbora TOT, Jolana POKORNÁ, Michaela VANĚČKOVÁ, Jiří SÝKORA, Klára OLÁHOVÁ, Eliška MRKÁČKOVÁ, Lucie LUKÁŠOVÁ, Jan TICHÝ, Monika TOPOLOVÁ, Jana KARÁSKOVÁ, Alena DAVIDOVÁ, Aneta LESÁKOVÁ, Marcela KRESLOVÁ, Marie CELINOVÁ, Michaela HOMEROVÁ, Nikola NÁPRSTKOVÁ, Michaela ŠRÉDLOVÁ. Učit mě pohybovat se v prostoru vysoko nad zemí perfektně zvládaly Irena SYROVÁTKOVÁ (!!!) a Lenka ŽAKOVÁ. Pomyslná křídla k tomuto účelu mi sestrojil Petr MOTTL. Abych měl zametenou a uklizenou cestu při pokusech o chůzi , tak to si vzala za své paní EVA (ach ta paměť na příjmení!). Bezproblémově  spojení paluby letadla a světa mimo ní, neustále hlídala a ladila na správnou frekvenci Jana KOČIŠOVÁ (!!!). Těm všem patří můj obrovský dík. Za to, že se mnou zvládli všemožné turbulence, průlety několika bouřemi. Že měli po ruce, kdykoli bylo zapotřebí, dobré slovo a úsměv! 
Po čtyřměsíčním letu přišlo  mezipřistání v Rehabilitačním centru. V letadle se kompletně vyměnila celá posádka. Místa u kniplů v kabině pilotů obsadily lékařky Magdalena HLADÍKOVÁ a Monika MAJKOVIČOVÁ. Změnili se členové týmů na palubě. Jana SMRŽOVÁ, Ludmila ŠPAČKOVÁ, Lenka ČERMÁKOVÁ, Ivan MIHOVKA, Alena DOCHTOROVÁ, Božena VESELÁ, Tereza HIPČOVÁ, Lucie KUREŠOVÁ, Renata KOŘÍNKOVÁ, Lenka SAMKOVÁ, Zuzana PALIVCOVÁ, Hana MEZEROVÁ, Ilona JANDOVÁ, Jan R. Zíka, Barbora ŠTĚFANOVÁ, Z koláče největší zodpovědnosti si velké porce ukously Kateřina ŠIKOLOVÁ, Monika BARTOŠOVÁ, Zdeňka SEIDLOVÁ a Dominika ZMRZLÁ. Děkuji mnohokrát za péči a starostlivost vám všem, báječní lidičkové!
Pak už jsem byl vysazen zpátky na zem, do běžného života. Vyzbrojený nadějí a vůlí vše zcela nové, pro běžného člověka samozřejmé, plus minus zvládnu. Optimismus mně určitě neopustí, věřím, i za pomoci  vzpomínek na všechny lékařky, sestry, sanitářky a sanitáře, fyzioterapeutky a ergoterapeutky, s nimiž mi bylo ctí se potkat!  
Vážená paní ředitelko! Přeji Vám i celé nemocnici hodně podobně spokojených cestujících a pasažérů! Bezpečný a klidný let a hladké přistání! 
R.K.
 
PS Pokud jsem zkomolil pár jmen a nebo dokonce některá opomněl, velice se omlouvám. Díky všem "postiženým" za pochopení!!!

 

  

Vážená paní ředitelko Mgr. Petsini,


letos v květnu jsem nastoupil do Vašeho rehabilitačního centra po TEP
kyčelního kloubu za účelem mě jako pacienta připravit na běžný
civilní život . Chtěl jsem poděkovat zaměstnancům rehabilitačního centra
pod vedením pana primáře Horáčka za obětavý a citlivý přístup k
pacientům při pobytu v tomto rehabilitačním zařízení. Zejména bych se
chtěl zmínit o nadstandartním přístupu a jednání lékařů Mudr. paní
Husové, paní Benešové a Mudr. Bouše, dále o sestrách paní
Ingrové, Hypčové, Doktorové, sanitářkám paní
Veselé, Kubešové, Špačkové, Mezerové a sanitáři Ivanu Mihovko. Také
fyzioterapeutkám slečnám Bartošové, Šikolové a maserkám paní
Gierczakowské, Vachtové a Hakenové. Jejich péče a obětavost má příznivý
vliv na psychiku pacientů a ve svém důsledku na kvalitu rehabilitace. S
pozdravem spokojený pacient R.K.

 

  

Dobrý den,
dnes jsem absolvovala MR ve Vaší nemocnici - netušila jsem, jak mě to pozvedne. První věc bylo operativní vyhovění mé prosbě stihnout MR do termínu operace, což je při objednacích lhůtách na takové vyšetření zázračné! Co mě ale nesmírně zahřálo u srdce, byly dvě skvělé ženy pracující na MR! Jejich přístup k pacientům byl nesmírně lidský, optimistický, povzbuzující ... co více si můžete přát, zvláště v situaci, kdy Vám není hej. Obě tyto milé ženy přistupují k nemocným nikoliv jako k pacientům, ale především jako k lidem! Kdybych měla tu možnost, doporučila bych je, aby přednášely budoucím zdravotníkům...
Příští týden budu u Vás na operaci, tak se těším, že takový přístup bude i na dalších odděleních!
S díky T.K.

 

 

Vážení,

 

dovolte mi, abych se vyjádřil ke kvalitě Vámi vlastněné a vedené Rehabilitační nemocnice Beroun. Od 1/6 do 14/6 jsem měl tu čest, že jsem byl pacientem Vaší nemocnice – konkrétně jsem ležel na nadstandardu v budově I ve 2 patře.

Musím Vám sdělit, že Vaše zdravotnické zařízení je skutečně na špičkové úrovni – a to nejen z pohledu stavební kvality vlastních budov, ale i z pohledu veškerého vybavení – a hlavně z pohledu personálního obsazení. Byl jsem hospitalizován v řadě renomovaných pražských nemocnic a proto mohu s osobní znalostí věci konstatovat, že Vaše nemocnice je z hlediska prostředí i úrovně služeb na kvalitativně vyšší úrovni než drtivá většina z nich.

Chtěl bych prostřednictvím vedení Vaší nemocnice ještě jednou poděkovat všem z Rehabilitačního centra MUDr. Jana Calty, kteří se o nás pacienty tak obětavě a vysoce odborně starají – od lidského pana primáře MUDr. Ondřeje Horáčka, Ph.D. a všechny další lékaře, přes starostlivé sestry, odborně fundované fyzioterapeuty až po další personál tohoto centra. Po diskusích s ostatními pacienty není pochyb o tom, že toto špičkové Rehabilitační centrum MUDr. Jana Calty dělá Vaší nemocnici obrovskou reklamu po celé ČR.

Ještě jednou Vám děkuji za Vaše špičkové služby a jsem upřímně rád, že u nás v ČR existujete.

Se srdečným pozdravem

Ing. L.Ř., Ph.D.

 

 

 

Dobrý den,
chtěla bych jen poděkovat celému perzonálu odd. jednodenní chirurgie za bezvadnou organizaci a velmi vstřícné a profesionální zacházení.
Vzláště bych vyzdvihla kvality operatéra MUDr. Miloslava Procházky, který mne zde s úspěchem operoval také v minulém roce po úrazu pravého kolena.
S úctou Věra P.

 

 

 

Chtěla bych touto cestou poděkovat za vynikající péči o paní Bohumilu D.,jak na Oddělení Interny i Následné péče..

Zaměstnancům odd.následné péče děkuji za profesionální i lidský přístup.

Jmenovitě děkuji ošetřující lékařce MUDr. Pavle Malátkové.

Obzvláště velké poděkování bych chtěla věnovat sociální pracovnici paní Janě Kočišové za ochotu, vřelý přístup a psychickou pomoc v řešení nastalé životní situaci.

Vždy nám ochotně dokázala poradit, vždy si na nás udělala čas i po své pracovní době.

Moc všem děkuji a přeji hezký den.

Markéta M.

dcera

V Berouně dne 30.5.2018

 

 

 

Dobrý den,
9.5. jsem u vás v RNB absolvovala plastiku zkříženého vazu. Výsledek zákroku ještě hodnotit nemohu, ale určitě bych chtěla poděkovat všem, kteří se o mě starali: lékařům, sestřičkám, sanitárním sestrám, fyzioterapii. Všichni byli moc milí, vstřícní, nic nebyl problém.
Také bych chtěla ocenit čistotu zdravotnického zařízení (toalety, čekárny) jak v RNB tak v Hořovicích.
Přála bych si, abyste byli vzorem pro ostatní nemocnice.
Děkuji a přeji hodně spokojených klientů.
Marie T.

 

 

Vážená hlavní sestro doufám,že pochvala je ve Vaši kompetenci a uděláte příslušné kroky.Jmenuji se Jitka H., jsem po TEP PK  a v centrumu rehabilitace jsem byla hospitalisovaná od 29.3-18.4.2018.Rehabilitační centrum je opravdu špičkové pracoviště a jmenovitě bych chtěla velice poděkovat bc.Monice Inemannové,která se snažila dostat mé koleno opět do normálu.Ležela jsem na D2,kde o mě pečovaly 3 sestry,které mohou být ostatním příkladem jsou to hlavně Zdenka Vacková,Zdena Horáčková a Daniel Brož.Vím o čem píši,nebot jsem pracovala 43 let ve zdravotnictví i ve vedoucí funkci.Veliký dík a chvála jednoduché to vždy není.,kéž by bylo takových pracovnic více.

 
S pozdravem

Jitka H.

 

 

Dobrý den, pane primáři,
dnes jsem skončila rehabilitaci ve Vaší nemocnici u paní magistry Kvapilové. Naučila jsem se nové. Sestřička byla šikovná a prima.
Chtěla jsem Vám poděkovat za vyšetření, doporučení a péči. Přeji krásné jaro a hodně pracovních úspěchů.
S pozdravem MUDr. Alena V. /Spíš si budete pamatovat, byla jsem u Vás v Praze s dcerou, které vloni praskla ploténka.../

 

 

 

Dobrý den, paní ředitelko,

 
ráda bych touto cestou poděkovala za péči a zároveň vyjádřila pochvalu pro několik vašich zaměstnanců. 
 
Moje maminka (paní Zdena K.) u vás nedávno byla na kolonoskopii a následném zákroku u paní doktorky Jolany Cendelínové. Setkala se u ní nejen s profesionalitou, ale i s velmi lidským přístupem, stejně jako u sestřiček (jedna z nich je paní Zbuzková, druhé jméno bohužel nevíme). 
 
Maminka mě pověřila, abych pochvalu zaslala, což já samozřejmě dělám moc ráda. Rovnou připojím i pochvalu pro další pracovníky. Do berounské nemocnice totiž docházíme už léta s naší dcerou (Barbora J. - je hypotonik, má poruchu autistického spektra a ADHD). Donedávna jsme chodili na ergoterapii k paní Koškové, na rehabilitační cvičení chodíme k paní Zýkové, několikrát jsme navštívili MUDr. Brabcovou. Všechny tyto dámy nám velmi pomohly či pomáhají, navíc ke špičkové péči přidávají i úsměv a lidskost. Totéž ale platí myslím o všech zaměstnancích, s nimiž se u vás setkáváme, včetně recepčních či paní v kavárně. 
 
S pozdravem a přáním hezkého dne
Petra J.

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

Chtěla bych tímto vyjádřit pochvalu Vašemu zaměstnanci fyzioterapeutovi Lukáši Kučerovi za velmi vstřícný a odborný přístup k pacientům. Absolvovala jsem pod jeho dohledem fyzioterapii a moc mi pomohl. Velice si cením lidského přístupu, pochopení a odborných znalostí.

Byla bych moc ráda, kdyby byl za své pracovní nasazení oceněn.

Moc děkuji.

S pozdravem

M. S. Rakovník

 

 

Dobrý den, vážený pane primáři.

Dovoluji si Vám poděkovat za pobyt ve vaší nemocnici, kde absolvovaná 14-ti denní rehabilitace mě opravdu kondičně velmi pomohla.

Předně Vám děkuji za maximální profesionalitu veškerého vašeho personálu a perfektní vybavení nemocnice. Nejvíce oceňuji práci fyzioterapeutů a balneo procedury, počínaje cvičením a relaxací v bazénu.

Díky pobytu u vás jsem si uvědomil důležité postupy pří mé rehabilitaci, udržování kondice i běžném životě s mým handicapem. S takovým komplexním přístupem, znalostmi a výkladem jsem se nikde jinde ještě nesetkal a právě to bylo to, co jsem očekával, že u vás najdu (oproti běžným rehabilitacím nebo lázním)

S důvěrou se proto budu na vás budu obracet a vašich služeb dále využívat.

Zůstávám s
​úctou​
ROSTISLAV CH.

 

 

Dobrý den,

včera dne 2.4.2018 jsem přivezla moji maminku Hanu B., nar. 7.6.1946 na interní příjem.

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu doktorovi Petrovi Ďurišovi za jeho opravdu

profesionální, příjemný a lidský přístup k mé mamince,která bohužel přes své nemoci trpí i Alzheimerovou chorobou. 

Velice si ho za jeho přístup vážím, a jsem ráda,že pan doktor je v berounské nemocnici.

 

Ještě jednou moc děkuji.

Lenka B.

dcera pí.Hany B.

 

 

 

 

 

Vážená paní Kupková,

dne 9.3. t.r. jsem se ve vaší nemocnici podrobila operaci levého ramene u MUDr. F. Hebelky. 
Vaším prostřednictvím bych ráda poděkovala nejenom jemu, ale i celému zdravotnickému personálu. S takhle příjemnými a ochotnými sestřičkami jsem se dosud nesetkala!
Přeji Vám hodně takovýchto spokojených pacientů.
Ještě jednou děkuji za vše, Petra O.

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

byla jsem hospitalizována ( 9.2.- 22.2. 2018 ) ve Vašem rehabilitačním zařízení v Berouně. Touto cestou chci vyjádřit poděkování za perfektní péči, která mi zde byla poskytnuta. Od prvního dne, vlastně už během příjmu, jsem cítila zájem o mne, o pacienta. Nebyla  jsem po příjezdu z nemocnice (TEP kolene) zcela bez problémů. Děkuji veškerému personálu na Vašem oddělení "I"3.  Sestry ochotné, usměvavé, empatické, pečlivé. Ošetřující lékařka upravila můj rehabilitační program tak, aby plnil svůj účel a nevyčerpával mě. Také jí,  samozřejmě, patří moje poděkování. Trpěla jsem opakovaně migrénami a kvůli nízkému obsahu hemoglobinu velkou slabostí. Žádná z ošetřovatelek a sester nedala sebemenším náznakem najevo, že by konala nad rámec svých pracovních povinností. Stejné poděkování patří rehabilitačním pracovníkům a fyzioterapeutům. Profesionální ve všech směrech. Můj stav se lepšil den za dnem. Všem tedy patří můj velký dík. Nemohu opomenout práci paní uklízečky na tomto oddělení. Perfektní.
Přeji Vašemu zařízení (zde pracujícím lidem) jen samé spokojené klienty. 

S pozdravem Ludmila M.

 

 

 

 

 

Hezké odpoledne,

velice ráda bych Vám ještě touto cestou poděkovala za péči, kterou jste mi věnovali během mého 3týdenního pobytu (2. 1. 2018 - 22. 1. 2018) v Rehabilitačním centru (Rehabilitační nemocnice Beroun).

Léčila jsem se u Vás s roztroušenou sklerózou. Byla jsem se vším moc spokojena, všichni mi ochotně pomáhali a poskytovali mi prvotřídní léčbu.

Jmenovitě bych chtěla hlavně poděkovat:

Bc. Janě Kubíkové - fyzioterapeut

Bc. Petře Fenclové - Ergoterapie

Haně Foltýnové - zdravotní sestře

a samozřejmě MUDr. Dianě Husové - mé ošetřující lékařce.

Všem patří můj velký dík. Budu moc ráda, pokud moje poděkování výše jmenovaným vyřídíte. Velice si vážím jejich přístupu. Snad ještě nikdy jsem se s tímto jednáním nesetkala.

Během pobytu u Vás se mi má nemoc zlepšila a budu se moc těšit na další léčbu u Vás!!! 

Nedám té mé ošklivé nemoci šanci :). Snad se na podzim uvidíme.

S přáním příjemného dne a vše dobré v nadcházejících dnech

 

Hana H.

 

 

 


 

 

 

Dobrý den, dovolte mi alespoň touto cestou poděkovat za skvělý
přístup a péči o mého otce Jiřího K., všem sestram,
lékařům a především panu primarovi.

Děkuji Tomáš K.

 

 

Vážená paní Lefnerová,
v uplynulém měsíci jsem absolvovala fyzioterapii, elektroléčbu a masáže ve vašem rehabilitačním centru a byla jsem nadšená!
Jednak z prostředí krásně a přívětivě zrekonstruované nemocnice a hlavně z přístupu lidí - vašich zaměstnanců. Zejména bych ráda poděkovala všem fyzioterapeutům za jejich velmi profesionální, individuální a empatický přístup, obzvlášť Barboře Veličkové a Štěpánu Čechákovi. Nejen že mi jejich doporučené cviky a rady pomáhají fyzicky, ale i jejich lidský přístup a snaha pomoci jsou velmi příjemné a v dnešním zdravotnickém systému bohužel zatím ještě ojedinělé ... 
 
Přeji vám mnoho úspěchů do další práce a spokojených a nejlépe i vyléčených pacientů!
 
S pozdravem
 
Barbora N.
Rudná

 

 

Vážená paní ředitelko,
dvakrát jsem se s odstupem 2 let podrobila zákroku v artroskopickem centru a vždy jsem byla velmi spokojena. Při druhém zákroku dne 8.9.2017 jsem zaznamenala pro mě velmi příjemné změny -kalhotky před operací, písemné instrukce na rehabilitaci - ty mě velmi pomohly a pomáhají dodnes, možná jsou to pro někoho maličkosti, ale je vidět, že přemýšlíte, jak pacientům pomoci i jinak než léky. Moc děkuji noční sestřičce, která se o mě starala snad jako o svoji maminku, ale i ostatní sestřičky i sanitář a lékaři jsou na jedničku. Ještě jednou velké díky.
Alena D.

 

 

Vážená paní ředitelko,
ráda bych touto cestou poděkovala za umístění syna Michaela D. v Rehabilitačním centru v RN Beroun i za odbornou pomoc a péči o syna.
 
V září loňského roku odletěl syn do Latinské Ameriky, dostal se do vysoké nadmořské výšky v Ekvádoru a při opakovaném výstupu do 5000 m n.m. v Peru dostal akutní vysokohorskou nemoc.
Počátkem listopadu byl repatriován do Prahy a hospitalizován v Ústřední vojenské nemocnici. 
Následně po jeho propuštění z ÚVN jsem hledala navazující rehabilitační zařízení, kde by syn mohl být umístěn. V rámci postižení se nejvíce projevuje dysatrie, nedostatky v drobné motorice, chudý pohybový vzorec, celkově zpomalený. 
Syn je vystudovaný fyzioterapeut, je mu 25 let. Vystudoval FZV na Univerzitě Palackého v Olomouci, následně rok pracoval na rehabilitačním odd. v Nemocnici Hradec Králové.
 
Do té doby jsem netušila, že najít volné místo v rehabilitačním zařízení není vůbec jednoduché. 
 
Ráda bych tedy i touto cestou poděkovala především p. primáři MUDr. Ondřeji Horáčkovi, Ph.D. a vyzdvihla jeho ochotu umístit syna v Rehabilitačním centru a poděkovala i za rychlou reakci. Ačkoliv se jedná o mladého člověka, byl každý den důležitý. Již od 12.prosince 2017 se podařilo syna zařadit do rehabilitačního programu, jeho stav se v době pobytu velmi rychle zlepšoval. Díky patří rovněž ošetřujícímu lékaři MUDr. Jiřímu Staňovi a to za profesionální a citlivý přístup. Dále personálu, který syna vedl při rehabilitačních cvičeních (ergoterapie, fyzioterapie, skupinové cvičení v bazénu, klinická logopedie atd.) - v těchto případech již neznám všechny odborné pracovníky jmenovitě. 
 
Celkový dojem podporují i špičkově vybavená pracoviště a zařízení pokojů s vlastním sociálním zázemím.
Rovněž i přístup pracovníků jednotlivých pracovišť k pacientům, možnost vycházek v parku, přístup pracovníků na hlavní recepci atd. 
 
Ještě jednou děkuji za umožnění pobytu a za péči o syna a zároveň gratuluji k získání všech výše uvedených pracovníků nebo spolupracujících do kolektivu RN Beroun.
 
S pozdravem a přáním hezkého dne
Ing. Jana D.

 

 

Chci jen napsat, že jsem již podruhé byla na magnetické rezonanci, opět později večer a i podruhé byl personál usměvavý, slušný, příjemný...co víc napsat? Děkuji a jen tak dál.
Lenka B.

 

 

          Vážená paní ředitelko !
  Předejte prosím poděkování všem pracovníkům odd. Následné péče ve vaší nemocnici Beroun.
  Na tomto odd. se pacientům dostává opravdu skvělá péče od lékařů, sester, fyzioterapeutu i ostatního pomocného
  personálu.
  Pan primář Stoilov vede pracovníky odd. správnou cestou a podařilo se mu vytvořit skvělý tým.
  Na tomto odd.odvádí také záslužnou práci soc. pracovnice paní Eva Nguyanová která svou vlídností pomáhá   pacientům   v jejich  nelehké situaci.

  Přeji Vám a všem zaměstnancům krásný adventní čas !

  Díky !   E. N.

 

 

 

Dobrý den,
velice ráda bych touto cestou poděkovala za péči o moji maminku Jitku
Ripplovou na oddělení Interny v Berounské nemocnici ve dnech 31.10. až
9.11.2017.
Velice děkuji za vynikající péči a velkou důslednost při diagnostice
zdravotních obtíží, komplikovaných souběhem dvou problémů.
Přístup lékařů Interny, celkové vedení všech vyšetření a diagnostiky
zdravotních problémů a jejich rychlé řešení vedly k výraznému zlepšení
zdravotního stavu a odeznění části bolestí spojených s neprůchodným
žlučovodem. Další pečlivá diagnostika a vyšetření vedly k identifikaci
zánětu meziobratlové ploténky, rychlému zahájení cílené antibiotické
léčby a přesunu maminky na oddělení neurologie. Opravdu velice oceňuji
odbornost lékařů a pečlivé "rozšifrování" zdrojů bolestivých zdravotních
obtíží maminky.
Péče sestřiček a sanitářů interny při manipulaci s maminkou, která měla
opravdu velké bolesti, byla velmi citlivá, vstřícná a pozorná.
Také vyšetření na magnetické rezonanci, dne 8.11. proběhlo s velkou
ohleduplností k bolestem zad. Personál mamince velmi citlivě pomohl
uložit se a vypodložit tak, aby vyšetření zvládla.
Nejen fyzická pomoc, ale celkový zájem a komunikace personálu byla
vedena velmi ohleduplně a pozitivně, což se celkově odrazilo na výrazném
zlepšení zdravotního stavu a naladění maminky do optimistického modu.
Ještě jednou děkuji za skvělou odbornou a velmi kvalitní péči.

S přáním pěkného dne

Jitka M., dcera

 

 

 

Vážená paní ředitelko,
dovolte mi touto cestou poděkovat a vyjádřit můj obdiv za služby, kterých se mi dostalo ve vaší nemocnici. Byl jsem jedním z těch, kteří dostali tu možnost a chodil jsem na rehabilitace a s tím spojené úkony. Nechci vše podrobně popisovat, ale můj obdiv patří naprosto dokonalé organizaci a prostředí, které je vytvářeno velmi ochotnými, slušnými a příjemnými lidmi. Znovu se člověk přesvědčuje o tom, že vše je o lidech a jejich schopnostech. Neznám jiné zdravotní zařízení (naštěstí je zase tak často nevyhledávám), kde by to takto perfektně fungovalo. Kdybych měl tu možnost a mohl jim poradit, tak by se k vám měli chodit učit. Jsem přesvědčen o tom, že tento stav je výsledek kvalitního a profesionálního přístupu vedení nemocnice. 
Paní ředitelko, nepoznamenal jsem si jména všech pracovníků (oni by si to skutečně zasloužili všichni od recepce až po lékaře), ale když dovolíte chtěl bych jmenovitě poděkovat rehabilitační pracovnici Bc. Nové a zvláště paní MUDr. Vejrové za její osobní lidský a profesionální přístup. Pokud jste to dočetla až sem, tak jste mi udělala radost. Přeji Vám jen to dobré a ať se Vám daří. 
S pozdravem Jindřich K.

 

 

 18.10.2017

Dobry den pani reditelko,
je noc a moje pani klidne spi na luzku vedle mne.
Jsme v Chanii na Krete v nemocnici. Vydali jsme se na milovany ostrov 28.9.2017. V pondeli 2.10. postihla mou zenu mozkova prihoda.Od te doby jsme jiz 16.den v nemocnici. Ziju tady s ni, spal jsem u jejiho luzka na zemi (ted uz 4. noc na posteli), peru, zajistuji rehabilitaci, kreslime si, piseme pismenka a cislice, uz se umi podepsat,... Tak to tady v Recku chodi,rodina se stara o sveho nemocneho po strance socialni, nemocnice dava odbornou peci. Prevoz domu se resi jiz takovou dobu, protoze pani ma zuzenou krcni tepnnu a tak transport do vlasti neni jednoduchy. Moje Jindra je velka bojovnice jiz jsme vse rozhybali, bohuzel mluveni nam nejde, resp. tezce a pomalu. Jsem z toho zoufaly,konzultoval jsem svoje pokusy po telefonu s logopedem, ale potrebuji, ma pani potrebuje odbornou peci. Proto se obracim s prosbou nas Vas pani reditelko. Po prevozu bude pani nejakou dobu na cevni chirurgii v UVN ve Stresovicich. Pak bych si moc pral aby byla prijata na rehabilitaci k vam do Berouna. Prosim !

Miloslav P. a Jindra
Chania, Kreta.

 

7.11.2017

Dobrý den do Berouna!
Moje paní je u vás v péči, viditelně pookřála a zlepšuje se.
Mám velkou radost a moc vám všem děkuji!!!
Váš vděčný,
P. Miloslav, manžel.

Jste skvělí!!! :-)

 

 

 

 

Vážená paní ředitelko,

velice ráda bych poděkovala za příkladnou péči, jaké se mi dnes dostalo na chirurgické ambulanci Rehabilitační nemocnice v Berouně. Děkuji za profesionalitu, laskavost a starostlivost MUDr. Pavlu Sedláčkovi a jeho pracovnímu týmu... usměvavým a obětavým sestřičkám. Dnes naplnili můj den sluncem a přesvědčením, že úsměv a vstřícnost léčí.

S přátelským pozdravem  Mgr. Ilona K.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobrý večer, pane primáři,

 

Slíbil jsem hodnocení na konci svého pobytu a zde tedy je.

To, co jsem psal před týdnem, nechci opakovat, ale pokud bych měl, tedy superlativy pořád přetrvávají. Vše bylo naprosto úžasné. Ale chtěl jste i nějaké jmenovité vyjádření, takže:

·         Fyzioterapeuti paní Mgr. Ladislava Kvapilová a především pan Jiří Vítek, ten je fakt úžasný

·         Celá posádka oddělení Elektro, tam především slečna Eliška příjmení bohužel neznámL.

·         Oddělení masáže parafin; Klára Moutelíková a pan Oestereicher.

·         Sestřičky na 3. Patře; všechny moc milé usměvavé a ochotné.

·         Pomocné sestry; některé snad poněkud „ústnaté“, ale v mezích normy.

A teď snad jen pár spíše technických poznámek; možná by nebylo špatné, kdyby pacientům někdo vysvětlil břišní dýchání. Možná je to pitomost, ale sám jsem od první chvíle dost bojoval s tím pochopit, jaký je rozdíl mezi normálním a tímto dýcháním.

A úplně na závěr opravdové technikálie; v pokoji, kde jsem byl, nefungovalo topení, ani klimatizace.

U zlatého výtahu ve třetím a prvním patře moc nefungují tlačítka přivolání výtahu na chodbě a speciálně starší handicapovaní pacienti (o berlích na křeslech) mohou mít problém.

Ale na samý závěr; opravdu pro mne úžasná zkušenost s rehabilitační nemocnicí v Berouně, prostředí i léčebný program skvělé.

Mockrát děkuji ještě jednou za vše.

Ať se Vám vše daří.

Zdravím.

Petr V.

 

 

 

Dobrý den,

dovolte mi prosím, abych poděkovala celému týmu Artroskopického centra -  týmu na operačním sále. Omlouvám se, nezvládla jsem si zapamatovat konkrétní jména (kromě svého operatéra - MUDr. E. Šťastného), proto děkuji všem. Před zákrokem jsem měla velký strach, ale díky milé atmosféře na sále, kterou "způsobil" celý tým, má obava ustupovala až do usnutí. A následná péče na Oddělní jednodenní péče byla mimořádná, s takovou se pacient málokde setkává.  Artroskopickou operaci kolena jsem podstoupila 6.září t.r.

A další poděkování patří Rehabilitačnímu centru, konkrétně týmu na oddělení I2. A také nesmím zapomenout  na jídlo, které vůbec nepřipomínalo špitální stravu.

Přeji vám všem mnoho úspěchů a spokojených pacientů.

S pozdravem

Iva P.

 

 

 

Dobrý den paní ředitelko,

ráda bych poděkovala Adéle Čížkové, vaší nutriční terapeutce, která se účastnila v sobotu 26. srpna Dnů zdraví v Hořovicích. Přivezla výbornou ochutnávku zdravého vaření, pomáhala nám na stanovišti ohledně zdravého životního stylu a měření BMI, konzultovala s návštěvníky.

Moc díky za její pomoc a spolupráci.

Hezký den

Kateřina V.

 

 

 

Dobrý den,

tento týden jsem strávil pět dní na druhém patře Rehabilitačního centra RNB. Letos jsem toho musel absolvovat více. V lednu robotická operace Na Homolce, V červnu TEP v Motole. Vždy v nadstandardu. Mohu tedy srovnávat. A právě proto chci ocenit přístup, profesionalitu a jednání všech lidí na druhém patře Rehabilitačního centra. Bylo to perfektní.

Díky

Ing. Vladimír M.

 

 

Vážený pane primáři.

Po TEP kyčle v Hořovicích jsem 18.7.2017 nastoupil do rehabilitačního centra RN Beroun.

Po dva týdny se o mne starali pracovníci Vašeho týmu a s jejich prací jsem byl velice spokojen.

Vystupování a vstřícnost zdravotních sester i sanitárek mi v době rekonvalescence vytvářely příjemnou atmosféru.

Především bych však chtěl vyzdvihnout profesionální a citlivý přístup mojí ošetřující lékařky MUDr. Chrisy Tavandžisové.

Její empatie, vlídné slovo  a předepsané léčebné procedury mi pomohly v krátké době efektivně překonat pooperační potíže.

Za příkladnou rovněž považuji péči fyzioterapeuta Bc. Michala Přibyla o moji „tělesnou schránku“.

Během procedur si vždy našel čas a správná slova k vysvětlení možných příčin mých potíží a doporučil vhodná cvičení.

 

Srdečně děkuji.

S přátelským pozdravem

Ing.Miloslav P.

 

 

 

 

 

Dobrý den, byla jsem s dcerou u vás na vyšetření u MUDr. Hany Cmíralové. Ráda bych touto cestou paní doktorce poděkovala za profesionální přístup, citlivé a zároveň vysoce odborné vyšetření. Následující rehabilitace probíhá na stejně vysoké úrovni ve velmi pěkném prostředí.
Děkuji

M.B.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praha 4.7.2017

 

  Dne 1.7.2017 jsem navštívila za účelem vyšetření na MR Vaší nemocnici. Byla jsem zde poprvé a tak i jen příjezd k nemocnici byl velkým překvapením. A to nejen umístěním a polohou připomínající nějaký rekreační nebo lázeňský areál, ale i stavem jednotlivých objektů viděných při příjezdu a i prováděnou sadovou úpravou před objektem „C“. Víc jsem neviděla, ale i to málo stačilo k tomu, abych viděla tu velkou snahu věnovanou údržbě a rozvoji areálu. Dále bych touto cestou chtěla poděkovat personálu na pracovišti MR, za jejich milý a vstřícný přístup před a i v průběhu vyšetření. Vím dobře co zde píši. V předchozích dnech a týdnech jsem s neutuchající bolestí bederní páteře a nefungujícími nohami absolvovala mnoho opakujících se vyšetření na odděleních jedné z pražských nemocnic, kam spádově patřím. Přístup službu kona