Zaměstnanci Rehabilitační nemocnice Beroun, Nemocnice Hořovice a Multiscan Pardubice se účastnili závodů Dračích lodí

4. 9. 2018

Lékaři, sestry i nelékařský zdravotnický personál nemocnic se společnými silami utkali v 13. ročníku závodů amatérských posádek dračích lodí na řece Berounce.

Letošního závodu se účastnilo celkem 40 posádek. Mezi personálem nemocnic byl o závod velký zájem, tudíž byly sestaveny posádky hned pro pět lodí, přičemž jedna z lodí se umístila se svými časy na úctyhodném 25. místě. Letošní závody probíhaly na přelomu prázdnin a školního roku v kempu u Berounky.

„Byl to nezapomenutelný zážitek. Je vždycky fajn, když se sejdou lidé s nadšením pro sport. Nálada byla skvělá, jen počasí nám moc nepřálo,“ komentovala dění na akci Kristýna Kronďáková, asistentka vedení Nemocnice Hořovice. „Byla to úžasná teambuildingová akce. Ač patříme pod jednu společnost, moc příležitostí, kdy se můžeme setkat s kolegy z Nemocnice Hořovice a Multiscan Pardubice není. Po celý den byla v našem zázemí přátelská atmosféra a to i během závodu, kdy jsme soutěžili proti sobě,“ doplnila Pavla Košková, vedoucí ergoterapeutka z Rehabilitační nemocnice Beroun.

„Vždy rádi vidíme, když se personál stýká i mimo pracovní prostředí. Obzvláště ve zdravotnictví je důležité, aby lidé na pracovišti spolu vycházeli. Společných akcí pro zaměstnance připravujeme více. Na podzim se bude například konat bowlingový zápas či volejbalový turnaj,“ popisuje mimopracovní aktivity Andrea Kropáčová, vedoucí personálního oddělení Nemocnice Hořovice.