Zaměstnanci Multiscanu zavítali do nemocnic v Hořovicích a v Berouně

30. 5. 2022

Do holdingu AKESO patří kromě Onkologického a radiologického centra Multiscan i sesterská zařízení Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun. Protože zaměstnanci pardubického centra nemají kvůli vzdálenosti běžně možnost se do těchto středočeských zdravotnických zařízení podívat, uspořádal pro ně Multiscan exkurzi.

Program výletu probíhal již od dopoledních hodin. Bezmála 30 zaměstnanců Multiscanu vyrazilo autobusem nejprve do pražských Košířů, kde na ně v řecké restauraci Filema čekalo vedení holdingu v čele s panem majitelem Sotiriosem Zavalianisem a výkonnou ředitelkou Multiscanu Martinou Kulštejnovou.

Po výborném obědě v podobě řeckých specialit a společně stráveném časem plném přátelského hovoru se skupina zdravotníků z Pardubic přesunula do Rehabilitační nemocnice Beroun, kde si mohli prohlédnout oddělení a veškeré zázemí nemocnice včetně nově vybudované školky pro děti zaměstnanců. Zároveň jim byly představeny a názorně ukázány projekty, na nichž se nyní intenzivně pracuje. V okolí rehabilitační nemocnice si tak mohli prohlédnout výstavbu Centra duševní rehabilitace nebo datového centra.

Poslední zastávkou před odjezdem zpět do Pardubic byla prohlídka hořovické nemocnice. I zde se mohli zaměstnanci Multiscanu porozhlédnout po odděleních, projít si prostory a zázemí moderního zdravotnického zařízení. V bezprostřední blízkosti nemocnice se mohli podívat na výstavbu takzvané pandemické nemocnice a prohlédnout si komplex bytových jednotek, které jsou v rámci benefitního programu nabízeny zaměstnancům nemocnice.

„Chtěli bychom poděkovat panu majiteli, že nám umožnil zorganizovat výlet do našich sesterských zařízení i za milé osobní setkání a pohoštění v restauraci Filema. Velké díky patří paní Lucii Liškové z Rehabilitační nemocnice Beroun a paní Blance Červenkové z Nemocnice Hořovice, které nás vřele přivítaly a byly nám skvělými průvodkyněmi,“ zhodnotila výlet tisková mluvčí společnosti Multiscan Naďa Hloušová.