Všimli jste si, že naše Centrum jednodenní péče bylo jedním z hlavních témat magazínu Víkend na TV Nova?

8. 10. 2023

V pondělí 25.9.2023 bylo naše Centrum jednodenní péče součástí reportáže magazínu Víkend na TV Nova

Reportáž doprovodila pacientku Lenku Pietrulovou z Jinců, kterou trápila několikanásobná kýla. Žena tedy pomoc vyhledala u našich špičkových lékařů a operatérů v čele s primářem MUDr. Petrem Zeithamlem. Pan doktor se ujal samotného zákroku, který navíc označil za méně obvyklý, protože během operace našel ještě jednu, třetí kýlu v tříselné oblasti.

Z tohoto důvodu paní Lenka na našem oddělení Centra jednodenní péče v Rehabilitační nemocnici Beroun zůstala přes noc. Domů se pak se svým manželem vydala hned druhý den ráno. „Pokud by ale pacientka měla kýlu pouze jednu, byla by propuštěna ještě v ten samý den večer,“ poznamenal primář.

Centrum jednodenní péče prostřednictví našeho týmu odborníků a nejmodernějších diagnostických metod provádí operativu ve formě miniinvazivních zákroků, jež jsou natolik šetrné, že nevyžadují několikadenní hospitalizaci. Například po operaci žlučníku nebo právě kýly můžete být v pohodlí domova už za pouhých několik hodin.

Pokud jste reportáž nestihli, nevadí! Celou si ji můžete pustit zde