Vánoční večírek měl grády

16. 12. 2019

Na letošním vánočním večírku Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a lékáren Senimed bylo nejoblíbenějším zaměstnancům věnováno 37 poukazů na zájezd pro dvě osoby na ostrov Kos.

Každoročně pořádají dvě z nemocnic holdingu AKESO společný vánoční večírek. V jeden večer se tak sejde kolem 600 zaměstnanců Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a lékáren společnosti Senimed, aby společně s vedením nemocnic oslavili uplynulý rok a popřáli si zdraví a spokojenost do nového roku. Majitel nemocnic Ing. Sotirios Zavalianis každý rok věnuje zaměstnancům, kteří jsou vybráni svými kolegy, letecké zájezdy do Řecka. Letošní destinací je ostrov Kos, který právem patří mezi nejoblíbenější destinace letních prázdnin. Každý věnovaný zájezd byl pro dvě osoby.

Během letošního večírku byl program velmi pestrý. Vystoupila punk-rocková kapela Wohnout. Následovalo taneční vystoupení Dream man show a poté k tanci zahrála orchestrální kapela James band. Po celou dobu programu byl zajištěn bohatý raut a alkoholické i nealkoholické nápoje. Každoročně je věnována organizaci Charta 77 částka 30 tis. Kč.

Gratulujeme všem výhercům a přejeme jim, aby si zaslouženou dovolenou užili, a ještě jednou přejeme všem zaměstnancům AKESO holding krásné vánoční období a děkujeme za dosavadní práci.