Vánoční večírek 2017

15. 12. 2017

Ve čtvrtek 14. prosince se v Kulturním klubu v Žebráku uskutečnilo další, již tradiční předvánoční setkání zaměstnanců Rehabilitační nemocnice Beroun, Nemocnice Hořovice a nemocničních lékáren v Hořovicích a v Berouně. Tímto neformálním setkáním chtěl majitel obou nemocnic Ing. Sotirios Zavalianis poděkovat svým zaměstnancům za kvalitní a obětavou práci, kterou pro obě nemocnice nejen v tomto roce vykonávají.

Úvodem MUDr. Michal Průša MBA, ředitel Nemocnice Hořovice a Ilona Kupková, hlavní sestra Rehabilitační nemocnice Beroun, poděkovali všem za uplynulý rok. Popřáli klidné prožití vánočních svátků a do příštího roku 2018 hodně zdraví a další osobní i kariérní úspěchy. Zároveň nezapomněli pozdravit i kolegy, kteří se večírku nemohli zúčastnit, protože byli ve službě.

I tento rok proběhlo tradiční ocenění vítězů ankety o nejlepší zaměstnance. Podle hlasování téměř všech zaměstnanců obou nemocnic bylo vybráno celkem patnáct pracovníků Nemocnice Hořovice, deset zaměstnanců Rehabilitační nemocnice Beroun a jeden zaměstnanec lékárny. Všichni byli odměněni zájezdem all inclusive pro dvě osoby na řecký ostrov Kos.

Více než stovka zaměstnanců berounské a hořovické nemocnice si poté nasadila červený šaškovský nos, který je symbolem charitativní organizace Konto bariery, jíž i tento rok Ing. Sotirios Zavalianis finančně přispěl částkou 30.000 Kč.

O hudební doprovod večírku se postarala hudební skupina Support Lesbiens, která roztančila celý sál. Po jedenácté hodině následovala diskotéka, kterou si bezmála 600 účastníků akce užívalo až do pozdních nočních hodin.

Galerie