Vánoční poselství potřetí

12. 11. 2019

Přidejte se i vy k dalšímu ročníku vánoční sbírky pro pacienty oddělení následné péče.

Již třetím rokem se snaží naše sestřička Eliška Olšiaková udělat radost pacientům oddělení následné péče. Máme velikou radost, že se jí to s vaší pomocí daří. „Loňské Vánoce jsem se setkala s opravdu velkou dávkou solidarity, nadšení a podpory v mém vánočním poselství, doufám v to proto i tentokrát," svěřila se Eliška a dodává: „Mnoho z našich nemocných dědečků a babiček musí trávit celé Vánoce v nemocnici. Upoutáni na lůžko, kdy bohužel spousta z nich je od rodiny zcela odříznuta. Toto období je pro seniory velmi psychicky náročné a já jsem toho názoru, že i pouhá myšlenka na ně v podobě malého dárečku na Štědrý den je moc potěší."

V případě, že máte zájem pomoci, letos je vyhlášena sbírka na dárečky v podobě malých plyšáků na klíče (viz níže v galerii). Radost rozhodně uděláte i vánočními ozdobami či přímo hotovou dekorací na pokoje/dveře pokojů našich pacientů. Pomoc Eliška neodmítne ani formou tašek nebo balicího papíru s vánočními motivy pro zabalení dárků.

Sbírka je již zahájena a bude trvat do 20. 12. 2019.

Dárky či dekoraci můžete zaslat poštou na adresu Rehabilitační nemocnice Beroun, heslo Vánoce pro ONP, Prof. Veselého 493, 266 56 Beroun, nebo nechat balíček na vrátnici nemocnice. Pokud jste z okolí a máte Facebook, můžete se s Eliškou spojit a předat balíček osobně.

Velice všem děkujeme za šíření tohoto vánočního poselství a věříme, že se třeba jednou stane vánoční tradicí.