V berounské nemocnici jsme přivítali studenty oboru fyzioterapie

27. 4. 2022

Den otevřených dveří se uskutečnil koncem března a byl určen pro zájemce z řad budoucích fyzioterapeutů.

„Rozhodli jsme se studentům středních škol ukázat naši nemocnici a pochlubit se nejen našimi moderními odděleními, ale i přístrojovým vybavením,“ uvedla Nataša Petsini, ředitelka Rehabilitační nemocnice Beroun.

Necelé dvě desítky zájemců obdržely všechny důležité informace o uplatnění absolventů i benefitech v rámci celého holdingu AKESO již v úvodu setkání. Během návštěvy se mohli budoucí kolegyně a kolegové seznámit s novinkami z přístrojového vybavení i s kolektivem jednotlivých oddělení. Nemocnicí je po celou dobu prováděla vedoucí fyzioterapie Lucie Lefnerová.

„Uchvátilo nás příjemné prostředí, které je plně vybavené nejmodernějšími technologiemi. Spolužáci, kteří zde již měli praxi, si tuto nemocnici chválili. A my už víme proč. Líbilo se nám moderní zařízení nemocnice, příjemné prostředí, různorodé rehabilitační prostředky a mnoho dalšího. Dále obdivujeme vybavené pokoje pro pacienty a krásný výhled na celý Beroun,“ podali zpětnou vazbu studenti fyzioterapie z plzeňské fakulty.

„Po prohlídce nemocnice jsem byla doslova nadšená. Často si lidé myslí, že nemocniční prostředí je místo depresí, to ovšem u vás rozhodně neplatí. Také se mi moc líbila vybavenost přístrojů pro fyzikální terapii a milý personál. Den otevřených dveří se mi celkově moc líbil a rozhodně mě motivoval do dalšího studia,“ řekla Terezie Killichová, studentka ČVUT, Fakulty biomedicínského inženýrství.

Po prohlídce Rehabilitační nemocnice Beroun byla pro studenty připravena exkluzivní prohlídka hradu Karlštejn.

„Vzhledem k velkému zájmu o prohlídku nemocnice budeme určitě v pořádání podobných akcí pokračovat napříč zdravotními obory,“ uvedla Lucie Lišková, PR and Community Manager.

Po prohlídce naší nemocnice jsme pro studenty připravili exkluzivní prohlídku hradu Karlštejn.
Prohlídky nemocnice se zúčastnily necelé dvě desítky zájemců z řad studentů fyzioterapie.