Třetí číslo firemního časopisu NÉA je na světě!

5. 3. 2020

Po úspěšných předešlých dvou vydáních vychází NÉA ještě ve větším nákladu. Aktuální číslo najdete již nyní v čekárnách našich zdravotnických zařízení nebo online na našich webech.

Magazín AKESO holdingu otevírá hlavní rozhovor s primářkou radiodiagnostiky MUDr. Petrou Jiříčkovou. Detailně se v něm seznámíte s jedním z nejmodernějších diagnostických pracovišť v Česku a nejen to. I v dalších článcích zůstaneme v pardubickém Multiscanu. Podívat se s námi můžete do nově otevřeného pavilonu klinické onkologie nebo na přípravu onkologických léčiv, přečíst si můžete o novém lineárním urychlovači či o iniciativách na podporu onkologicky nemocných.

Ve velkém článku vám Sotirios Zavalianis, majitel AKESO holdingu, detailně představí investiční plán skupiny pro následujících pět let, a ten je rozhodně ambiciózní. Jak píše v úvodníku: „Pro průměr nežiju.“

Stát se lékařkou se MUDr. Milena Dokoupilová, primářka neonatologie v Hořovicích, rozhodla až v posledním ročníku gymnázia pod vlivem rodičů. A nelituje. V magazínu NÉA si s ní můžete přečíst rozhovor, stejně jako s MUDr. Jiřím Steinbachem, primářem anesteziologicko-resuscitačního oddělení v hořovické nemocnici. Ten vám nejen přiblíží svou práci, ale hlavně své dva velké koníčky.

Příjemné čtení              

Magazín Néa ZIMA 2020/č. 3