Splněná akreditace

27. 11. 2018

Potvrdili jsme kvalitu péče a bezpečí pacientů

Začátkem listopadu si Rehabilitační nemocnice Beroun prošla důkladnou kontrolou akreditační komise. Akreditační šetření zahrnovalo hodnocení kvality a bezpečí lůžkové zdravotní péče. S potěšením oznamujeme, že Rehabilitační nemocnice Beroun byla vyhodnocena jako akreditovaná.

Komisi velmi příjemně překvapila provázanost plánování a organizace sanitářů, vedení dokumentů a vybavení nemocnice, díky němuž týmy lékařů, sester a dalšího personálu mohou neustále zlepšovat kvalitu péče a bezpečí našich pacientů.

„Vybrala jsem si Rehabilitační nemocnici Beroun po operaci TEP. A mohu jen potvrdit a souhlasit s vynikajícími recenzemi. Rehabilitační péče je na vynikající a nadstandardní úrovni jak u zdravotního, terapeutického a i provozního personálu. Příjemní a empatičtí zdravotníci a fyzioterapeuti jsou pro pacienty po náročných ortopedických operacích jako pohlazení po duši, a to je velmi důležité pro důstojnost člověka.“ reagovala na zprávu o akreditaci pacientka Marta Chabrová z Kladna.

Děkujeme a zároveň gratulujeme všem zaměstnancům, protože to je ocenění hlavně jejich práce.