Šetřete svůj čas a objednejte se online

30. 6. 2020

Povolení vstupu do nemocnice i objednání na vyšetření je možné z pohodlí vašeho domova.

Nyní máte možnost vyplnění online dotazníku pro vstup do nemocnice i objednání na vyšetření z domova či práce.

Nemocnice Beroun v těchto dnech spustila aplikaci Akeso eTriáž, která umožňuje připravit si veškeré podklady pro povolení vstupu do areálu nemocnice předem. Tato aplikace přináší spolu s možností online objednání vyšetření výrazný komfort. Jednoduchý online formulář umožňuje objednání na odborná vyšetření, běžná vyšetření na odděleních i objednání do ambulancí.

Do berounské nemocnice se můžete objednat:

V objednávacím formuláři stačí pouze vyplnit vaše osobní údaje a požadavek na vyšetření. Můžete si zvolit, zda vám vyhovuje dopolední či odpolední doba. Pracovníci nemocnice se vám pak ozvou zpět emailem nebo telefonicky s přesnou hodinou, ve kterou se máte na vyšetření dostavit.

Online objednání

Akeso eTriáž