Seminář Talk It Easy je součástí celoživotního vzdělávání pro fyzioterapeuty

8. 1. 2024

Rehabilitační nemocnice Beroun přináší do Česka seminář Talk It Easy od mezinárodně uznávaných fyzioterapeutů Georga Suppa a jeho kolegyně Stephanie Moers. Je nám potěšením oznámit, že se tento jedinečný edukační program stal součástí rodiny celoživotního vzdělávání v rámci Unie fyzioterapeutů České republiky. Pozor, možnost se na kurz zapsat může využít už jen osm zájemců.

Seminář Talk It Easy se věnuje příležitostem a úskalím komunikace v klinické praxi s cílem zkvalitnit vztah mezi terapeutem a klientem. Jak Georg Supp připomíná, na tomto poli stále existuje poměrně velký nesoulad. „Což jasně potvrzují data z naší dlouholeté praxe. Důsledkem je, že řada kolegů nedokáže zhodnotit svůj potenciál, protože se jednoduše neumí se svým klientem dostatečně ‚propojit‘,“ vysvětluje více Georg, jenž se v oblasti fyzioterapeutické praxe pohybuje více než 30 let.

Na kurzu se účastníci rozhodně nebudou nudit. Je totiž z velké části založen na praktických a zábavných cvičení různých strategií se zaměřením, jak přehodnotit vlastní přístup ve vztahu k pacientovi a zvládnout neočekávané situace. Seminář přitom reflektuje stejná odborná data, na kterých je jeho obsah postaven.

A co víc? Koncepce Talk It Easy se v této souvislosti zalíbila i Unii fyzioterapeutů České republiky a tamní výkonný výbor ještě před Vánocemi rozhodl o jeho zařazení do oblasti celoživotního vzdělávání s garancí UNIFY ČR. Účastníci si tak budou moct připsat osm kreditních bodů.

Seminář se uskuteční v pátek 19. a sobotu 20. dubna 2024 v prostorách naší nemocnice. Z důvodu co možná nejlepšího individuálního přístupu je počet míst limitován na 22 osob. Pozor, zbývá jich posledních osm. Komunikační jazyk je angličtina a v případě potřeby bude k dispozici také simultánní překlad do češtiny.

Na kurz se lze zapsat prostřednictvím webových stránek nemocnice, kde najdete další zajímavé informace včetně poutavé videopozvánky přímo od Georga.

Seminář byl akreditován Unií fyzioterapeutů České republiky a získal tak garant pro celoživotní vzdělávání s hodnotou osmi kreditních bodů.