Psychologická pomoc on-line

17. 4. 2020

Po úspěchu se službou on-line fyzioterapeutické pomoci přicházíme s další nabídkou. Tentokráte psychologické pomoci.

I přes postupné uvolňování omezení z důvodů epidemiologické situace se stále snažíme nabídnout vám další pomoc. Od úterý 21. 4. je vám k dispozici psychologická pomoc. Věnovat se vám bude PhDr. Marek Jančok, klinický psycholog naší nemocnice.

Oslovit ho můžete e-mailem jancok@nember.cz či zavolat do ordinace 311 745 228 a nově i prostřednictvím aplikace Skype. Zde jej můžete vyhledat zadáním Marek Jančok online psych. (zadávejte i s tečkou za zkratkou „psych“).

K dispozici vám bude každé úterý, pátek a sobotu od 7:00 do 15:00 hod.

„Pevně doufám, vzhledem k vývoji situace, že se již brzy vrátí ambulantní provoz do normálního režimu a bude možné zase pracovat přímým kontaktem s pacienty. Skype forma je nyní možná pouze po dobu trvání nouzového stavu. Nebojte se na nás obrátit. Nejste v tom sami, “ uvádí Marek Jančok.