Prodejní výstavka chráněné dílny A MANO se po roce vrací

14. 11. 2012

Vloni poprvé se vedení Nemocnice Beroun rozhodlo podpořit dobrou věc a umožnilo uspořádat jednu netradiční akci – výstavu výrobků chráněné dílny A MANO z Prahy, poskytující zaměstnání mladým lidem s mentálním a kombinovaným postižením.

14.11.2012

Vloni poprvé se vedení Nemocnice Beroun rozhodlo podpořit dobrou věc  a  umožnilo uspořádat  jednu netradiční akci –  výstavu  výrobků chráněné  dílny A MANO z Prahy, poskytující zaměstnání mladým lidem s mentálním a kombinovaným postižením.  Výstavka se líbila a jak zaměstnanci nemocnice, tak  i její  návštěvníci  si domů odnesli řadu drobností i větších keramických výrobků s vědomím,  že  konkrétně podpořili záslužnou činnost a přispěli k dalšímu chodu dílny. Navíc, hrnečky, ozdoby, svícny, mističky a další výrobky této dílny posloužily jako dárky k Vánocům. Stejně tak tomu může být také letos.Chráněná dílna A MANO se v berounské nemocnici totiž představí znovu – konkrétně 26. listopadu od 9.30 do 15 hodin, opět  v podloubí před pavilonem B.   
Byli bychom rádi, pokud by se nám spolu s Vámi podařilo opět prokázat, že naše rozhodnutí  - alespoň trochu přispět těm, kteří to ani dnes nemají často jednoduché -  je správné a  tuto prodejní výstavku jste 26. listopadu navštívili. Navíc, pokud jinak do berounské nemocnice nezavítáte,  se můžete na vlastní oči přesvědčit, jak za posledních pět let  vyrostla do krásy a proměnila se k nepoznání.