Pro děti našich zaměstnanců máme k dispozici hlídací skupiny

16. 10. 2020

Vzhledem k momentálním vládním nařízením, kdy se uzavírají školní zařízení prakticky ze dne na den, jsme museli pružně reagovat. Dětem našich zdravotníků jsme zajistili hlídání po celou dobu uzavření škol.

Zaměstnanců, kteří mají děti školního věku, jsou v našich zařízeních desítky. Aby naši zdravotníci nemuseli odejít z práce na OČR (ošetřování člena rodiny), zajistili jsme hlídací skupiny. Pro děti je připravený zábavný i výukový program, vyčleněný prostor v areálu nemocnice, strava i erudovaný personál. Celý pobyt dítěte, včetně zajištění stravy je pro děti zdarma.

„Situace nyní není jednoduchá. Naším cílem je zajistit přítomnost zdravotníků v našich zařízeních. Naši lidé pracují s neuvěřitelným nasazením, obětavě pomáhají a vykonávají svou práci na nejvyšší možné odborné úrovni. Tím, že se jim postaráme o děti, s kterými by jinak museli zůstat doma, je to nejmenší,“ říká Sotirios Zavalianis, majitel Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun.

V naší sesterské nemocnici v Hořovicích je již několik let k dispozici dětská skupina NEMO. V Rehabilitační nemocnici Beroun je projekt dětské skupiny pro předškolní děti v přípravě. Nyní se přistupuje k výstavbě budovy.

Budova dětské skupiny NEMO v Hořovicích.
Interiér dětské skupiny NEMO v Hořovicích.
Děti našich zaměstnanců na letním příměstském táboře.