Přichází Néa, magazín Akeso pro zaměstnance i pacienty

3. 12. 2019

Myšlenka vydávat vlastní časopis naší zdravotnické skupiny existuje již delší dobu. Před časem jsme si ji jako správnou ověřili na pilotním čísle ještě pod názvem Revue. Néa neboli řecky novinka bude vycházet každé dva měsíce.

Na titulní straně podzimního vydání najdete upoutávku na hlavní rozhovor čísla s MUDr. Michalem Průšou, ředitelem Nemocnice Hořovice a také anesteziologem, který stále ordinuje v ambulanci léčby bolesti. Dozvíte se v něm nejen nejnovější poznatky o léčebném konopí, ale také o tom, proč Nemocnice Hořovice přerostla svým významem formát regionální nemocnice.

Na dalších stránkách se věnujeme novinkám z našich nemocnic – Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun a Multiscan v Pardubicích. V dalším velkém rozhovoru čísla vám představíme Lucii Suchou, radiologickou asistentku, jejíž obrazy zdobí několik veřejných míst, a také nového kardiologa berounské nemocnice, který se se svými zkušenostmi z Německa rozhodl pokračovat ve své lékařské kariéře v Rehabilitační nemocnici Beroun. Pokud máte slabost pro nejnovější moderní technologie, přečtěte si o telemetrii, která v našich zařízeních pomáhá zvyšovat bezpečnost a pohodlí pacientů. V časopise Néa jsou také představeny nové prostory hořovické Porodnice U Sluneční brány nebo nový pavilon klinické onkologie pardubického Multiscanu, který se otevře pacientům v nejbližších dnech.

Příjemné čtení

Magazín Néa