Podzimní číslo časopisu NÉA právě vyšlo

1. 11. 2022

Magazín holdingu AKESO, v kterém naleznete zajímavé novinky z našich zdravotnických zařízení, detašovaných pracovišť, stavebních divizí, restaurace Filema, zkrátka všeho, s čím je AKESO holding spojený, naleznete již nyní na chodbách Nemocnice Hořovice, Diagnostického centra v Praze, Rehabilitační nemocnice Beroun a Onkologického a radiologického centra Multiscan.

Titulní stranu již 13. čísla zdobí tým zubařů z Nemocnice Hořovice. Je to hlavně proto, že jsme celé toto oddělení v posledních týdnech zrenovovali, rozšířili spektrum výkonů a zakoupili několik nových moderních přístrojů, které zkvalitní nejen diagnostické metody. S celým týmem nyní spolupracuje MDDr. Martin Rota, který patří mezi málo početnou skupinu stomatochirurgů, kteří dokážou rekonstruovat chybějící kostní tkáň pro následné osazení zubními implantáty metodou BBA (biologic bone augmentation).

Výstavba Centra duševní rehabilitace se pomalu dostává do finále. V magazínu tak naleznete i rozhovor s MUDr. Martinem Hollým, předním českým psychiatrem a sexuologem, který na jaře posílil tým Centra a který spolu s prof. Jánem Praškem dává dohromady koncept péče, jež zde bude pacientům k dispozici. Bezpečnost pacientů a personálu je pro nás na prvním místě, proto vám doporučujeme prohlédnout si i reálnou fotografii jednoho z pokojů, která obsahuje popisy jednotlivých bezpečnostních opatření.   

To, že i zdravotníci mají soukromý život a koníčky, se vám vždy snažíme přiblížit v rubrice Siesta. Rádi vám tak nyní přinášíme rozhovor s praktickou sestrou pardubického Multiscanu, energickou Kateřinou Heblíkovou, jejíž velkou vášní je florbal.

Věříme, že vám podzimní číslo přinese zajímavé čtení.