Otevíráme Nutriční poradnu

16. 1. 2020

Strava není důležitá jenom z hlediska krásy, módního stylu a hubnutí, ale především je součástí prevence a léčby různých onemocnění. V rámci rozšiřování spektra poskytované péče v naší nemocnici otevíráme od února nutriční poradnu pro pacienty, zaměstnance i klienty z řad veřejnosti. 

Nutriční poradna zajišťuje odborné konzultace v oblasti léčebné výživy, včetně vyhodnocení stravovacích zvyklostí pacienta. Poradna je určená všem, kteří chtějí sami se sebou něco udělat. Má za cíl zlepšit, udržet nebo podporovat zdraví klienta a zároveň poskytuje svým klientům individuální, profesionální a hlavně lidský přístup. 

Před první návštěvou je zapotřebí si zapisovat snězená jídla během 14 dní. Na samotnou první konzultaci přijďte nejlépe nalačno nebo lehce najezení. Měření na speciálním přístroji bude mnohem přesnější, pokud hodinu před měřením nebudete pít a budete vyprázdnění. Při první návštěvě vás terapeutka změří na přístroji INBody, následně výsledky měření vyhodnotí a navrhne další postup. Na příští návštěvě vám již bude předán nutriční plán, edukační materiály a individuální jídelníček připravený na míru. 

 

NABÍZENÉ SLUŽBY                  

•       Nutriční poradenství

•       Zhodnocení stravovacích návyků

•       Analýzu na osobní váze INBODY

•       Individuální výživové plány na základě tělesné analýzy, šité na míru

•       Specifické diety podle typu onemocnění

•       Edukaci u specifických diet dle onemocnění (obezita, podvýživa, diabetes, nemoci žaludku, slinivky, žlučníku, střev, nemoci srdečně-cévní

•       Hubnutí bez drahých koktejlů a doplňků stravy

 

Nutriční poradnu naleznete v budově C, vedle magnetické rezonance.

Provozní doba: středa od 7.30 -15.30 hodin.

Objednat se je možné přes recepci nemocnice na tel. čísle: 311 745 272 či 144 99 zkrácené číslo (vytáčejte bez předvolby).