Ohlédnutí za festivalem Letorosty

20. 9. 2019

Hvězdy u Berounky měli přes 1.000 fanoušků.

Je to již pár dní, co se konal 14. ročník berounského festivalu Letorosty a vzhledem k jeho nedávnému vzkříšení jsme si dali na bilancování trochu více času. Avšak kdo se přišel podívat, tak musí dát za pravdu, že se akce opravdu povedla. V autokempu Na Hrázi se sešlo více než 1.000 návštěvníků a to nejen díky pěknému počasí. V 11 hodin festival odstartovala skupina Upside Down! cz a pak už se jelo v rychlém tempu přes folk, pop až po rock. Jména jako David Kraus, Michal Pavlíček, Načerava, Kamil Střihavka a skupina Leaders, Bára Basiková a Stromboli potvrzují rozmanitost žánrů. Každý si tady přišel na své. 

"V letošním roce se GENERÁLNÍM SPONZOREM Berounských Letorostů 2019 stala Rehabilitační nemocnice Beroun. Díky jejímu příspěvku ve výši 195.000,-Kč, se letošní Letorosty mohly uskutečnit a dlouhodobá práce týmu a Tongue Music, nepřišla nazmar. Chceme tímto upřímně a z celého srdce poděkovat majiteli RNB panu Sotiriosovi Zavalianisovi za jeho finanční pomoc a podporu na poslední chvíli, bez které bychom se letos neobešli a konání Letorostů by bylo ohroženo. Děkujeme i jménem všech fanoušků a příznivců našeho hudebního festivalu " poděkoval manažer Berounských Letorostů a frontman skupiny Moped 56 Vojtěch Hubinger.

I nám bylo ctí se účastnit a těšíme se na příští rok, tentokráte v v Králově Dvoře. Důvod, proč se festival přesouvá je prostý. Města Beroun a Králův Dvůr se dohodla na podpoře této skvělé akce s tím, že se budou v pořádání festivalu střídat. Tak tedy 12. září 2020 v králodvorském zámku na viděnou.

 

 

 

Galerie