Nutriční poradna pomůže nastartovat zdravý životní styl

27. 5. 2022

Strava není důležitá jenom z hlediska krásy, módního stylu a hubnutí, ale především je součástí prevence a léčby různých onemocnění. Proto nabízíme další službu pro pacienty, zaměstnance i klienty z řad veřejnosti – nutriční poradnu. Nejedná se o žádné diety a nekoupíte zde přípravky na hubnutí. Poradna se zabývá oblastí léčebné výživy a vyhodnocuje stravovací zvyklosti pacienta.

Před první návštěvou je zapotřebí si dva týdny zapisovat, co sníte. Na první schůzku přijďte nejlépe nalačno nebo lehce najedení. Měření na speciálním přístroji bude mnohem přesnější, pokud hodinu před měřením nebudete pít a budete vyprázdnění. Při první návštěvě vás terapeutka vyzpovídá, změří na přístroji INBODY a výsledky měření vyhodnotí a navrhne další postup. Při příští návštěvě vám předá nutriční plán, edukační materiály a individuální jídelníček připravený na míru.

NABÍZENÉ SLUŽBY

• Nutriční poradenství
  • Zhodnocení stravovacích návyků
  • Analýza na osobní váze INBODY
  • Na míru šité individuální výživové plány na základě tělesné analýzy
  • Specifické diety podle typu onemocnění
  • Edukace u specifických diet podle onemocnění (obezita, podvýživa, diabetes, nemoci žaludku, slinivky, žlučníku, střev, nemoci srdečněcévní)
  • Hubnutí bez drahých koktejlů a doplňků stravy

Nutriční poradna je určena všem, kteří chtějí sami se sebou něco udělat. Má za cíl zlepšit, udržet nebo podporovat zdraví klienta. Najdete ji v budově C, vedle magnetické rezonance. Provozní doba je pondělí až čtvrtek od 8.00 – 14.00 hodin a objednat se můžete přes recepci nemocnice na čísle 311 745 272 či 144 99 (zkrácené číslo – vytáčejte bez předvolby).