Nové vydání časopisu Néa

26. 2. 2021

Loňský rok byl pro nás všechny hodně náročný, a i ten letošní zatím nepřináší příliš dobrých zpráv. Všichni naši zaměstnanci odvádí neuvěřitelnou práci a patří jim za to obrovský dík. V novém čísle časopisu NÉA si můžete přečíst rozhovory s některými z nich.

Připravili jsme pro vás skvělý rozhovor s naší novou výkonnou ředitelkou Martinou Kulštejnovou, která poznala naše zařízení ještě dříve, než u nás začala pracovat. V rozhovoru mluví o tom, jak se k nám dostala, na čem pracovala a také o investicích, které připravujeme.

Dozvíte se například jak v rámci ergoterapie pracujeme s cvičnou kuchyní a koupelnou. V naší nemocnici bude do poloviny roku stát skelet a střecha Centra duševní rehabilitace a začne výstavba vnitřních prostor. Také zde do konce roku vznikne mateřská školka pro děti našich zaměstnanců.

Přečíst si můžete také povídání s hlavní sestrou naší sesterské nemocnice v Hořovicích. Pro někoho může být překvapením, že tuto pozici zastává muž – je to Jiří Pichlík, který se s vámi podělí o svůj příběh. V Hořovicích bude v dubnu dokončena větší část bytů pro zaměstnance a ještě letos se zahájí výstavba nového křídla nemocnice, což bude obrovská investice.

To je jen ukázka z aktuálního vydání. Odpočiňte si od negativních zpráv a užijte si novou NÉU.

Přejeme vám příjemné čtení.