Nové číslo magazínu NÉA

21. 3. 2022

Přinášíme vám další číslo magazínu NÉA, které je opět plné novinek a informací o tom, co se nám daří a v čem se skupina AKESO posouvá k lepšímu.

V titulním rozhovoru jsme si povídali s radiační onkoložkou Zuzanou Pleskačovou, která chtěla původně studovat jadernou fyziku, ale svou vášeň pro techniku rozvíjí v oboru radiační onkologie. Maminka šestiletých dvojčat nám také prozradila, co má ráda na své profesi i kde čerpá energii.

V novém vydání vám představíme i sestřičky ze zdravotnických škol, které k nám chodí na praxi už v průběhu studia. A my věříme, že takto získáme nové kvalitní zdravotníky.

Silným příběhem tohoto čísla je zpověď jedné z našich mladých pacientek, která si před šesti lety vyslechla těžkou diagnózu – rakovinu prsu. Díky péči v našem onkologickém centru však všechno dobře dopadlo.

Pokud vás zajímají špičkové přístroje, určitě nevynechte článek o magnetické rezonanci v pardubickém Multiscanu a prozkoumat s námi můžete také lůžko na anesteziologicko-resuscitačním oddělení.

Novinky máme i v rámci služeb. V Diagnostickém centru v pražských Nových Butovicích jsme rozšířili nabídku o plastickou chirurgii a na nové trendy v tomto oboru jsme se zeptali chirurga Petera Mertana.

Nastávající maminky pak jistě zaujme představení naší porodnice U Sluneční brány.

Technicky zaměřené čtenáře by mohl zajímat článek o budování unikátního datového centra v Hořovicích, které bude jediným datovým centrem tohoto typu ve střední Evropě.

Máme velkou radost, když se nám ozvou naši spokojení pacienti. Děkovných dopisů a hlavně e-mailů chodí opravdu hodně. A proto jsme se rozhodli se s vámi podělit o jejich zpětnou vazbu, která nás velmi těší.

Přejeme vám příjemné čtení.