NOC OČKOVÁNÍ aneb Očkovací maraton

10. 6. 2021

Očkovací centrum Rehabilitační nemocnice Beroun se přidalo k akci NOC OČKOVÁNÍ.

V pátek 11. června bude naše očkovací centrum otevřeno až do půlnoci a podpoří tím akci s názvem NOC OČKOVÁNÍ aneb Očkovací maraton.

„Věříme, že i díky našemu přispění padne avízovaný rekord v podání očkovací dávky více než 4 000 zájemců. Budeme rádi, když očkovací maraton přivede další zájemce a náš život se tak bude rychleji vracet do normálu. Od půlky minulého týdne je totiž registrace otevřena i pro starší 16 let a právě na mladé je tato akce zaměřena především“, uvedla k akci MUDr. Romana Zajacová, koordinátorka očkování.

„S potěšením můžu říci, že termíny na páteční noc máme již plné. Ale naše očkovací centrum je otevřené i víkendu a to od 7.00 do 18.00 hodin“, dodala MUDr. Zajacová. Očkovací maraton podporuje rozhlasová stanice ČR Radiožurnál a TV Nova. Každý naočkovaný v rámci maratonu si domů odnese pamětní samolepku na respirátor.

Upozorňujeme, že i na očkování v rámci očkovacího maratonu je nutné se registrovat obvyklou cestou, tedy přes centrální registrační/rezervační systém. Zájemce, kteří přijdou bez rezervace, bohužel nebudeme schopni odbavit.