Nevíte si rady? Kontaktuje naši zdravotnickou online poradnu

19. 8. 2021

Máte zdravotní potíže a nejste si jisti, že vaše léčba probíhá správně? Chcete se poradit ohledně medikace nebo vás jen zajímá, v jakém režimu fungují naše zdravotnická zařízení? Nebuďte na to sami a napište nám do naší online poradny.

Na webech zdravotnických zařízení AKESO holdingu funguje od založení webových stránek zdravotnická poradna. Každý den se naši odborníci věnují dotazům od pacientů, kteří se nacházející ve svízelné situaci a potřebují poradit ohledně jejich zdravotního stavu nebo zdraví svých blízkých. Obrátit se se svým dotazem můžete na lékaře napříč odborností v poradně Nemocnice Hořovice, Rehabilitační nemocnice Beroun, Onkologického a radiologického centra Multiscan a nově i Diagnostického centra Nemocnice Hořovice. Rádi vám odpovíme a v rámci možností online prostředí poradíme.

Jak napsat do poradny?

Vyhledejte si jedny z webových stránek našich zařízení, kam váš dotaz spadá. Na hlavní straně sjeďte níž, kde uvidíte označení „Poradna“. Zde kliknete na modré políčko „položit nový dotaz“. Po rozkliknutí už vám nic nebrání se zeptat na cokoli, co vás trápí.