Nemocniční lékárna nabízí každý měsíc slevové akce

5. 10. 2020

Je to již 5 let, co se v berounské nemocnici otevřela nemocniční lékárna.

Stala se tak neoddělitelnou součástí naší nemocnice. A díky tomu je zajištěna dostupnost širokého spektra léčiv i rehabilitačních či zdravotnických pomůcek. Skladem má totiž více než 1 300 léčivých přípravků. A nejen to, na základě lékařského předpisu připravuje vedle obvyklých léků i náročnější lékové formy. Zajišťuje i méně dostupné léky formou mimořádného dovozu ze zahraničí.

Každý zde rovněž může získat klientskou kartu, jejíž předností je především to, že je možné sledovat lékové interakce a zamezit tak duplicitě předepisovaných léků. Karta navíc slouží k nákupu sortimentu lékárny za zvýhodněné ceny.  Samozřejmostí je poradenská činnost, kdy pracovníci lékárny vysvětlí pacientovi účinky předepsaného léčiva, upozorní na vše, co je potřeba v souvislosti s jeho užíváním vědět, zejména na informace o možných nežádoucích účincích.

V případě, že kartu nemáte, tak můžete využít měsíční slevové akce lékárny. Jaké přípravky jsou právě v akci se dozvíte zde.

Lékárna je vám otevřena každý pracovní den od 08:00 do 18:00 hodin a najdete ji u vchodu do nemocnice.

Lékárna je schopna připravit, na základě lékařského předpisu, nejen obvyklé lékové formy jako jsou masti, čípky, roztoky, ale i náročnější lékové formy jako jsou gely a prášky.
Skladem má lékárna více než 1 300 léčivých přípravků.