Nemocnice v pohybu

5. 9. 2019

Přijměte pozvání na sportovní a kulturní akce v Berouně.

Naše nemocnice se opět zapojila do berounského dění. V nejbližší době se účastníme těchto akcí.

8.9.2019

RAMBAJS FEST

V souběhu s akcí Hrnčířské trhy Beroun se již po třetí koná oslava výročí otevření herny a zahrádky Rambajs Cafe park. Letos jsme jedním z partnerů oslav. Návštěvníci Rambajs festu budou mít možnost podpořit nadační fond Žirafka naší sesterské nemocnice v Hořovicích. Nadační fond Žirafka byl založen pro pomoc a podporu dětským pacientům hospitalizovaných na třech dětských odděleních Nemocnice Hořovice. Více informací o nadačním fondu získáte na www.nf-zirafka.cz.  Přijďte se i vy pobavit krásným programem a přispět tak nadačnímu fondu. Rambajs Cafe park sídlí v Berouně, na Náměstí Joachima Barranda.

18.9.2019

BĚŽÍME PROTI DEMENCI

Pozitivní účinky běhu jsou všem známy a tak jsme se spolu s hořovickou nemocnicí rozhodli podpořit naše zaměstnance v účasti na této akci. Akce která je určena pro běžecké chrty, občasné běžce i naprosté neběhavce se koná na Husově náměstí v Berouně od 17:45 hodin. Začne společnou rozcvičkou a následně pak 3-5 kilometrovou  trasou zakončenou opět na náměstí. V rámci běhů bude možné si změřit tlak a zjistit hladinu cukru. Výtěžek akce podpoří Domov sv. Anežky České pro seniory s Alzheimerovou nemocí, který je součástí Charity Beroun. Rehabilitační nemocnice Beroun je patnerem této organizace.

Zastavte se a podpořte naše běžce, poznáte je podle triček s logy našich nemocnic.