Navštívil nás prezidentský kandidát Mirek Topolánek

22. 12. 2017

Jen slova uznání měl pro Rehabilitační nemocnici Beroun Mirek Topolánek, jednašedesátiletý prezidentský kandidát v nadcházející prezidentské volbě, který v rámci své kampaně navštívil ve čtvrtek 21. prosince naši nemocnici. Jednalo se o druhou návštěvu prezidentského kandidáta v berounské nemocnici. Koncem listopadu sem zavítal Topolánkův protikandidát Michal Horáček.

Prezidentského kandidáta v berounské nemocnici přijali Ing. Sotirios Zavalianis, majitel nemocnice, Mgr. Nataša Petsini, ředitelka RN Beroun, MUDr. Ondřej Horáček, primář Rehabilitačního centra MUDr. Jana Calty a jeho zástupkyně MUDr. Milena Kolářová.

Pan Topolánek měl během své dvouhodinové návštěvy v nemocnici příležitost seznámit se s fungováním lůžkového oddělení Rehabilitačního centra a zavítal také do moderního vodoléčebného úseku, kde krátce pohovořil s pacienty i s fyzioterapeuty. V prostorách tělocvičny pak měl příležitost vyzkoušet si několik přístrojů David, včetně průkopnického přístroje SpaceCarl.

Prezidentský kandidát se v rozhovoru s Ing. Zavalianisem a se členy vedení berounské nemocnice nechal informovat o výši investovaného kapitálu a o dalších plánech rozvoje nemocnice. Vyjádřil uznání nad dosaženými výsledky a popřál nemocnici a jejím pracovníkům další úspěchy. Jeho návštěva byla ukončena otevřenou besedou s pacienty a zaměstnanci v nemocniční kavárně.