Mateřská školka otevře už v září

27. 4. 2021

Každý, kdo přijíždí do Rehabilitační nemocnice Beroun si musí povšimnout rostoucí stavby po levé straně. Jde o mateřskou školku primárně určenou pro děti zaměstnanců nemocnice.

Školka se bude pyšnit krásným venkovním dětským hřištěm a moderně řešeným interiérem. Vnitřní prostory mateřské školky jsou navrženy pro dvě skupinky po 24 dětech. „S ohledem na velký zájem z řad našich zaměstnanců plánujeme otevřít školku už 1. září. Souběžně se stavbou a vybavením školky již rovněž řešíme její personální zajištění,“ uvedla novinky ředitelka nemocnice Nataša Petsini.

„Umístění dětí do firemní mateřské školky je jedním z mnoha benefitů, které svým zaměstnancům nabízíme. Dalším velmi využívaným benefitem jsou volné permanentky do ZOO Praha či slevy v nemocniční lékárně. Nabízíme i podporu vzdělávání, nebo bezplatnou právní a finanční konzultaci,“ potvrdila bohatý benefitní program Kateřina Horová, vedoucí personálního oddělení nemocnice.

Jak školka roste a jak bude vypadat se můžete podívat v galerii.

Návrh budovy mateřské školky.
Návrh interiéru jídelny mateřské školky.
Návrh interiéru společných prostor v mateřské školce.
Spaní pod hvězdami - návrh interiéru mateřské školky.
Stavba mateřské školky.
Pohled na výstavbu mateřské školky