Kariéra na maximum? Pojďte pracovat do AKESO!

6. 10. 2021

Chcete jednoduše skloubit osobní život a kariéru? Zajímají vás nejnovější metody a přístroje a dáváte přednost modernímu prostředí, kde se vám bude příjemně pracovat? Hledáte zaměstnavatele, který vaši práci ocení a přidá třeba i něco navíc? Přijďte pracovat k nám, do nejlépe řízeného zdravotnického holdingu v Česku.

Našich zaměstnanců si pro jejich nasazení a schopnosti velmi vážíme, proto se jim snažíme vytvořit takové podmínky pro osobní život a práci, aby u nás byli spokojeni. Kromě moderního prostředí, kterým vynikají všechna naše zařízení a v České republice se jim nevyrovnají žádné jiné nemocnice, dbáme o maximální rozvoj pracovišť nejen po stránce technické vybavenosti, ale i zavádění nových metod léčby. V neposlední řadě jsme v letošním roce přistoupili k zvýšení platového ohodnocení všech našich zdravotníků v průměru o 16 %, což je o 5 % více, než o kolik vzrostly platy ve státních zařízeních.

U nás naleznete odborníky na slovo vzaté, kteří vám vždy rádi pomohou. Mimo to společně tvoříme přátelský kolektiv, jehož hlavním cílem je poskytnout pacientům nejen nejlepší péči, ale i morální podporu.
Dobrou atmosféru na pracovišti mají v rukou právě spokojení zaměstnanci, proto pro ně máme přichystanou celou řadu benefitů:

• bydlení prémiové kvality
  • přístup k prémiové zdravotní péči pro vás i vaše rodinné příslušníky
  • minimálně 5 týdnů dovolené
  • naše vlastní doprava k cestování do zaměstnání
  • naše mateřská školka
  • příměstské tábory pro starší děti
  • výhodnější hypotéka nebo pojištění
  • bezplatné právní a finanční konzultace
  • příspěvek 3 % na penzijní připojištění
  • pomoc při exekuci a soudních sporech
  • celoživotní vzdělávání
  • podpora při výuce angličtiny a kurzů pro váš další profesní růst
  • cenově zvýhodněné stravování
  • slevy v lékárně
  • MultiSport karta
  • permanentky pro rodinné aktivity a kulturní akce
  • sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
  • bezplatné využívání našich sportovních a relaxačních zařízení

Vždy se zaměstnancům snažíme vyjít vstříc, proto benefity dle jejich preferencí upravujeme a doplňujeme.
Pokud se k nám chcete přidat, neváhejte nás kontaktovat přes jednoduchý formulář uvedený na stránkách jednotlivých zdravotnických zařízení. Seznam vypsaných pozic najdete rovněž na webových stránkách v sekci Kariéra.