Jarní NÉA právě vychází

26. 5. 2023

Další vydání Magazínu NÉA je již nyní k dispozici v našich zdravotnických zařízení.

V jarním vydání časopisu NÉA vám s radostí představujeme nového primáře chirurgie v Nemocnici Hořovice MUDr. Petra Zeithamla, který v rozhovoru popisuje nejen změny, které se v péči o pacienta staly za 12 let jeho působení v nemocnici, ale představuje i jednotlivé chirurgické ambulance a plány, kam se tento obor bude dál ubírat.

Za přečtení určitě stojí příběh paní Ley Steklé, která je onkologickou pacientkou pardubického Multiscanu. Postup své léčby zveřejňuje pravidelně na sociálních sítích, kde má 46,4 tis. sledujících.

Velký prostor jsme věnovali i duševnímu zdraví. Centrum duševní rehabilitace v Berouně bude letos otevřeno a my bychom vám rádi představili Elišku Pouskovou, staniční sestru, která v rozhovoru popisuje nejen nové centrum, ale protože nadále buduje svůj tým, tak i práci sestry v tomto unikátním projektu.

„Zaměstnanci jsou naší skutečnou hybnou silou,“ říká Sotirios Zavalianis, majitel holdingu AKESO. Péči o naše zaměstnance a co všechno souvisí s náborem nových kandidátů, vám představuje v tomto vydání náš HR tým.

Přejeme vám příjemné čtení.